Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Сироп від кашлю для дітей

1-03-2015, 20:37
12658
0
Сироп від кашлю для дітей
Частим симптомом простудних захворювань у дитячому віці є кашель. Розрізняють сухий і вологий кашель, кожен з яких має свої характерні особливості.
Так, якщо у дітей відзначається вологий кашель, то лікування спрямоване на виведення з дихальних шляхів скупчилася мокротиння.
При сухому кашлі необхідно заспокоювати кашльовий центр, оскільки його роздратування надмірно стомлює дитини. При цьому спостерігаються больові відчуття в м'язах від напруження, порушення сну і надмірне роздратування носоглотки.
Вважається, що дитині легше переносити мокрий кашель, ніж сухий. І він безпечніший, оскільки при сухому кашлі у дитини можуть спостерігатися напади задухи.
Слід розрізняти, які ліки допоможе дитині від вологого кашлю, а що можна пити при сухому кашлі дітям.

Що можна давати дитині від вологого кашлю?


Оскільки в дитячому віці мокротиння досить в'язка, вона може важко відходити. Лікар може призначити відхаркувальний або муколітичну ліки від кашлю для дітей у вигляді сиропу.
Педіатри віддають перевагу наступним сиропам від вологого кашлю:

 • Лазолван. Сироп від мокрого кашлю для дітей лазолван допомагає вивезти в'язке мокротиння при різних захворюваннях верхніх дихальних шляхів (бронхіт, пневмонія, бронхіальна астма), зменшити її адгезивні властивості і в'язкість. Вже через півгодини дитина відчує полегшення. Лікувальний ефект при цьому зберігається протягом не менше шести годин.

 • Суха мікстура від кашлю для дітей. Як добрий відхаркувальний засіб виступає суха мікстура від кашлю для дітей, яка дозволяє посилити перистальтику бронхіол, в результаті чого відзначається більш успішне виведення мокротиння. Вхідна в її склад гліциризинова кислота чинить протизапальну дію.

 • Гербион сироп первоцвіту. До складу гербиона від вологого кашлю входять коріння первоцвіту і трава чебрецю, які полегшують відкашлювання і розріджує густу в'язку слиз. Також він володіє протизапальним ефектом.

 • Проспан. Проспан є абсолютно безпечним ліками, оскільки в його склад входять рослинні компоненти. Він допомагає вивести мокротиння з бронхів, поліпшити кровопостачання легень та поновлює дренажну функцію бронхів.

 • Аскорил Эксперторант. Сироп для дітей аскорил має бронхорасширяющим дію, допомагаючи розслабити мускулатуру бронхів і зменшити подразнення слизової оболонки горла. Вхідний в його склад гвайфензин дозволяє перевести кашель з непродуктивної в продуктивну.

 • Бромгексин. Хорошим муколитическим засобом є бромгексин для дітей, який допомагає впоратися з трудноотделяемой мокротою при таких серйозних захворюваннях, як пневмонія, туберкульоз легень, муковісцидоз. Якщо у дитини відзначається скупчення мокротиння в бронхах у результаті проведеного хірургічного втручання, то бромгексин призначають найчастіше.


 • Як лікувати сухий кашель?


  Для лікування такого виду кашлю використовують лікарські препарати, які пригнічують кашльовий центр.
  Такі сиропи від сухого кашлю найбільше заслуговують довіри лікарів і призначаються в дитячому віці:

 • Либексин муко. Досить часто педіатри призначають дитині сироп від сухого кашлю либексин муко, який дозволяє усунути спазм бронхів. Однак він протипоказаний дітям до двох років.

 • Амбробене. Сироп на основі подорожника амбробене дозволяє зменшити в'язкість мокротиння. Його можна давати дитині з самого народження. Однак при неправильному його використанні можливий застій в бронхах. Тому його потрібно застосовувати тільки під контролем лікаря.

 • Доктор Тайсс. Сироп з подорожником Доктор Тайсс є ефективним муколитическим, протизапальним засобом, яким можна лікувати сухий кашель у дитячому віці. Дитина не відмовиться від такого ліки, тому що воно відрізняється солодким смаком завдяки входить до його складу сахарозі.

 • Гербион сироп подорожника. У гербион від сухого кашлю крім подорожника входять ще й квітки мальви. При його застосуванні на слизовій оболонці горла утворюється тонкий шар, який захищає його від подразників. В результаті одужання настає швидше. Гербион допомагає полегшити непродуктивний кашель у малюка.

 • Сироп від кашлю для дітей
 • Флавамед. Розчин для прийому всередину флавамед можна є безпечним лікарським засобом, тому його можна давати навіть немовляті. Однак може виникнути застій секрету, якщо його вживати паралельно з іншими протикашльовими препаратами, які покликані пригнічувати кашльовий центр.


 • Слід пам'ятати, що для досягнення найкращого лікувального ефекту при лікуванні кашлю слід враховувати його тип - мокрий він і іл сухий. Правильно підібрані лікарські препарати у відповідності з типом кашлю допоможуть дитині легше перенести захворювання і швидше одужати.
  Читайте також
  Гербион для дітей
  Гербион для дітей
  Кашель у дитини - одна з найбільш частих причин занепокоєння у батьків. При його лікуванні слід пам'ятати, що для сам кашель буває сухий і вологий,
  Аскорил для дітей
  Аскорил для дітей
  Кашель - один з найбільш частих симптомів захворювань органів дихання у дітей. Ліків для його лікування на ринку представлено чимало, однак правильно
  Дигідрогеноцитратпісля для дітей
  Дигідрогеноцитратпісля для дітей
  Кашель у дітей - найбільш частий симптом респіраторних захворювань. Препаратів для його лікування існує чимало. Один з них, який допомагає боротися з
  Дитяча суха мікстура від кашлю
  Дитяча суха мікстура від кашлю
  Сухий кашель у дитини, вважається продуктивним, так не допомагає відхаркувати мокротиння і виводити інфекцію з дихальних шляхів. Тому головне
  Кашель у дитини 1 рік
  Кашель у дитини 1 рік
  Кашель - найпоширеніший симптом респіраторних захворювань. Якщо дорослі вже знають, чим його лікувати у себе, то в питанні кашлю у однорічної дитини
  Як лікувати кашель у немовляти?
  Як лікувати кашель у немовляти?
  Виникнувша як завжди недоречно застуда, часто супроводжується кашлем. А якщо хворий не дорослий, а дитина? Батьки, які мають досвід у вихованні