Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Вітаміни для імунітету для дітей

Вітаміни для імунітету для дітей

1-03-2015, 19:15
4164
0
Вітаміни для імунітету для дітей
Дитяче здоров'я - предмет занепокоєння і трепету всіх батьків - досить крихка річ. Малюки хворіють набагато частіше за дорослих, і основна причина цього - ще не виробився до більшості захворювань імунітет.
Імунна система новонародженої дитини - чистий аркуш, на який всі перенесені хвороби поступово записують свою історію. Після «дитячих» хвороб, таких як краснуха, вітрянка, кір, а також після профілактичних щеплень у дитини виробляються антитіла до конкретної хвороби, щоб вона більше ніколи не турбувала його.
Що ж стосується простудних захворювань, то дитина хворіє тим менше, чим міцніше його імунітет. А зміцнюється він природним чином (збалансоване харчування, загартовування, регулярне перебування на свіжому повітрі, фізична активність), так і з допомогою вітамінів для підняття імунітету. А результативніше все буде поєднувати здоровий спосіб життя з періодичним прийомом вітамінів.

Роль вітамінів для імунітету для дітей


Підвищення захисних сил організму беруть участь багато вітаміни, але найбільше значення серед них мають А, С, D, Є. Тому при ослабленому імунітеті корисним буде комплекс вітамінів для дитини, містить весь цей набір. Дитячі вітаміни для підвищення імунітету зазвичай випускаються у формі сиропів, пастилок або жувальних таблеток з фруктовими смаками. Проте серед усього розмаїття подібних засобів, якими заповнені вітрини аптек, батькам досить складно вибрати те, що підійде саме їх дитині, надавши реальну допомогу в проблемі імунітету і не викликавши жодних побічних алергічних реакцій. У цій статті давайте коротко розглянемо найбільш популярні види вітамінів для дітей, підвищують імунітет.

Алфавіт Дитячий садок
Цей комплекс вітамінів призначений для дітей, які вже відвідують або готуються до відвідування дошкільного закладу. Кожна таблетка «Алфавіт» являє собою готовий набір вітамінів і мінеральних речовин, які відповідають за вміст заліза в крові дитини, адекватну відповідь його імунної системи на інфекції, настільки часті в дитячих садках, а також за ріст і розвиток малюків. Містить вітаміни А, В1 С, Е, D, йод, селен, кальцій.

Мультитабс
Популярні вітаміни Мультитабс представлені в широкому асортименті за своїм складом і віковим критеріям. Наприклад, для діток до року існує Мультитабс в краплях, від року до 3 років - в сиропі, старше 4 років - в таблетках.

Піковіт Пребіотик
Цей вітамінний комплекс підійде часто хворіючим дітям. Також його застосовують як допоміжний засіб при застудах, в міжсезоння для профілактики авітамінозів і симптоми хронічної втоми, який також може виникати на тлі зниженого імунітету.

Вітрум Кидс
Вітаміни Вітрум лікарі часто рекомендують дітям в період оздоровлення після перенесених інфекцій. Вітрум Кидс містить 12 основних вітамінів і 10 мінералів, забезпечують щоденну потребу в них дітей з 4 до 7 років. Дітям дуже подобаються ці вітаміни у формі жувальних «ведмедиків», які, до речі, не містять у своєму складі барвників.
Вітаміни для імунітету для дітей

Крім цих і подібних їм вітамінних комплексів, існують також препарати на основі рослинних адаптогенів: елеутерокок, ехінацея, лимонник, женьшень та інші. Вони благотворно впливають на стан імунної системи як дорослих, так і дітей, і практично не мають протипоказань.
Якщо ж у дитини є серйозні проблеми з імунітетом, і йому не потрібно профілактичний, а лікувальний курс, то вам слід звернутися до лікаря-імунолога, який, провівши обстеження, призначить імуностимулюючі препарати (бронхомунал, ІРС-19 рибомуніл), визначить необхідну дозування і тривалість курсу лікування.
Читайте також
Вітаміни супрадин для дітей
Вітаміни супрадин для дітей
Серед комплексів вітамінів для дітей слід виділити препарат супрадин. Різні форми випуску дозволяють використовувати його як добавку для дітей,
Вітаміни Алфавіт для дітей
Вітаміни Алфавіт для дітей
Навряд чи хтось буде заперечувати необхідність прийому вітамінних комплексів дітьми, особливо в сезон простудних захворювань, коли імунітет знижений.
Вітрум для дітей
Вітрум для дітей
Мами знають, як важко іноді буває змусити дитину проковтнути таблетку. Але виробники вітамінів Вітрум вирішили цю проблему, виготовивши пігулки у
Соки під час вагітності. Коротко про найбільш корисні напої
Соки під час вагітності. Коротко про найбільш корисні напої
Грейпфрутовий сік. Як і інші цитрусові соки, вагітним можна вживати - грейпфрутовий сік. Але якщо організм жінки його не переносить, можна
Як зміцнити імунітет дитини?
Як зміцнити імунітет дитини?
Найголовніше, за чим стежать батьки, це здоров'я їхнього улюбленого малюка. Кожен батько хоче, щоб його дитина виросла здоровою і красивою. А для
Вітаміни для дітей від 3 років: необхідність чи зайві витрати?
Вітаміни для дітей від 3 років: необхідність чи зайві витрати?
Деяким батькам здається, що вітаміни для дітей від 3 років слід купувати лише в певних обставин - в періоди сплесків вірусних респіраторних