Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Лактаза бебі

1-03-2015, 21:04
2675
0
Лактаза бебі
Багато діти на першому році свого життя стикаються з різними проблемами травлення, однією з причин якого може стати лактазна недостатність або іншими словами лактозна непереносимість. При даному захворюванні у дитини спостерігається зниження активності ферменту травлення, який відповідає за розщеплення лактози - кишкової лактази. Лактоза, у свою чергу, - це молочний цукор, що міститься у великих кількостях у грудному, коров'ячому молоці, а також у різних молочних сумішах. У разі нестачі лактази або при повному її відсутності в кишечнику відбувається посилення процесів бродіння, у результаті чого у дітей часто буває здуття живота, кольки, діарея, недостатня прибавка у вазі. Але, використання сучасних ферментних препаратів дозволяє усунути основні симптоми прояву лактазной недостатності, при цьому зберігаючи грудне вигодовування.
Одним із тих препаратів, до складу яких входить фермент лактаза, є лактаза бебі. Призначається засіб дітям з перших днів життя і до семи років. Під час прийому даного ферментного препарату досить швидко ліквідуються симптоми дефіциту лактази, тим самим покращуючи якість травлення.

Лактаза бебі - показання до застосування


Медикамент застосовується при лактозною непереносимості у дітей з метою поліпшення процесу засвоєння молочної їжі та запобігання симптомів прояви даного захворювання. Також, препарат призначається дітям при порушенні травлення внаслідок функціональної незрілості ферментативних систем.

Лактаза бебі - як приймати?


Лактаза бебі випускається у формі капсул, проте дітям у віці до 5 років можна давати лише вміст капсул, яке попередньо розчиняється в молоці. Застосовувати препарат необхідно при кожному годуванні малюка їжею, що містить лактозу, при цьому разова доза визначається залежно від загального обсягу годування і віковій категорії дитини.
Для дітей у віці до 1 року рекомендована доза становить 1 капсула на 100 мл молока. Дітям від 1 року до 5 років - 1-5 капсул, виходячи з кількості споживаного молока. При цьому додають препарат у їжу, яка містить молоко, при температурі не більше +55°C. Дозування лактаза бебі для дітей від 5 до 7 років розраховується в залежності від кількості вживаного молока або їжі містить лактозу і в середньому становить від 2 до 7 капсул на одне годування. У цьому віці більшість дітей вже в змозі проковтнути капсулу цілком, але якщо це важко, її вміст можна також розчинити в їжі.

Як давати дитині лактазу бебі?


Перед годуванням дитини, яка знаходиться на грудному вигодовуванні, зціджують 10-20 мл молока і вводять необхідну дозу лактаза бебі. Потім молоко необхідно залишити для ферментації приблизно на 5-10 хвилин. Після того, як малюк вип'є цю порцію молока, слід продовжити звичайне годування.
Лактаза бебі

Для дітей, які перебувають на штучному годуванні, вміст капсул необхідно висипати в повний обсяг вживаної їжі і залишити для бродіння на 10 хвилин.
Даний лікарський препарат протипоказаний до застосування дітям, у яких спостерігається індивідуальна непереносимість ферменту лактази або інших його складових. Побічні дії і випадки передозування препаратом лактаза бебі виявлені не були.
Завдяки численним дослідженням було доведено, що лактаза бебі є високоефективним дитячим препаратом, який дозволяє протягом 5 днів блокувати симптоми прояву лактазной недостатності, при цьому зберігаючи природне вигодовування.
Читайте також
Лактазар для дітей
Лактазар для дітей
Іноді трапляється, що новонароджений малюк не в змозі повною мірою засвоювати їжу, призначену йому, будь-то материнське молоко або суміш. Часто
Лавомакс для дітей
Лавомакс для дітей
Одним з імуномоделюючих препаратів, використовуваних для боротьби та профілактики вірусних інфекцій, в тому числі і у дітей, є лавомакс. Про
Танакан для дітей
Танакан для дітей
Танакан - препарат використовується для нормалізації процесу обміну речовин і поліпшення мікроциркуляції крові при невротичних розладах. Застосовують
Лактазна недостатність: симптоми та причини лактазной недостатності
Лактазна недостатність: симптоми та причини лактазной недостатності
На жаль, зустрічаються захворювання, при яких новонароджені потребують спеціального харчування. Навіть в таких випадках лікарі роблять все, щоб
Лактазна недостатність у дітей
Лактазна недостатність у дітей
Лактазна недостатність - це недолік або відсутність ферменту лактази, який переварює молочний цукор лактозу. Діти, які страждають лактазною
Дбайливе вплив. Назол бебі і назол кідс
Дбайливе вплив. Назол бебі і назол кідс
З нежиттю у дитини стикається кожна мама . Звичайно ж, існує безліч препаратів від цього захворювання, але як зрозуміти...