Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Неприємний запах з рота у дитини

Неприємний запах з рота у дитини

13-03-2016, 19:02
1811
0
Неприємний запах з рота у дитини
Досить неприємно, коли в розмові у співрозмовника є неприємний запах з рота, і в цьому випадку хочеться завершити діалог як можна швидше. Інша справа, якщо така ситуація спостерігається у власної дитини.

Чому у маленької дитини неприємний запах з рота?


Причин такої ситуації може бути декілька, і для кожної вікової групи вони можуть змінюватися, хоча і не кардинально. Коли матуся відчуває неприємний запах з рота у дитини грудного віку, що живиться лише молоком або сумішшю, то причини для цього досить серйозні. Якщо це запах ацетону, то у малюка ацетонемічний криз і йому потрібна допомога медиків.
Якщо цей запах не схожий на ацетон, але дуже неприємний, це може бути свідченням серйозних патологій внутрішніх органів, і в цьому випадку без всебічного медичного обстеження не обійтися. Хоча таке трапляється вкрай рідко, в основному з рота у маленьких діток виходить кислуватий молочний запах, що є цілком нормальним.

Неприємний запах з рота у однорічної дитини


Поступово, ближче до рочку в раціоні дитини стає все більше звичайних продуктів, які споживають і дорослі. Це перебудовує травний тракт під переробку більш грубої їжі. Але не завжди організм малюка справляється з новою задачею, і процес травлення може бути порушений запорами.
Із-за того що їжа тривалий час знаходиться в організмі, вчасно не залишила травний тракт, починається її гниття, що може викликати дуже характерний запах. Крім цього, організм подібним чином може реагувати на погано подрібнені м'ясні продукти, які і стають причиною проблеми.
Запах з рота дітей від трьох років і старше
У дітей, які вже обзавелися зубами, неприємний запах з рота може говорити про неякісну чищення зубів. Причому чистити двічі на день слід не тільки зуби, але і мова, на якому накопичуються всілякі бактерії, які викликають запах.
Крім цієї причини запах можуть давати каріозні зуби, а також зубний камінь, який не завжди видно неозброєним оком, так як його приховує десна. До речі, запалені пухкі десна – відмінне місце для розмноження патогенних мікроорганізмів.
Ласунів теж може очікувати неприємність у вигляді поганого запаху. Надлишок цукру в організмі, викликає саме такий ефект, а залишки солодощів на зубах дозволяють мікроорганізмам, що дає запах, розмножуватися швидкими темпами.
Неприємний запах з рота у дитини

Якщо проблем з зубами у дитини немає, то слід ретельно перевірити за допомогою УЗД-діагностики та аналізів стан шлунка, печінки і кишечника. У них можуть бути уповільнені запальні процеси – винуватці проблеми з запахом.
Але найчастіше гнильний запах дитини з'являється, як наслідок синуситів, тонзилітів і навіть звичайного нежитю. Слиз накопичується в гайморових та синусних пазух і, застоюючись, дає запах. Посилює ситуацію те, що діти з такими захворюваннями дихають через рот, тим самим пересушуючи слизову. А сухе повітря, в свою чергу, дає грунт для розмноження мікробів в ЛОР-органах.
Читайте також
У дитини підвищені лейкоцити в крові
У дитини підвищені лейкоцити в крові
Перевищення лейкоцитів в крові найчастіше вказує, що проникла в організм інфекція, а імунна система стала на його захист. За детальним і точним
У дитини запах з рота - причини
У дитини запах з рота - причини
Поганий запах з рота в медичній термінології прийнято називати «галітоз». Далі детально обговоримо причини такого явища, оскільки їх більш ніж
Запах ацетону з рота у дитини - причини
Запах ацетону з рота у дитини - причини
Якщо від дитини дивно пахне ацетоном, краще швидше вирушайте до педіатра, тому що це може бути симптом серйозної хвороби, що вимагає термінових
Чому у дитини пахне з рота?
Чому у дитини пахне з рота?
Запах з рота вранці є нормальним станом, але іноді батьки задаються питанням, чому у дитини пахне з рота і вдень. Цьому може бути безліч причин,
Запах з рота у дітей
Запах з рота у дітей
Не завжди дихання дитини радує своєю свіжістю і чистотою. Іноді, батьки відзначають неприємний запах, що доноситься з рота малюка. Причина завжди є,
У дитини запах з рота
У дитини запах з рота
Неприємний запах з рота дитини може бути викликаний різними факторами - проблемами зі шлунком, визначеним видом їжі, захворюваннями зубів і ротової