Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Як навчити дитину писати букви?

31-01-2016, 16:36
5380
0
Як навчити дитину писати букви?
Кожен дбайливий батько хоче, щоб його дитина до вступу до школи був добре підготовлений, вмів читати і писати. Але ці навички даються дітям непросто. Як можна допомогти дитині і навчити не тільки писати, але й виводити перші літери і цифри?
Для того щоб дитині було легше засвоїти новий навик, потрібно всіляко розвивати дрібну моторику. Нехай дитина більше ліпить, малює, розфарбовує і вирізає. Також дуже гарні для юних пальчиків пазли, пазли і конструктори. Кожна дитина зможе знайти для себе цікаве і корисне заняття. Непогані результати дає масаж пальчиків рук.

Корисні поради, як навчити малюка писати букви • Перш ніж переступати до навчання письма, покажіть дитині, як правильно тримати ручку. Вона повинна розташовуватися на лівій стороні середнього пальця, а вказівний палець фіксує її. При цьому всі три пальці злегка закруглені.

 • Далі навчіть дитину правильній поставі – від цього залежить не тільки краса листи, але і його здоров'я.

 • Важливо, щоб зошит подобалася дитині, а ручка була довжиною не більше 15 см з м'яким стрижнем. Її діаметр не повинен перевищувати 6-8 мм.

 • Наступний крок – допоможіть дитині освоїти основні елементи, з яких складаються літери. Зараз без праці можна знайти в інтернеті або в магазині спеціальні прописи для початківців.

 • Як навчити дитину писати букви?

  Як навчити дитину писати букви?

 • Крок за кроком – рука дитини зміцніє, і він зможе поступово перейти до написання букв.

 • Але як навчити малюка правильно писати букви? Можна створювати прописи самостійно, а можна купити прописи для дошкільнят, де букви позначені точковим пунктиром.

 • Як навчити дитину писати букви?

  Як навчити дитину писати букви?

 • Такі заняття захоплюють малюків. Адже в таких книгах, як правило, є ще багато цікавого – малюнки, які можна розфарбовувати, цікаві віршики і т. д.


 • Як навчити писати букви?


  Приступати до освоєння великих літер можна починати з 5-6 років. До цього віку дитячі пальчики вже достатньо розвинені. Для того щоб полегшити складний процес, знайдіть цікаві барвисті шаблони або прописи, які йому хотілося б заповнювати.
  Приділіть увагу своїй дитині, допоможіть освоїти нові навички і скоро ви будете здивовані першими словами, які старанно виводити юні пальчики.
  Читайте також
  Як навчити дитину правильно тримати ручку
  Як навчити дитину правильно тримати ручку
  Навички правильно захоплення олівця і ручки важко даються маленькій дитині, куди простіше затиснути їх у міцний кулачок і виводити перші закарлюки.
  Як навчити дитину красиво писати?
  Як навчити дитину красиво писати?
  Гарний почерк - це не тільки хороші навички каліграфії, але і дисципліна і акуратність дитини у всьому. Але коли ж починати навчати дитину красиво
  Як навчитися вимовляти букву Л?
  Як навчитися вимовляти букву Л?
  Однією з найбільш складних для вимови літер для дитини, як не дивно, є буква Л. Малюки, часто пропускають її або замінюють на схожі за звучанням
  Як навчити дитину писати цифри?
  Як навчити дитину писати цифри?
  Навчання дитини письму - важливе і досить складне завдання. Від того, як швидко він навчитися писати цифри і літери акуратно і правильно буде
  Як виправити почерк у дитини?
  Як виправити почерк у дитини?
  Сформувати в дитини гарний почерк набагато простіше, ніж потім переучувати в тому випадку, якщо дитина вже пише неохайно і нерозбірливо. Але що
  Як навчити дитину буквах?
  Як навчити дитину буквах?
  Деякі батьки вважають, що вчити букви потрібно з народження. Інші кажуть, що не треба травмувати дитячий мозок такими навантаженнями. Але всі