Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Форлакс для дітей

Форлакс для дітей

1-03-2015, 21:12
1343
0
Форлакс для дітей
Для дітей запор не є рідкісним явищем і це не залежить від їх віку. Протягом першого року життя з труднощами спорожнення кишечника у дитини доводиться стикатися п'ятої частини батьків, а в період дошкільних і шкільних років проблеми зі стільцем виникають у чверті дітей. Препаратів, основна дія яких спрямована на усунення запору, в сучасних аптеках представлено безліч. У даній статті ми розповімо про препарат форлакс, способи його застосування та показань до прийому.

Застосування форлакса


Препарат форлакс застосовується в лікуванні закрепів у дітей, в тому числі і хронічних. Відразу відзначимо, що причини запору препарат не усуває, надаючи ефективний вплив виключно на зняття симптомів.
Перед прийомом форлакса обов'язково потрібно проконсультуватися з фахівцем, оскільки препарат має ряд протипоказань і необхідно виключити з причин запору органічні захворювання шлунково-кишкового тракту.

Склад форлакса і принцип дії


Основною діючою речовиною препарату форлакс є макрогол, в якості допоміжних речовин до складу препарату входять ароматизатори і сахаринат натрію, які надають форлаксу приємний солодкуватий смак. Препарат відпускається у вигляді пакетиків з порошком, упакованих в коробку.
Форлакс є сорбуючі проносним препаратом. Він пом'якшує калові маси за допомогою утримання води і одночасно збільшує їх, після чого вони значно легше виводяться з організму дитини.
Препарат форлакс хороший тим, що він не подразнює слизові оболонки шлунково-кишкового тракту і не всмоктується в організм.
Випускається препарат у двох формах: для дітей і для дорослих. Дитячий форлакс рекомендований до застосування дітям у віці від півроку до 8 років. Дітям старше восьми років призначають дорослий варіант препарату.

Як приймати форлакс?


Добова доза прийому визначається лікарем, виходячи з клінічної картини захворювання. Застосовують форлакс, розчиняючи порошок в невеликій кількості охолодженої кип'яченої води вранці перед їжею.
Якщо рекомендована доза становить більше одного пакетика в добу, її ділять на два і приймають два рази: вранці і ввечері.
Дія форлакса проявляється через 1-2 дні після прийому.
Дитячий форлакс - дозування
Дітям у віці до 1 року призначають 1 пакетик форлакса на добу.
Для дітей у віці 1-4 років рекомендована доза форлакса становить 1-2 пакетика, залежно від призначення, виписаного фахівцем.
Добова доза дитячого форлакса для дітей віком 4 - 8 років може становити до 4 пакетиків.
Форлакс для дорослих - дозування
Добова доза форлакса для дітей віком 8 років і старше становить 1-2 пакетика.
Тривалість прийому форлакса не повинна перевищувати 3 місяці.
Взаємодія форлакса з іншими препаратами
Якщо під час прийому форлакса дитиною приймаються інші ліки, слід переглянути час їх прийому, оскільки форлакс значно погіршує їх всмоктування в організм. Перерва між прийомом ліків і форлаксом повинен становити не менше 2 годин.

Протипоказання до прийому форлакса і побічні ефекти


Прийом форлакса не рекомендовано дітям молодше 6 місяців, і дітям, чутливим до компонентів, що входять до складу препарату.
Також не дозволено прийом форлакса дітям, у яких спостерігається:

Форлакс для дітей
 • біль у животі невідомого походження;

 • запальний процес у кишечнику, наприклад, хвороба Крона або виразковий коліт;

 • кишкова непрохідність або підозра на неї;

 • перфорація стінок кишечника або підозра на неї;

 • вроджена непереносимість фруктози.


 • Разом з тим, форлакс можна приймати дітям, які хворіють на цукровий діабет.
  При прийомі форлакса побічні ефекти спостерігаються рідко. Можливі вони при передозуванні або в результаті індивідуальної реакції організму. Проявляються у вигляді рідкого стільця, нудоти, блювоти і здуття живота.
  Читайте також
  АЦЦ 100 для дітей
  АЦЦ 100 для дітей
  Препаратів для лікування кашлю на ринку представлено безліч. Однак не всі вони підходять для лікування дітей, особливо перших років життя .Але є і
  Зіртек для дітей
  Зіртек для дітей
  На жаль, все більше і більше дітей у наші дні страждають від різних форм алергії. На допомогу їм приходять численні медичні препарати, різної
  Еріус для дітей
  Еріус для дітей
  На жаль, все більше дітей в наші дні страждають від алергічних реакцій. Препаратів, покликаних допомогти, представлено на ринку достатню кількість.
  Пектуссін дітям
  Пектуссін дітям
  Серед лікарських препаратів, що застосовуються при захворюваннях верхніх дихальних шляхів, дуже популярними є смоктальні таблетки пектуссін з
  Лавомакс для дітей
  Лавомакс для дітей
  Одним з імуномоделюючих препаратів, використовуваних для боротьби та профілактики вірусних інфекцій, в тому числі і у дітей, є лавомакс. Про
  Тантум верде для дітей
  Тантум верде для дітей
  Серед численних протизапальних препаратів призначаються дітям вибір більшості фахівців зупиняється на Тантум Верде. Активна речовина даного