Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Ацетон у дітей - лікування вдома

27-02-2015, 11:36
24758
0
Ацетон у дітей - лікування вдома
Крім звичайних простуд і ГРВІ, у дітей у віці від 1 до 14 років нерідко трапляється, так званий, ацетон. Це стан, що носить назву ацетонемічний синдром, досить неприємно для дитини і викликає обгрунтоване занепокоєння батьків. Давайте ж дізнаємося про причини виникнення кетоацедоза у дітей (це ще одна назва ацетону) та особливості його лікування.
Суть даного синдрому полягає в значному підвищенні кількості кетонових тіл в сечі і крові дитини, спровокований недоліком глюкози. При цьому, сам ацетон не є захворюванням, а лише симптомом. Так, він може проявлятися при харчовому отруєнні, вірусної інфекції, сильному стресі або збудження. Навіть надмірне споживання цукерок, насичених хімічними барвниками і консервантами, може призвести до негативних наслідків.
Основний ознака ацетону - часто повторюється блювота, не пов'язана з прийомами їжі. Дитини може рвати навіть від води. Характерним симптомом є і виразний запах ацетону з рота. Для точної діагностики кетоацедоза будинку використовуються спеціальні тест-смужки.

Підвищений ацетон у дитини - лікування в домашніх умовах


Лікування ацетону у дітей можливо будинку. Для цього потрібно суворо дотримуватися кілька обов'язкових правил.

 • Хворої дитини не варто годувати, замість цього давайте йому пити якомога частіше, але малими дозами. Ефективно діють компоти з сухофруктів або родзинок, лужна вода типу «Боржомі».

 • Якщо не вдається зупинити блювоту, спробуйте зробити малюкові содову клізму (на літр води візьміть 1 чайну ложку харчової соди).

 • Підвищити вміст глюкози в організмі допоможе її 40%-й розчин - він продається в аптеці. Глюкозу в ампулах можна розводити водою або вживати всередину в чистому вигляді.

 • Як тільки вміст ацетону в сечі знизиться до норми, можна починати лікувати дитину за допомогою дієти:


 • у перші 3 дні давайте тільки сухарики і вівсяну кашу на воді;
  Ацетон у дітей - лікування вдома

 • протягом наступного тижня дозволені легкі овочеві супи, картопляне пюре, печені яблука, ягідні морси;

 • потім протягом місяця - дієта Стіл №5» (Дієта Певзнера). • Але пам'ятайте: якщо у вашої дитини вміст ацетону в сечі дуже висока (3-4 «плюса»), часта блювота, і ви не можете зняти це стан без лікарської допомоги, це є показанням до термінової госпіталізації. Ацетонемічний криз загрожує інтоксикацією та зневодненням, що дуже небезпечно для дітей, особливо маленьких.
  Читайте також
  Запах ацетону з рота у дитини - причини
  Запах ацетону з рота у дитини - причини
  Якщо від дитини дивно пахне ацетоном, краще швидше вирушайте до педіатра, тому що це може бути симптом серйозної хвороби, що вимагає термінових
  Кетонові тіла в сечі у дитини
  Кетонові тіла в сечі у дитини
  У нормі сеча не повинна містити кетонові тіла. Якщо при здачі аналізу у дитини виявили дані показники, це може свідчити про деяких захворюваннях.
  Ацетон у дитини - що робити?
  Ацетон у дитини - що робити?
  Деякі батьки часто стикаються з такою проблемою у дитини, як підвищення рівня ацетону. У такому випадку дитині необхідно терміново допомогти, щоб не
  Дієта при ацетоні у дітей
  Дієта при ацетоні у дітей
  Підвищення рівня ацетону в організмі дитини може спровокувати неправильне харчування, стрес і вірусна інфекція. При лікуванні захворювання необхідно
  Ацетон у сечі у дитини
  Ацетон у сечі у дитини
  Стикаючись з такою неприємністю як підвищенням рівня ацетону в сечі у дитини, батькам слід занепокоїтися. Адже такий стан у дітей говорить про
  Ацетон у дітей - лікування
  Ацетон у дітей - лікування
  Підвищення рівня ацетону в сечі у дитини - неприємний симптом, що супроводжується погіршенням самопочуття, блювотою і підвищенням температури.
  Додати
  Коментарі (0)