Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Як прибрати живіт після пологів?

Як прибрати живіт після пологів?

16-09-2014, 17:29
1788
0
Як прибрати живіт після пологів?
Чого тільки не роблять молоді матусі, які після пологів втрачають свою підтягнутість і стрункість, набравши зайві сантиметри: одягаються в коригувальна білизна для жінок , виснажують себе дієтами. Однак нічого не допомагає.

Як же боротися зі своєю фігурою, яка ще не нормалізувалася, як же прибрати живіт після пологів ? Спробуйте дотримуватися наших порад при виборі одягу в цей період, і тоді ваш гармонійний образ буде відновлений.
Порада перша - полуприлегающая одяг
Дизайнери вважають це самим оптимальним рішенням для всіх типів фігур. Саме вона дозволяє так підкреслити фігуру, щоб візуально не були видні недоліки. Адже будь-яка безформний одяг у вигляді балахонів тільки підкреслює зайві кілограми, чого не можна сказати про полуприлегающем силуеті - в цьому випадку жінка не підкреслює свої розповнілий форми.
Порада друга - дотримання пропорцій

Ще Коко Шанель говорила, що мода - це тільки правильні пропорції. Якщо у жінки великі груди і широкі плечі, то перевагу треба віддавати тим фасонів, які не перевантажені воланами, рюшами, ліхтариками на рукавах, одним словом - НІЯКИХ ЗАЙВИХ ДЕТАЛЕЙ. Вони тільки підкреслюють обсяги жінки в тих місцях, де їх потрібно приховувати.
А якщо навпаки - у жінки «масивний» низ, то правильним буде вибір спідниць і штанів класичного покрою, без складок і кишень.
Потрібно балансувати в пропорціях, додаючи, де потрібно, і не додаючи там, де вже багато.
Порада третя - підкреслення того, що варте уваги
В процесі приховування неідеальних ділянок тіла, наприклад таких, як выпячивающийся живіт після пологів не можна забувати про те, що потрібно показувати. Зазвичай ноги не змінюються після вагітності, тому їх можна сміливо показувати, одягаючи вузькі брюки, коротенькі спіднички. Красиві плечі, тонкі зап'ястя теж не повинні ховатися: сміливо відкривайте їх! І не забувайте носити стягуюча коригуючий білизна , яке допоможе поліпшити ваш образ.
Порада четверта - правильний вибір тканини одягу
Запам'ятайте: тільки такі тканини, як щільний шовк, трикотаж, одним словом, ті що падають тканини, які не спучуються і не мнуться, приховують недоліки, вигідно підкреслюючи силует.

Інший відмінний маскировщик недоліків - це тканина в малюнок, яка прекрасно приховує всі недоліки, візуально зменшує ті форми, які необхідно приховати. Відмінний малюнок - смужки, які відіграють роль своєрідного камуфляжу, проте кожна жінка може вибирати малюнок на свій смак.
Порада п'ята - складки прибираємо складками
Одвічне питання: як зробити невидимими складки на тілі? Не повірите - їх можна сховати під іншими складками. Створена на вашому одязі драпірування наявністю безлічі складок відмінно маскує недоліки. При цьому тканина повинна бути одночасно і щільною і еластичною. Не бійтеся експериментувати - пробуйте моделі одягу, в яких є драпірування.
Порада шоста - відволікаючі яскраві кольори
Дизайнери зазвичай радять жінкам переносити увагу з неідеальних ділянок тіла на інші місця, наприклад, на область декольте, руки або шию, які не змінилися. Можна пов'язати на шию яскраву хустку або хустку, одягнути великі намиста або браслетики яскравих забарвлень. Все це буде ідеально виглядати на тлі однотонної одягу або тканини з дрібним малюнком. Інший вдалий «маневр» - яскравий колір волосся з ефектною стрижкою.
Дотримуючись наших порад, молода матуся зможе компенсувати виникли проблеми з фігурою, особливо такі, як перестав бути плоским живіт після пологів , які зникнуть вже через кілька місяців. Тому не треба панікувати або комплексувати: треба тільки твердо знати, що все це - ТИМЧАСОВО.
Відновлення організму, в тому числі і фігури, відбувається природним шляхом, тому потрібно просто почекати!
Читайте також
Складки на ніжках у новонароджених
Складки на ніжках у новонароджених
Навіть такі нюанси, як обробка складок на ніжках у новонароджених, викликають іноді у молодих батьків утруднення. Шкіра малюка настільки ніжна і
Шкільні спідниці для підлітків 2013
Шкільні спідниці для підлітків 2013
У підлітковому віці дівчата особливо прискіпливо ставляться до свого зовнішнього вигляду. Але навіть обмежені шкільними правилами спідниці можуть
Чи варто купувати крем від розтяжок при вагітності?
Чи варто купувати крем від розтяжок при вагітності?
Місця розривів заповнюються сполучною тканиною, згодом утворюються розтяжки - стриї або рубці. Спочатку вони мають рожевий колір, пізніше стають
Як позбутися від живота після пологів?
Як позбутися від живота після пологів?
Багато жінок у період вагітності задаються таким питанням: « як позбутися від живота після пологів ?». Відповідаючи на це питання, слід зауважити,
Порада батькам: що важливо при виборі дитячої іграшки?
Порада батькам: що важливо при виборі дитячої іграшки?
Наші маленькі дітки за грою проводять весь свій час. Той чудовий період - дошкільний, коли немає ні обов'язків, ні турбот, вони отримують свої перші
Який одяг купувати для новонародженого?
Який одяг купувати для новонародженого?
У майбутніх батьків завжди багато турбот і клопотів. Всі прагнуть до появи на світ маленького чоловічка підготувати йому привітний прийом: зробити