Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Розвиваючі ігри для дітей 7 років

31-01-2016, 16:26
1647
0
Розвиваючі ігри для дітей 7 років
Питання правильного розвитку дітей у педагогіці завжди ставився на одне з перших місць. Вчителями давно визначені методики, згідно яким, діти швидше засвоюють новий матеріал і в них, як правило, завжди присутні ігри. Вони бувають різними і спрямовані на розвиток розумових і фізичних здібностей дитини. Розвиваючі ігри для дітей 7 років бувають різних типів і можуть бути використані як у великих компаніях, так і для самостійного проведення часу карапуза.
Настільні ігри
Такі забави у всі часи користувалися великим попитом і були улюбленими у багатьох членів сім'ї. Якщо пригадати минуле, то можна сміливо зазначити, що в дитинстві кожного малюка були лото або доміно, в які вони із задоволенням грали з батьками вечорами або з однолітками після школи. В даний час розвиваючі настільні ігри для дітей як 7 років, так і іншого віку, стали трохи іншими. Пропонуємо список найбільш цікавих і популярних забав для дітей семирічного віку:

 • Geistesblitz (Барабашка).

 • Гра підходить для великої компанії: в неї може одночасно грати до 8 осіб. Барабашка – це гра для дітей 7 років і старше, що розвиває увагу і логіку. Вона побудована так, що гравці повинні намагатися відшукати на картці із зображеннями зашифровані предмети, що знаходяться на столі перед учасниками.
 • Дженга party.

 • Розвиваючі логічні ігри для дітей 7 років повинні бути в кожному будинку, де росте малюк такого віку. Дженга party, або Вежа – це забава, яка розвиває у дитини не тільки логіку, але і дрібну моторику рук, уяву і акуратність. Вона являє собою своєрідний конструктор з дерев'яних брусків, з яких потрібно побудувати найвищу вежу. В цю забаву може грати як одна людина, так і велику кількість гравців.
 • UNO (УНО).

 • Це одна з найпопулярніших ігор у світі. Вона призначена для компанії до 10 осіб і в неї буде цікаво як дітям, так і дорослим. УНО допоможе згадати рахунок, розвиває уважність, логіку і швидкість рухів. Це карткова гра, дотримуючись правил якої, гравцям потрібно максимально швидко позбутися від карт на руках.
 • Pharaoh Code (Код фараона).

 • Математичні розвиваючі ігри для дітей 7 років допоможуть малюкам не тільки добре навчитися рахувати, але й засвоїти математичні дії: віднімання, додавання і т. д. Код фараона – це хіт у таких забавах, а гра полягає в тому, що учасникам потрібно скласти з чисел, зображених на картках з скарбами, правильне рівність, зібравши їх найбільша кількість. Одночасно в грі можуть брати участь від 2 до 5 осіб.
 • Скринька знань.

 • Ця забава являє собою серію безлічі ігор в різних областях і поділена на «Математику», «У світі тварин», «Навколо світу», «Всесвітню історію» і т. д. Вона відноситься до розвиваючих ігор для дітей від 7 років, в які можна грати вдома, причому як одному, так і веселою компанією.

  Рухливі ігри
  Далеко не кожен малюк готовий щовечора проводити час за настільними іграми. Для цього виробники дитячих товарів придумали розвиваючі рухливі ігри для дітей різного віку 7 років, так і старше. Вони допомагають розвинути спритність, гнучкість, швидкість, а часом, і почуття рівноваги.

 • Twister (Твістер).

 • Це дуже весела гра, знайома багатьом. У неї можна грати як удвох, так і великою кількістю учасників. За допомогою рулетки гравці дізнаються кольору кіл, куди слід пересунути руки і ноги, займаючи, іноді, не зовсім зручні пози.
 • Фото вечірка.

 • Одна з нових забав, яка дозволяє гравцям проявляти
  Розвиваючі ігри для дітей 7 років
  фантазію і одночасно з цим виконувати складні завдання фотографа: вистрибнути з кадру в момент фотоспалахи, зробити перекид і т. д. Гра призначена для компанії від 6 до 15 осіб.
 • Kaker Laken Tanz (Біга танці).

 • Учасникам цієї забави доведеться танцювати в різних стилях, виконуючи тільки ті рухи, які зображені на картках. У цю гру можна грати як удвох, так і вшістьох, розвиваючи уважність, пам'ять і мислення.

  Така забава, як розвиваючі ігри – це завжди хороша покупка. З ними можна не тільки весело провести час, але і з користю, причому не тільки для розуму, але і для тіла.
  Читайте також
  Розвиваючі ігри для дітей 4 років
  Розвиваючі ігри для дітей 4 років
  Кожному хочеться, щоб його дитина в будь-якому віці грав у розумні пізнавальні і розвиваючі ігри. Будь йому 1 рік або вже 10 - неважливо. У статті
  Ігри для дітей 12 років
  Ігри для дітей 12 років
  У 12 років у більшості дітей починається перехідний вік, а значить їх бажання, потреби, поведінка - все змінюється. Змінюються і гри. Їм вже нецікаві
  Ігри для підлітків у приміщенні
  Ігри для підлітків у приміщенні
  На вулиці діти, як правило, люблять проводити більше часу, ніж удома, і це добре. Однак трапляються моменти, що доводиться залишитися вдома, і тоді
  Розвиваючі ігри для дітей 5 років
  Розвиваючі ігри для дітей 5 років
  В 5 років у дитини вже достатньо широкий кругозір, багато цікавих захоплень і, як і раніше на першому місці залишаються ігри, які вже досить складні
  Розвиваючі ігри для дітей 6 років
  Розвиваючі ігри для дітей 6 років
  В 6-7 років дитячі ігри значно відрізняються від малышовых, і рівень їх має бути на порядок вище і складніше. Як розвивати дитину до 6 років, які
  Розвиваючі настільні ігри для дітей
  Розвиваючі настільні ігри для дітей
  Сьогодні, як і раніше, неймовірно популярні настільні ігри для дітей. Адже багато хто з них, крім розважального характеру, несуть розвиваючу