Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Ігри для дітей 7 років

31-01-2016, 16:23
2205
0
Ігри для дітей 7 років
У процесі гри діти різного віку знайомляться з новими предметами, опановують читання, рахунок, письмо, іноземні мови та багато іншого. Сюжетно-рольові ігри дозволяють малюкам на час стати дорослішими, уявити себе в певній ролі, помінятися місцями з батьками або друзями.
Незважаючи на те, що семирічні хлопчики і дівчатка, як правило, вже починають відвідувати школу, вони все ще залишаються маленькими дітьми. Виснажливі заняття і уроки сильно стомлюють хлопців цього віку, тому різні знання їм слід підносити в жартівливій формі. Крім того, розвиваючі й цікаві ігри для дітей 7 років дозволять люблячим і турботливим батькам першокласника допомогти йому з освоєнням шкільної програми.
У даній статті ми розповімо вам, як правильно займатися з дитиною молодшого шкільного віку і наведемо приклади корисних і веселих ігор для дітей 7 років, які допоможуть малюкові з цікавістю провести час і успішно вчитися в школі.

Настільні ігри для дітей 7 років


Один з кращих способів, як можна провести час з дітьми 7 років в домашніх умовах – це пограти в настільні ігри. Практично всі хлопчики і дівчатка обожнюють подібні розваги, особливо, якщо компанію в грі їм складуть улюблені мама і тато. Повноцінному і всебічному розвиткові вашої дитини будуть сприяти наступні настільні ігри:

 • Однією з найпопулярніших ігор для дітей цього віку сьогодні є «Божевільний Лабіринт». Спочатку хлопці викладають різні по ширині і довжині коридори з картонних квадратів, а потім по черзі змінюють їх розташування на власний розсуд. Мета гри полягає в пошуку скарбів. Така забава розвиває просторово-образне мислення, уяву і кмітливість.

 • Забавна гра «Гарсон» відмінно розвиває пам'ять.

 • Італійська карткова гра «Уно» здатна надовго захопити першокласників та їх батьків. Таке сімейне розвага сприяє розвитку реакції, уважності і інтелекту.

 • Нарешті, для дітей 7 років відмінно підійдуть настільні ігри-головоломки, наприклад, «Вовки і Вівці». У даній грі доведеться вибудовувати ігрове поле таким чином, щоб усі вівці в вашому стаді були цілі, а суперники заздрили.


 • Рухливі ігри для дітей 7 років


  Для дітей 7 років, причому як для хлопчиків так і для дівчаток, також необхідні ігри, спрямовані на підтримання їхньої фізичної активності. Спробуйте запропонувати групі першокласників такі рухливі ігри:

 • «Мишаче полювання». Всі учасники діляться на пари. За допомогою веселої лічилки ведучий вибирає одну пару, хлопці в якій будуть зображати кота і мишку. Всі інші діти, також по парам, встають потилицею один до одного, утворюючи два кола – внутрішній і зовнішній. Хлопчики і дівчатка повинні стояти на достатній відстані, щоб між кожними двома парами можна було пробігти. Коли ведучий оголошує про початок гри, кіт бігає за мишкою і намагається її зловити. Завдання мишки – сховатися в нірку, тобто стати на внутрішній коло попереду будь-якої пари.
  Ігри для дітей 7 років
  Якщо мишці це вдалося, учасник пари, що знаходиться у зовнішньому колі, починає виконувати роль мишки і втікає від кота. Якщо ж кіт зловив мишу, вона виходить з гри, а ведучий призначає на її роль іншого гравця.

 • «Кульки-віники». Подібним чином можна розважити двох дітей або ж цілу компанію, розділивши її на дві команди. Для цієї забави вам знадобиться 2 повітряні кульки і 2 віника. Кульки необхідно розмістити на віниках і пронести їх за визначеним маршрутом, не впустивши і не луснувши. При цьому тримати і чіпати кульки рукою забороняється. Якщо беруть участь більше двох гравців, гра між командами здійснюється за принципом естафети.
 • Читайте також
  Розвиваючі ігри для дітей 4 років
  Розвиваючі ігри для дітей 4 років
  Кожному хочеться, щоб його дитина в будь-якому віці грав у розумні пізнавальні і розвиваючі ігри. Будь йому 1 рік або вже 10 - неважливо. У статті
  Ігри для дітей 12 років
  Ігри для дітей 12 років
  У 12 років у більшості дітей починається перехідний вік, а значить їх бажання, потреби, поведінка - все змінюється. Змінюються і гри. Їм вже нецікаві
  Ігри для підлітків у приміщенні
  Ігри для підлітків у приміщенні
  На вулиці діти, як правило, люблять проводити більше часу, ніж удома, і це добре. Однак трапляються моменти, що доводиться залишитися вдома, і тоді
  Розвиваючі ігри для дітей 6 років
  Розвиваючі ігри для дітей 6 років
  В 6-7 років дитячі ігри значно відрізняються від малышовых, і рівень їх має бути на порядок вище і складніше. Як розвивати дитину до 6 років, які
  Ігри для дітей 10 років
  Ігри для дітей 10 років
  У 10 років дитини вже не так-то просто здивувати і захопити яким-небудь заняттям. У цьому віці дітям необхідні як рухомі, так і інтелектуальні ігри.
  Рухливі ігри з м'ячем
  Рухливі ігри з м'ячем
  Рухливі ігри - гарний і корисний спосіб провести час на вулиці. А, якщо у вас є м'яч, то ігри стають набагато різноманітніше і цікавіше. Наведемо