Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Герпес в горлі у дитини

Герпес в горлі у дитини

27-02-2015, 11:40
1511
0
Герпес в горлі у дитини
Вірус герпесу, який виявляється в горлі у дитини, в медицині часто позначають, як інфекційний мононуклеоз. Дане захворювання характеризується насамперед підвищенням температури, а також утворенням на поверхні слизової ротової порожнини і горла висипань.
Які причини розвитку герпесу в горлі?
Збудником даного захворювання є вірус герпесу, який присутній практично в кожному організмі, в інактивованої формі. Під дією зовнішніх і внутрішніх факторів відбувається активація вірусу. При цьому, що призводять до розвитку даної патології є такі захворювання як тонзиліт, отит, аденоїдит , при лікуванні яких і виявляється герпес у горлі.
Як розпізнати герпес у дитини?
Симптоми герпесу в горлі дуже схожі з ознаками будь-якого іншого вірусного захворювання. Тому багато мам з початком захворювання думають, що це звичайна застуда. Так, при даній патології спостерігаються:

 • підвищення температури тіла до субфебрильних цифр (38-39);

 • поява запалення на мигдалинах, що супроводжується болем при ковтанні;

 • збільшення підщелепних лімфатичних вузлів;

 • поява висипань у ротовій порожнині.


 • Як лікувати герпес у горлі?


  Як і при будь-якому захворюванні, успішність лікування герпесу в горлі залежить від своєчасного початку терапевтичного процесу.
  Герпес в горлі у дитини

  Спочатку необхідно забезпечити постільний режим, викликати лікаря додому. Після огляду і постановки діагнозу, призначається необхідне лікування. У більшості випадків терапевтичний процес передбачає прийом противірусних лікарських препаратів. Крім того, і проводять симптоматичне лікування, яке передбачає прийом жарознижуючих засобів (Нурофен, Ибуклин, Парацетамол) і полоскання горла антисептиками (настій ромашки, звіробою). Ними обробляють і гланди, на яких у дітей локалізується герпес.
  Читайте також
  Як лікувати герпес в горлі у дитини?
  Як лікувати герпес в горлі у дитини?
  Як і при будь-якому захворюванні, успіх у лікуванні герпесу в горлі малюка залежить від своєчасного початку терапевтичного процесу. Далі розповімо,
  Герпес у немовляти
  Герпес у немовляти
  Герпес у немовляти - часто несподіванка для мами, особливо, якщо ні вона, ні чоловік не хворіють герпесом. Вони можуть бути носіями вірусу. Не
  Герпес у дітей
  Герпес у дітей
  З герпесом не з чуток знайомі багато хто з нас. Але ось що робити, якщо дані з'явилися висипання на тілі або обличчі вашого малюка, знають далеко не
  Герпес в роті у дитини
  Герпес в роті у дитини
  Вірус герпесу присутня в кожному організмі в латентній формі, і проявляється за певних умов, які сприяють пробудженню захворювання. Сьогодні ми
  Герпес у дітей. Що робити?
  Герпес у дітей. Що робити?
  Носіями герпеса, за оцінками вчених, є 90% населення планети. В організмі вірус активізується тільки якщо імунітет дитини ослаблений.
  Лікування ангіни у дітей
  Лікування ангіни у дітей
  Ангіна - це інфекційне захворювання, найчастіше передається повітряно-крапельним шляхом. Одним з найбільш поширених збудників ангіни є стрептокок.