Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Інгалятор-небулайзер для дітей

1-03-2015, 18:18
1739
0
Інгалятор-небулайзер для дітей
Небулайзер - це особливий тип інгаляторів, призначених для лікування респіраторних захворювань, у тому числі бронхіальної астми і туберкульозу.
Принцип дії
Механізм дії небулайзера в корені відрізняється від роботи звичайного інгалятора для дітей. Для небулайзерів використовуються спеціальні розчини, які цей прилад перетворює в сукупність найдрібніших частинок зразок аерозолю. Це робиться для того, щоб ліки потрапило якомога далі в дихальні шляхи, чого можна домогтися, використовуючи стандартний паровий інгалятор. Виходить з трубки небулайзера «туман» проникає в дихальні шляхи дитини, викликаючи кашель, добре виводить з легких мокротиння.
Небулайзери дуже ефективні в лікуванні захворювань нижніх дихальних шляхів (бронхіт, трахеїт, запалення легень). При звичайному ж ГРЗ, коли дитину турбує кашель, нежить та/або температура, небулайзери можуть і не допомагати. Тому для лікування нежиті у дітей, а також при кашлі небулайзер для них практично даремний.
Види небулайзерів
Небулайзери бувають двох видів: компресорні і ультразвукові. Вони відрізняються один від одного механізмом створення дисперсії.

 • Компресорний (стиску) небулайзер перетворює розчин у дисперсійну пил завдяки тиску поршневого компресора.

 • Ультразвукові моделі перетворять розчин у аерозольне хмара за допомогою ультразвукових коливань мембрани небулайзера.


 • Ультразвуковий небулайзер - найкраще рішення для дітей, ніж компресійний, оскільки він безшумний в роботі і, крім того, має більший кут нахилу, що дозволяє застосовувати прилад навіть у лежачому положенні. Це дуже зручно, коли дитина спить або ж якщо він боїться небулайзера.
  Якщо ви вирішили купити небулайзер для дітей, обов'язково дізнайтеся у продавця, як правильно користуватися саме цією моделлю. Зазвичай в комплекті йдуть два види насадок - маска і мундштук. У процесі використання небулайзера ви самі зрозумієте, яким видом насадки зручніше користуватися.
  Розчини для небулайзера
  Інгалятор-небулайзер для дітей

  Для лікування та профілактики респіраторних захворювань у дітей використовуються різні розчини. Зазвичай їх призначає лікар залежно від характеру симптомів захворювання дитини. Для будь-якого захворювання органів дихання підійдуть інгаляції фізіологічним розчином, який пом'якшує запалене горло і добре зволожує слизову оболонку носа, або боржомі. При кашлі готують розчини різних сиропів, прописаних лікарем. Не можна розпорошувати з допомогою небулайзера відвари трав і розчини масел.
  До вибору розчинів для небулайзера слід підійти особливо обережно, якщо ваша дитина схильна до алергічних реакцій.
  Читайте також
  Інгаляції, при вологому кашлі небулайзером дітям
  Інгаляції, при вологому кашлі небулайзером дітям
  Пом'якшувати біль у горлі, розріджувати і краще відкашлювати, виводити мокротиння і покликані інгаляції, при вологому кашлі. З якими саме розчинами
  Небулайзер при нежиті у дітей
  Небулайзер при нежиті у дітей
  Щоб нежить не переріс у повноцінну застуду, варто вжити негайних заходів. Чудовим засобом у лікуванні настирливого симптому виступають інгаляції з
  Меш небулайзер
  Меш небулайзер
  Потрібен небулайзер? Перш ніж робити серйозну покупку, необхідно підготуватися і розібратися, який же вигляд приладу вам потрібен. Існує кілька типів
  Інгаляції при нежиті у дітей
  Інгаляції при нежиті у дітей
  Інгаляції - перевірений і ефективний метод лікування респіраторних захворювань, який дозволяє доставляти ліки з крапельками вдихуваного пара до
  Інгалятори для дітей
  Інгалятори для дітей
  На жаль, навіть самі турботливі батьки не в силах захистити малюків від простудних захворювань. І хорошим помічників у їх лікуванні стає інгалятор.
  Якщо дитина захворіла
  Якщо дитина захворіла
  Це завжди дуже велике випробування для всієї сім'ї, коли дитина хворіє. Але уникнути хвороб зовсім не виходить, та й не потрібно прагнути до цього.