Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Температура у дитини 39

26-02-2015, 17:40
5017
0
Температура у дитини 39
Багато педіатри не рекомендують збивати температуру у дитини, якщо вона знаходиться в межах до 38 градусів. Що ж робити батькам, які зіткнулися з проблемою спека у дитини вище 38 градусів? Про це ми і розповімо в цій статті, попутно пояснивши, якими причинами може бути викликана висока температура і як допомогти дитині, не нашкодивши при цьому.

Причини підняття у дитини температури до 39 градусів і вище


Підвищена температура у дітей є реакцією організму на дії різного роду агентів, наприклад, інфекцій і вірусів.
Температура 39 градусів у дитини може супроводжуватися кашлем, почервонінням горла, висипанням на шкірі, збільшенням лімфатичних вузлів і іншими симптомами. У таких випадках причиною найчастіше виступають інфекційні та вірусні захворювання, але для остаточного діагнозу обов'язково слід звернутися до лікаря.
При кишкових інфекціях температура 39 градусів у дитини супроводжується проносом і блюванням. Такі ж симптоми можуть спостерігатися при підвищенні ацетону в крові і при ураженнях мозкових центрів.
Також температура 39 градусів у дитини може супроводжувати процес прорізування зубів. У цьому випадку температура
 • супроводжується такими симптомами, як:

 • підвищене слиновиділення;

 • зниження апетиту;

 • примхлива поведінку;

 • можливе відкриття блювоти та порушення стільця.


 • Температура 39 градусів і вище у дитини протягом тижня свідчить про наявність запального процесу. У цьому випадку тільки фахівець може виявити захворювання і призначити відповідне лікування.

  Коли потрібно збивати температуру у дитини?


  До тих пір, поки температура у дитини тримається в межах до 38 градусів, його організм бореться з інфекцією при цьому, не завдаючи йому шкоди, але впливаючи на його стан. Знижувати температуру не рекомендується. Виняток становлять лише діти, які страждають захворюваннями дихальної та серцево-судинної систем, а також малюки у віці до двох місяців.
  При підвищенні температури до 39-40 градусів її необхідно знижувати, інакше йде сильне навантаження на організм малюка.

  Як збити дитині температуру 39 градусів?


  Рясне питво
  Під час підвищення температури тіла дитина втрачає багато рідини. Для того щоб кров не загусла, дитині рекомендується рясне пиття. Вода не повинна бути занадто холодною або гарячою, так як вона довше засвоюється організмом. Пиття повинне відповідати температурі тіла дитини з можливим відхиленням на 5 градусів.
  Прохолодна температура в приміщенні
  У приміщенні, де знаходиться хвора дитина, потрібно підтримувати температуру в межах 21 градуса. Самої дитини тепло одягати не варто - це може призвести до теплового удару, що лише посилить його загальний стан.
  Лікарські препарати
  Для зниження температури слід використовувати дитячі жарознижуючі препарати. Аспірин в цих випадках не рекомендований,
  Температура у дитини 39
  оскільки він робить згубний вплив на дитячий організм.
  При відсутності у дитини блювоти, можна використовувати жарознижуючі у вигляді таблеток або суспензії. Якщо температура 39 градусів і вище тримається у дитини раніше, вводяться свічки. Вводити їх слід з урахуванням часу дії препаратів. Так, суспензії і таблетки впливають через 20 хвилин, а свічки - через 40 хвилин.
  Якщо температура не падає, необхідно вводити внутрішньом'язову літичну суміш . При температурі 39 градусів і вище у однорічної дитини суміш готується з розрахунку 01 мл анальгіну і папаверину. Дітям старшого віку збільшують об'єм суміші: 01 мл на кожен рік життя. Важливо враховувати кількість вводяться препаратів, щоб у дитини не було передозування.
  Читайте також
  Як збити температуру дитині 11 років?
  Як збити температуру дитині 11 років?
  В 11 років діти вже входять в перехідний вік і вважаються підлітками. Тому у матусь часто виникають питання з приводу того, чим лікувати підросло те
  Температура при вітряній віспі у дітей - скільки днів?
  Температура при вітряній віспі у дітей - скільки днів?
  У дитячому віці малюки досить легко справляються з вітрянкою, але кожна дитина індивідуальна, і в залежності від імунітету, може відреагувати на
  Температура при вітряній віспі у дітей
  Температура при вітряній віспі у дітей
  Вітрянка - гостра вірусна інфекція, найчастіше вражає дітей і супроводжується висипом і підняттям температури. Про те, яка температура буває при
  У дитини температура 40
  У дитини температура 40
  Показник 40 на градуснику дитини - привід діяти для батьків, адже така висока температура може призвести до появи судом, галюцинацій, а в особливих
  Яку температуру потрібно збивати дитині?
  Яку температуру потрібно збивати дитині?
  Багато батьки, побачивши навіть невелике підвищення температури у дитини, поспішають збити її до норми. Проте лікарі стверджують, що не у всіх
  Коли збивати температуру дитині?
  Коли збивати температуру дитині?
  До року в нормі у дитини може відбуватися підвищення температури до 37.3 - 37.4 градусів. Це може бути викликано не тільки одягом, а й перегріванням,