Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Червоні очі у дитини

Червоні очі у дитини

26-02-2015, 17:58
2185
0
Червоні очі у дитини
Кожна уважна мама помічає всі найменші зміни в стані свого дитя. Тому вона ніколи не пропустить починається почервоніння куточків і самого очі у дитини. В цій статті спробую відповісти на хвилюючі питання, пов'язані з почервонінням очей.

Чому у дитини червоні білки очей?


Причин почервоніння у дитини очних білків може бути кілька:

 • Найпоширеніше явище - роздратування. Від повітря, пилу, напруги або смітинки, що потрапила в око. У разі попадання чужорідного тіла, можна спробувати впоратися самим. Для початку постарайтеся розгледіти його в оці, обережно заглядаючи під нижню і верхню повіку. Знайшовши об'єкт дискомфорту, промийте око, від зовнішнього до внутрішнього куточка ока. Або спробуйте прибрати смітинку хустинкою, змоченою в чистій воді. Якщо ці дії не допомогли, то обов'язково зверніться до лікарні.

 • У немовляти почервоніння очей найчастіше спостерігається через закупорки слізного каналу. У маленьких дітей він зазвичай звужений. У такому разі необхідна консультація фахівця, який призначить масаж і пропише антибактеріальні краплі.

 • Кон'юнктивіт звичайний, алергічний та бактеріальний. Заразне захворювання, викликане вірусами і бактеріями, які потрапили в очі. Вранці, як правило, спостерігаються жовті кірочки на склеєних століттях. Буває виділення гною і підвищена сльозоточивість. У грудних діток ознакою кон'юнктивіту можуть служити будь-які виділення з очей.

 • Увеїт - запалення судинної оболонки ока. Цією назвою об'єднані найпоширеніші запальні захворювання очей. Дуже серйозне захворювання, яке може викликати сліпоту. При появі у дитини світлобоязні, плям перед очима і почервоніння білків, варто відразу ж звернутися до лікаря.

 • Блефарит - хвороба шкіри під віями, при якій спостерігаються свербіж і скоринки на століттях.

 • Підвищений внутрішньоочний тиск.


 • Постійна почервоніння очей у дитини може говорити про наявність таких захворювань: цукровий діабет, авітаміноз, залізодефіцитна анемія. Іноді почервоніння говорить і про те, що необхідно замовити окуляри для корекції зору.
  Як ви бачите, причин для почервоніння очей багато. Відомі також такі випадки, коли накладалося одне на інше. І виходило, що причина не одна, а кілька. Тому, якщо почервоніння не проходить, не варто вселяти собі, що це просто втома. Ноги в руки і до лікаря!

  Лікування червоних очей у дитини


  Для того щоб позбавити очі від роздратування і втоми, що накопичилися за день, можна спробувати:

 • холодні компреси ( не частіше 1 разу на 2 години, не більше 3 хвилин);

 • промивання (спеціальні краплі для очей);

 • примочки (з ромашкою або заваркою).


 • Також варто скоротити всі навантаження на очі. Можна трохи й без телевізора з комп'ютером посидіти, є багато інших цікавих ігор. Проконтролюйте, щоб якийсь час не було різких перепадів освітлення,
  Червоні очі у дитини
  не слід вибігати з добре освітленої кімнати в темну і навпаки.
  Дуже багато хто помилково приймають постійно червоні очі у дитини за втома від недотримання режиму, ігри на комп'ютері або від перегляду телевізора. Якщо впоратися з червоністю не допомогли описані вище способи, то обов'язково потрібно відвідати офтальмолога. Тільки він зможе правильно встановити причину почервоніння очей і призначить необхідні процедури. Якщо це простий кон'юнктивіт то цілком вистачить промивання і закапувань, алергічний кон'юнктивіт треба лікувати з допомогою антигістамінних препаратів, для лікування бактеріального необхідно підключити антибіотики.
  Як ви, сподіваюся, зрозуміли з цієї статті, в лікуванні очей одними народними засобами не обійдешся. Не жартуєте із зором, якщо щось насторожує - відвідайте окуліста!
  Читайте також
  Почервоніло око у дитини – що робити?
  Почервоніло око у дитини – що робити?
  Існує маса варіантів, чому у дитини можуть почервоніти очі. Батькам необхідно постаратися з'ясувати, що вплинуло на погане самопочуття очей малюка,
  У немовляти слезится очей
  У немовляти слезится очей
  Якщо у малюка слезится око, це може бути і алергія, і кон'юнктивіт, і закупорка слізного каналу, і маса інших можливих захворювань. Батькам не варто
  У дитини червоні очі: в чому причина?
  У дитини червоні очі: в чому причина?
  Око покритий захисною слизовою оболонкою, яка називається конъюктивой. Якщо у дитини червоні очі, то це є ознакою патологічних процесів, які ...
  Гноїться очко у новонародженого
  Гноїться очко у новонародженого
  Молоді мами часто лякаються, коли у дітей з'являються жовті липкі виділення біля очей. При цьому самі очі не червоніють, а шкіра навколо ...
  Чому гнояться очі у дитини?
  Чому гнояться очі у дитини?
  Кон'юнктивіт - це хвороба очей, від якої страждають як дорослі, так і малеча. Найбільш часто кон'юнктивітом хворіють діти з ослабленим імунітетом.
  Кон'юнктивіт у дітей
  Кон'юнктивіт у дітей
  На жаль, багатьом дітям деколи доводиться зустрічатися з таким небезпечним і досить поширеним недугою, як кон'юнктивіт. Це захворювання ...