Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Назол бебі

Назол бебі

1-03-2015, 21:09
1157
0
Назол бебі
Краплі назол бебі створені спеціально для лікування нежиті у дітей. Діюча речовина препарату добре переноситься дітьми з перших днів життя, а склад загалом продуманий з урахуванням особливостей їх судин, тому назол бебі з успіхом застосовують навіть для лікування новонароджених.
Завдяки зручному флакону при використанні крапель не потрібно користуватися додатковими пристосуваннями, начебто піпеток, що запобігає потраплянню інфекції в носову порожнину дитини і полегшує його застосування для батьків. Форма випуску крапель обумовлена тим, що вони призначені для діток до 6 років. Для лікування дітей старшого віку назол бебі вже не так ефективний, тому призначають спрей - назол кидс.

Назол бебі - показання до застосування


Назол бебі використовуються для лікування дітей при наступних захворюваннях:

 • нежить, має бактеріальну і вірусну природу;

 • алергічний риніт;

 • хронічний синусит, гайморит;

 • запалення євстахієвої труби - слухового каналу;

 • гострий отит.


 • Істотно полегшує стан і самопочуття при різних ГРВІ і грипі і активно використовується в комплексі з антибіотиками та іншими препаратами для лікування отитів середнього вуха, яким особливо схильні діти у віці до 3 років.
  Препарат чинить судинозвужувальну дію, завдяки чому полегшується носове дихання і малюк може спокійно спати практично всю ніч. Крім того, він знімає набряки слизових оболонок.
  Прикметно, що діюча речовина не надходить у кровотік і, таким чином, не впливає на організм дитини системного впливу. Ефект настає приблизно через 3 хвилини після використання і триває до 6 годин. Тривалість лікування визначає індивідуально лікар, в середньому вона складає 3 дні і не повинна перевищувати 7-10 днів, оскільки по закінченню цього часу з'являється толерантність судин до стимуляції діючою речовиною, простіше кажучи - виникає звикання до препарату. Тому, якщо, по закінченню цього терміну, нежить продовжує турбувати дитину, призначаються судинозвужувальні краплі, в основі яких іншу активну речовину.
  Краплі назол бебі використовуються інтраназально, перед застосуванням рекомендується очистити пазухи носа. Щоб уникнути розповсюдження вірусу рекомендується лікувати за допомогою одного флакона однієї дитини.

  Назол бебі - склад


  Діюча речовина крапель - фенілефрину гідрохлорид. Він надає стимулюючу дію на рецептори, що знаходяться в м'язових волокнах слизової оболонки носа, завдяки чому судини звужуються і йде набряк слизової. Також до складу входить гліцерин, який зволожує слизову оболонку носа, яка найчастіше страждає від сухості при використанні судинозвужувальних крапель.

  Назол бебі - протипоказання


  В цілому препарат добре переноситься дітьми, але існують деякі протипоказання до його застосування. Назол бебі не рекомендують застосовувати в наступних випадках:

 • наявність підвищеної чутливості до складових речовин;

 • цукровий діабет;

 • порушення у функціонуванні щитовидної залози;

 • артеріальна гіпертензія;

 • гипертериоз.

 • Назол бебі

  Не призначають назол паралельно з іншими судинозвужувальними краплями для носа.

  Назол - побічні дії


  Виникають вкрай рідко і можуть проявлятися наступним чином:

 • позиви до чиханию, виникнення відчуття свербежу, печіння і сухості слизової оболонки носа;

 • почервоніння обличчя;

 • підвищення артеріального тиску;

 • відчуття тривожності і несвідомого страху, підвищена збудливість.


 • Передозування назолом


  При використанні препарату за призначенням лікаря і згідно з інструкцією передозування неможливе. Однак, при тривалому і частому використанні, можливо прояв побічних ефектів, описаних вище.
  Читайте також
  Ірс 19 для дітей
  Ірс 19 для дітей
  Ірс 19 - назальний спрей, що володіє иммуномоделирующим дію, застосовується при різних видах нежитю, в тому числі і у дітей. Про особливості його
  Лавомакс для дітей
  Лавомакс для дітей
  Одним з імуномоделюючих препаратів, використовуваних для боротьби та профілактики вірусних інфекцій, в тому числі і у дітей, є лавомакс. Про
  Аквалор бебі
  Аквалор бебі
  Аквалор бебі - препарат, що містить очищену морську воду, що використовується для лікування нежиті і простудних захворювань у дітей. Не маючи
  Аква Маріс для новонароджених
  Аква Маріс для новонароджених
  Як відомо, ліки для новонароджених потрібно підбирати дуже обережно, віддаючи перевагу натуральним препаратам, що володіють м'якою дією...
  Дбайливе вплив. Назол бебі і назол кідс
  Дбайливе вплив. Назол бебі і назол кідс
  З нежиттю у дитини стикається кожна мама . Звичайно ж, існує безліч препаратів від цього захворювання, але як зрозуміти...
  Альбуцид для новонароджених: застосування, інструкція, склад
  Альбуцид для новонароджених: застосування, інструкція, склад
  Навіть нещодавно народилися малюки можуть потребувати лікування досить серйозними препаратами. І в таких випадках батьків починають долати сумніви,