Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Конструктор "Колобок" з брязкальцем - ідеальний подарунок для малюка

Конструктор "Колобок" з брязкальцем - ідеальний подарунок для малюка

13-02-2019, 21:30
523
0
Вибираючи іграшки для самих маленьких, важливо звертати увагу не тільки на яскравість упаковки і розповіді менеджерів, але і на користь, яку іграшка може принести маленькому чоловічкові. Дуже важливо, щоб при виготовленні використовувалися якісні матеріали, а у малюка з'явилася можливість розвивати фантазію, моторику і уяву. Ближче до року дитина починає активно знайомитися з навколишнім світів, дізнаватися розрізняти кольори і форми предметів. В цьому маляті може допомогти гра з конструктором "Колобок", який розробила і випускає російська фірма "Стеллар".

Приємні особливості

Конструктор "Колобок" з брязкальцем - ідеальний подарунок для малюка
Ці набори створені для успішного розвитку самих маленьких, тому детальки в них яскраві, барвисті і добре оброблені. При виготовленні використовується харчовий пластик і безпечні барвники, тому малюки спокійно можуть пробувати детальки на зуб. Елементи конструктора великі, тому можна не турбуватися про можливу ковтанні. Адже діти так люблять все тягти до рота. Розмір детальок якраз такий, щоб маленьким ручкам було зручно їх брати і пересувати. Починаючому будівельникові не буде складно поєднувати яскраві частині конструктора між собою. Розробникам вдалося продумати сполуки так, що деталі одягаються і знімаються без особливих зусиль. При цьому зібрані башточки не розвалюються.

Різновиди конструктора

Конструктор "Колобок" з брязкальцем - ідеальний подарунок для малюка
Щоб дітям не було нудно, конструктор "Колобок" від "Стеллар" можна купити в тринадцяти різних варіантах. Вони відрізняються не тільки кількістю деталей і їх розміром, але і можливостями для будівництва. Елементи різних наборів сумісні між собою, а з декількох комплектів малюк зможе збирати не тільки башточки, але і паровозик, машинку і забавних чоловічків. Спробуємо розібратися, які саме набори конструктора "Колобок" можна побачити на прилавку в дитячому магазині:
 • Базовий конструктор. Набори складаються з різної кількості деталей (121617 і 23 штуки) і добре підійдуть в якості першого розвиваючого конструктора. Маленькі одинарні детальки гримлять, як брязкальця, це неодмінно захопить малюка.
 • Паровозик з брязкальцем. У цій серії є набори з 10 і 16 детальок. До базових яскравим кубиках додано міцна платформа з колесами, на основі якої можна зібрати симпатичний паровозик. Це обов'язково сподобається маленькому механіку.
 • Баночка у вигляді курчати. Цей набір практично два в одному: 27 різнокольорових деталей з платформою для паровоза і велика міцна баночка, в якій можна зберігати детальки.
 • Набори "Колобок і компанія"

  Конструктор "Колобок" з брязкальцем - ідеальний подарунок для малюка
  А якщо малюку стане нудно, можна порадувати його конструктором "Колобок" з нової серії. У цих наборах до звичних деталькам додані фігурки забавних звіряток, яких можна поселити в башточці або покатати на зібраному транспорті. Приємно, що вираз мордочок звірят і посмішка паровозика дуже добрі. Це налаштовує на позитивний лад. У деяких наборах є невеликі вагончики, які без зусиль прикріплюються до основного складу. На них теж можна встановлювати одинарні детальки або веселих пасажирів. Серед асортименту є майже дитяча казка - конструктор "Колобок. Допоможи знайти мій будиночок" з дванадцяти детальок. У грі зібрані персонажі у вигляді усміхнених тваринок і будиночки для них. Окремо потрібно поселити вихованців (кішечку і собачку), водних мешканців (рибку і жабу) і лісових звірят (ведмедика і чарівну сову). Зрозумівши принцип гри, малюк буде довго облаштовувати пластикових вихованців, щоб у кожного був свій будиночок. А мама в цей час трохи відпочине.

  Користь від гри

  Всі діти індивідуальні. Один малюк може спокійно збирати детальки, інший зовсім не здатний всидіти на місці. Але навіть недовга гра з конструктором допоможе дитині розвинути дрібну моторику, що необхідно для нормального розвитку і здатності мислити об'ємно, представляючи предмети в просторі. Ще такі ігри добре розвивають фантазію і уяву дитини. Можливо, смішні детальки з брязкальцем зараз азартно з'єднає майбутній геніальний архітектор або талановитий дизайнер?
  Читайте також
  Конструктор з цеглинок
  Конструктор з цеглинок
  Сьогодні під категорією "конструктори" можна знайти величезне різноманіття моделей, починаючи з звичайних блочних, і закінчуючи 4D-пазлами і
  3D-конструктор
  3D-конструктор
  Відносно нові і надзвичайно захоплюючі іграшки - 3D-конструктори, вже встигли завоювати любов багатьох батьків та їх дітей. До того ж, можна легко
  Що можна зробити з конструктора?
  Що можна зробити з конструктора?
  Сьогодні різноманітність конструкторів вражає уяву - пластикові, магнітні, залізні, електричні та ін. І коли закінчується фантазія, думаєш, що б ще
  Як з конструктора зробити машину?
  Як з конструктора зробити машину?
  Дитячі конструктори - це величезне поле для творчих ідей. І зовсім не обов'язково обмежуватися моделями, які пропонують виробники іграшки. Маючи
  М'який конструктор
  М'який конструктор
  М'який конструктор для дітей - це відносно новий продукт який, однак, набирає швидкі темпи розвитку і користується популярністю серед батьків.
  Електричний конструктор для хлопчиків
  Електричний конструктор для хлопчиків
  Різноманітність видів конструкторів для дітей, представлених на полицях дитячих супермаркетів вражає уяву. Великою популярністю у підлітків