Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Аміксин для дітей

Аміксин для дітей

1-03-2015, 21:39
1721
0
Аміксин для дітей
У сезон застуд та інфекцій, звичайно, кожному з батьків хочеться захистити свою дитину від хвороб. Буває так, що здорового режиму, прогулянок і прийому вітамінів для цього виявляється недостатньо, і в холодну пору року дитина хоч раз, але занедужує. На щастя, є засоби, що дозволяють ефективно стимулювати імунітет дитини та запобігти захворюванню або, якщо вже вберегтися не вдалося, прискорити одужання. Одним з таких засобів є препарат аміксин.
Аміксин (аміксин ic) - противірусну імуностимулюючу засіб, індуктор інтерферону альфа-, бета - і гамма-типів. Підвищення рівня інтерферонів спостерігається через 4 години після першого прийому препарату, а максимальна продукція інтерферонів відзначається в перші 24 години лікування. Діюча речовина - тилорон (тилаксин) - синтетичне низькомолекулярні з'єднання, стимулює гуморальний імунітет і володіє протизапальними властивостями.
В якості можливих побічних дій в інструкції до амиксину зазначаються алергія, озноб, диспептичні явища.

Аміксин - показання до застосування


Аміксин застосовують у дорослих для профілактики і лікування грипу, інших ГРВІ, лікування вірусних гепатитів А, B і С. Аміксин ефективний при лікуванні герпетичної і цитомегаловірусної інфекцій, энцефаломиелитов інфекційно-алергічної та вірусної природи, хламідіозу, туберкульозу легень.
Аміксин або аміксин ic для дітей старше 7 років може призначатися для лікування грипу та інших ГРВІ.
Часто у разі лікування вірусних захворювань імуномодулюючі засоби бувають ефективні тільки при прийомі в перші години захворювання, а при запізнілому лікуванні виявляються марними. На відміну від багатьох інших індукторів інтерферону та імуностимулюючих препаратів, аміксин не має обмежень по термінах призначення, тобто може застосовуватися як з перших годин захворювання (що, звісно, посилює його ефективність), так і при запізнілому лікуванні.
Аміксин сумісний з антибіотиками, іншими противірусними засобами та препаратами симптоматичного лікування інфекційних захворювань.

Як приймати аміксин?


Аміксин випускається у вигляді таблеток 60 мг (дитячий) та 125 мг (дорослий). Приймають внутрішньо, після їди. Дозування аміксину підбирається в залежності від віку та мети застосування препарату (профілактика або лікування, вид захворювання).
Аміксин набирає популярність в якості профілактичного препарату для дорослих, завдяки зручності застосування: для профілактики грипу та інших ГРВІ потрібно приймати лише 1 таблетку (125 г) в тиждень протягом 6 тижнів.
Схему прийому аміксину для лікування гепатитів та інших серйозних інфекційних захворювань найкраще узгодити з лікарем. Тут ми опишемо тільки, як приймати аміксин при застуді, грипі та інших ГРВІ. Дорослим при початковому захворюванні потрібно взяти по одній таблетці (125 г) в перші два дні. Потім по одній таблетці через день (на 4-й, 6-й, 8-й і 10-й дні лікування).
Відповідно до інструкції щодо застосування аміксину, дітям старше 7 років при неускладненому грипі або інших ГРВІ призначають по 60 мг у день 1-й, 2-й і 4-й дні захворювання (всього за курс лікування приймають 3 таблетки). Для лікування ускладнень грипу або ГРВІ потрібно прийняти 4 таблетки: на 1-й, 2-й, 4-й і 6-й дні від початку лікування.
Призначають аміксин дітям та для профілактики грипу та ГРВІ. Профілактичний курс для дитини становить 60 мг 1 раз на тиждень
Аміксин для дітей
протягом 6 тижнів.

Як часто можна приймати аміксин?


На жаль, як правило, сезон епідемій за тривалістю перевищує 6 тижнів (тривалість профілактичного курсу аміксину). Тому у бажаючих не захворіти в цей складний час виникає закономірне питання: як часто можна приймати аміксин?
На жаль, ніде не зустрічається інформація про те, скільки часу повинно проходити між курсами прийому аміксину. Але для профілактики фахівці вважають припустимим застосовувати аміксин від 1 до 3-х разів у рік.
Аналогами аміксину є препарати лавомакс та тилорон.
Читайте також
Амінокапронова кислота дітям
Амінокапронова кислота дітям
Амінокапронова кислота - відомий препарат, що володіє кровоспинних та судинозвужувальну дію. Але для дітей її призначають для профілактики і
Цитовир-3 - сироп для дітей
Цитовир-3 - сироп для дітей
На нашому ринку представлено багато засобів для профілактики і боротьби з простудними захворюваннями. Серед них хочеться виділити цитовир-3 препарат,
Зодак для дітей
Зодак для дітей
Від всіляких видів алергічних реакцій з кожним роком страждає все більшу кількість дітей. Відповідно і препаратів для їх лікування на ринку
Лавомакс для дітей
Лавомакс для дітей
Одним з імуномоделюючих препаратів, використовуваних для боротьби та профілактики вірусних інфекцій, в тому числі і у дітей, є лавомакс. Про
Лікування ГРВІ у дітей
Лікування ГРВІ у дітей
Мало кому з дітей вдається уникнути захворювання на ГРВІ, особливо в сезон простудних захворювань. У нашій статті ми розповімо, які заходи слід
Що любить грип?
Що любить грип?
Всі ми радіємо приходу весни, першим теплим днів. І навіть не підозрюємо , що нашу радість повністю поділяють віруси, в тому числі грипу . Для