Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Лишай у дітей - лікування

26-02-2015, 21:05
1532
0
Лишай у дітей - лікування
Лишай - це грибкова інфекція шкіри, якої досить часто хворіють діти різного віку. Слід пам'ятати, що це захворювання дуже заразне і має здатність дуже швидко розповсюджуватися по всьому тілу. Тому, при найменших підозрах на це захворювання у вашого малюка необхідно звернутися до фахівця, а також виключити всі контакти з іншими дітьми.

Види лишаю у дітей


У сучасній медицині існує досить велика кількість видів лишаю, але можна виділити групу найбільш поширених:

 • Різнобарвний ( або висівкоподібний) лишай у дітей. При ньому на шкірі дитини виявляються плями, які можуть бути коричневого, жовтого або рожевого кольору, а його головною особливістю є відсутність свербіння. Слід пам'ятати, що даний вид лишаю у дітей має інкубаційний період до двох тижнів. Тому, якщо ваш малюк випадково контактував з хворим дитиною, необхідно, як мінімум 14 днів, ретельно контролювати ситуацію.

 • Червоний плоский лишай - як правило, даний вид захворювання зустрічається у дітей дуже рідко. При ньому на шкірі дитини утворюються червоні знаходиться всередині бульбашки з рідиною. Також, такі прояви на шкірі, що супроводжуються сильним свербінням, який доставляє дитині масу неприємних відчуттів.

 • Стригучий лишай - цю форму захворювання дуже складно переплутати з іншими, оскільки він вражає волосяний покрив і нігтьову пластину. На ураженій ділянці можна спостерігати надлом волосся приблизно в двох сантиметрах від коренів. Крім цього, на шкірних покривах хворої дитини з'являються червоні плями, які викликають свербіж і лущення.

 • Оперізувальний лишай у дітей. Збудником даного захворювання вважається вірус герпесу. Він проявляється в міжреберної області у вигляді червоних цяток з рідким вмістом.

 • Рожевий лишай у дітей. Спочатку з'являється одне велике пляма блідо-рожевого забарвлення, потім по краях починають з'являтися нові невеликі вогнища ураження шкірних покривів - це головні ознаки відрізняють даного виду від інших.

 • Білий лишай у дитини - ця патологія не агресивна і часто не потребує лікування, а з часом самостійно проходить. Дане захворювання характеризується появою плям білого кольору на обличчі, бічних поверхнях рук і ніг, які іноді можуть супроводжуватися незначним свербежем і лущенням.


 • Лишай у дітей - лікування


  При появі на шкірі дитини плям невідомого походження слід в терміновому порядку звернутися до дерматолога. Лікування повинно підбиратися виходячи з результатів обстеження хворого, оскільки існує декілька видів лишаю у дітей, кожен з яких має свої нюанси і істотно відрізняються один від одного. Не забувайте під час лікування проводити регулярне вологе прибирання кімнат, з використанням дезінфікуючих засобів. Також, одяг дитині слід міняти щодня, попередньо пропрасувавши її гарячою праскою. Слід пам'ятати, що навіть при зникнення грибка з шкіри не варто самостійно переривати лікування, оскільки про повне лікування від хвороби можна говорити тільки після здачі відповідних аналізів крові. Виявивши лишай у дітей, багато батьків використовують народні засоби лікування. Проте, деколи навіть самий досвідчений лікар, без відповідних аналізів, не може поставити точний діагноз і правильно призначити лікування.
  Лишай у дітей - лікування
  Все, що залежить від батьків - це дотримання певних заходів профілактики появи лишаю у дітей:

 • намагайтеся уникати можливі контактів дитини з бездомними кішками, а якщо в будинку є тварини, регулярно перевіряйте;

 • бажано, щоб одяг дитини була з натуральних тканин;

 • зверніть особливу увагу на зміцнення імунітету вашого малюка.


 • Головне пам'ятайте, що при своєчасному лікування та дотримання всіх рекомендацій лікаря, ваша дитина дуже швидко зможе позбутися від цього захворювання.
  Читайте також
  Рожевий лишай у дітей - лікування
  Рожевий лишай у дітей - лікування
  Рожевий лишай або лишай Жибера - зовсім не рідкість в дитячому віці. Він являє собою лущиться пляма на шкірі з рожевою облямівкою. У нашій статті ми
  Як вилікувати лишай у дитини?
  Як вилікувати лишай у дитини?
  Діти часто стикаються з таким захворюванням, як лишай, оскільки вони люблять тварин, і не тільки домашніх. Всупереч заборонам дорослих, дітлахи
  Як виглядає лишай у дітей?
  Як виглядає лишай у дітей?
  Лишай часто зустрічається у дітей, адже найбільш частим переносником захворювання є тварини, особливо бездомні кішки і собаки, до яких нерідко
  Лишай на голові у дитини
  Лишай на голові у дитини
  Збудник позбавляючи - це грибок, що вражає шкірні покриви. На волосистої частини голови нерідко виникає, так званий стригучий лишай. Розглянемо
  Рожевий лишай у дітей
  Рожевий лишай у дітей
  Рожевий лишай у дітей - інфекційно-аллергичческая реакція шкіри, яка проявляється у вигляді висипання рожевих плям на тілі. Захворювання не є
  Випадання волосся у дітей
  Випадання волосся у дітей
  Алопеція, або облисіння зустрічається у дітей набагато частіше, ніж можна собі уявити. Ця хвороба може бути викликана різними захворюваннями,