Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Кларитин для дітей

Кларитин для дітей

2-03-2015, 09:58
2880
0
Кларитин для дітей
Алергічні реакції дитячого організму, крім шкірних висипань часто супроводжуються ринітами. Закладений ніс заважає дитині повноцінно дихати, а шкірний висип викликає свербіж. Для усунення цих дискомфортних проявів алергії, а також для того, щоб вони не дали ускладнення у вигляді більш важких захворювань, наприклад, бронхіальної астми, фахівці прописують дітям антигістамінні ліки. В їх ряду є кларитин, про який більш детально ми розповімо далі.
Склад і форма випуску кларитина
Основним діючим компонентом кларитина є лоратадин. Препарат кларитин від алергії продається в аптеках у вигляді таблеток або сиропу. Таблетки в якості додаткових речовин містять лактозу і кукурудзяний крохмаль.
Сироп кларитин для дітей представляє собою безбарвну рідину, іноді з жовтуватим відтінком. За рахунок присутності ароматизатора і сахарози він солодкий з персиковим смаком, тому діти приймають його з задоволенням.
Коли приймається кларитин?
Кларитин призначають дітям при появі кропив'янки і при алергічної реакції після укусу комах. Також препарат ефективний для дітей, які страждають спадковою схильністю до алергії або нейродермітом.
Показанням до застосування дитячого кларитина є алергічний риніт. Препарат ефективно купірує симптоми нежитю, знімаючи закладеність носа, свербіж, усуваючи чхання, печіння в очах.
Спираючись на картину хвороби, фахівці можуть призначити прийом препарату дітям під час гострого періоду інфекційно-запального захворювання. Завдяки зняттю набряку тканин, кларитин запобігає розвиток алергічної реакції у хворого дитини.
Як приймати кларитин?
Кларитин починає надавати антигістамінну дію на організм, через 1 - 3 години після прийому препарату. Протягом доби він знімає набряки тканин та усуває свербіж.
Кларитин приймають один раз добу, незалежно від прийому їжі дитиною.
Дозування кларитина
Сироп. Добова доза сиропу для дітей від 2-х до 12-ти років становить 5 мл Якщо маса тіла дитини перевищує 30 кг, дозування сиропу збільшують рівно в два рази. Дітям старше 12-ти років кларитин прописують в дозі 10 мл на добу.
Таблетки. Якщо дитина не відмовляється від прийому таблеток, то їх дають по половині таблетки один раз на добу дітям від 2-х до 12-ти років. Дітям старше 12-ти років і дітям, чия маса тіла більше 30 кг призначають прийом однієї таблетки кларитина на добу.
Дітям, що страждають порушенням функції нирок або печінки, рекомендований прийом 10 мл сиропу або 1-ї таблетки кларитина один раз у дві доби.
Як довго можна приймати кларитин?
Тривалість прийому кларитина повинна визначатися фахівцем.
В клінічних умовах стійкий ефект кларитина, без прояву побічних дій, спостерігався протягом 28 днів.
Протипоказання до застосування кларитина
Дітям у віці до 2-х років прийом кларитина заборонений.
Протипоказанням до застосування препарату є непереносимість компонентів, що входять до його складу. Діти з нирковою або печінковою недостатністю можуть приймати кларитин під наглядом фахівця.
Побічні ефекти кларитина
У дітей побічні явища під час прийому кларитина спостерігаються вкрай рідко. Основними проявами їх є:
Кларитин для дітей

 • головний біль;

 • нудота;

 • млявість і апатія;

 • алергія;

 • загальна нервозність.


 • Передозування
  У рекомендованих дозах кларитин не викликає передозування. У разі прийому ліків вище рекомендованої дози можуть спостерігатися запаморочення, сонливість, прискорене серцебиття, рідко - тахікардія.
  Дитині у разі передозування обов'язково треба зробити промивання шлунка і показати його спеціалісту, який призначить підтримуючу терапію.
  Читайте також
  Зіртек для дітей
  Зіртек для дітей
  На жаль, все більше і більше дітей у наші дні страждають від різних форм алергії. На допомогу їм приходять численні медичні препарати, різної
  Еріус для дітей
  Еріус для дітей
  На жаль, все більше дітей в наші дні страждають від алергічних реакцій. Препаратів, покликаних допомогти, представлено на ринку достатню кількість.
  Ніфуроксазид для дітей
  Ніфуроксазид для дітей
  Ніфуроксазид - антибіотик, що відмінно справляється з багатьма кишковими розладами і дисбактеріозом. Випускається він у вигляді таблеток і суспензії
  Лавомакс для дітей
  Лавомакс для дітей
  Одним з імуномоделюючих препаратів, використовуваних для боротьби та профілактики вірусних інфекцій, в тому числі і у дітей, є лавомакс. Про
  Цетрин дітям
  Цетрин дітям
  Одним з препаратів, покликаних боротися з алергічними реакціями в дітей, є цетрин. Це антигістамінний засіб добре зарекомендувало себе і успішно
  Тантум верде для дітей
  Тантум верде для дітей
  Серед численних протизапальних препаратів призначаються дітям вибір більшості фахівців зупиняється на Тантум Верде. Активна речовина даного