Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Еріус для дітей

Еріус для дітей

2-03-2015, 10:01
2374
0
Еріус для дітей
Алергічні реакції є частими супутниками дітей. Антигістамінних засобів, що усувають прояви алергії, на сьогоднішній день є багато. Той чи інший препарат фахівці призначають залежно від тяжкості алергії і її проявів. У цій статті ми розповімо про таке протиалергічній засобі, як еріус.

Форма випуску та склад еріусу


Активним компонентом антигістамінного препарату еріус є дезлоратадин. Також у його складі є допоміжні речовини, ароматизатори та барвники.
Препарат починає діяти через 30 хвилин після прийому. Час дії його в організмі становить близько 24 годин. Препарат хороший тим, що проникаючи в тканини організму, він не потрапляє в головний мозок, а тому не викликає порушення уваги і координації рухів. Даний ефект був доведений в умовах клінічних досліджень.
Еріус для дітей до 12 років випускається у вигляді сиропу. Дітям старшого віку фахівці рекомендують таблетки.

Показання до застосування препарату еріус


Фахівці призначають еріус у випадках:

 • алергічного риніту, у тому числі і цілорічного;

 • вродженої алергії;

 • шкірної висипки;

 • алергічного кон'юнктивіту тощо


 • Як приймати еріус?


  Еріус проти алергії приймається один раз на добу рекомендованої фахівцем дозі. Прийом препарату не залежить від прийому їжі дитиною.
  Для дітей віком від 2 до 12 років еріус дають виключно у вигляді сиропу.
  Рекомендована дозування препарату еріус для дітей 2 - 6 років становить 25 мл, а для дітей у віці 6 - 12 років - 5 мл
  Таблетки еріус, призначені для дітей старше 12 років. Дітям молодшого віку таблетки еріус протипоказані, з-за частих випадків прояву побічних дій.
  Дозування таблеток для дітей старше 12 років становить 5 мг або 1 таблетку на добу. Спеціаліст для дітей цього віку також може рекомендувати прийом препарату еріус у вигляді сиропу. У такому разі добова доза збільшується до 10 мл.
  Іноді лікарі можуть призначити прийом еріусу дітям молодше двох років у дозі 25 мл. Однак батькам слід бути уважними до стану дитини, так як дослідженнями було доведено, що у дітей у віці від 6 місяців до 2 років побічні ефекти зустрічаються часто.
  Тривалість прийому препарату
  Тривалість лікування у кожному випадку визначає фахівець. Це залежить від тяжкості алергічної реакції та ступеня її вираженості.
  У випадку з хронічними алергіями або цілорічному алергічному риніті еріус може застосовуватися протягом періоду з яскраво вираженою симптоматикою. Після того як симптоми усунені, прийом еріусу припиняють і відновлюють з появою нових симптомів.
  В клінічних умовах препарат еріус застосовувався протягом 38 діб. Протягом цього часу він залишався ефективним.

  Як проявляються побічні ефекти еріусу?


  У дітей у віці від 6 місяців до 2-х років серед побічних ефектів відзначені: пронос, озноб, неспокійний сон, а також можливі алергічні реакції на препарат.
  У дітей старше 2-х років прийом сиропу еріус викликає побічні дії: у рідкісних випадках. Проявляються вони у вигляді сухості у роті,
  Еріус для дітей
  головного болю та втоми. У поодиноких випадках були виявлені такі побічні дії, як тахікардія, болі в животі та запаморочення.

  Протипоказання і передозування


  Антигістамінний препарат еріус категорично протипоказаний дітям віком до 6 місяців і не рекомендується для прийому дітьми, які не досягли 2-річного віку. Діти, які страждають тяжкою нирковою недостатністю повинні приймати еріус під наглядом лікаря.
  У рекомендованих дозах препарат викликати передозування не може. Якщо велика кількість еріусу було прийнято випадково, необхідно негайно звернутися до лікаря. Пацієнту у цьому разі промивають шлунок, дають активоване вугілля і в залежності від загального стану, можуть призначити терапію.
  Читайте також
  Зіртек для дітей
  Зіртек для дітей
  На жаль, все більше і більше дітей у наші дні страждають від різних форм алергії. На допомогу їм приходять численні медичні препарати, різної
  Кларитин для дітей
  Кларитин для дітей
  Люди, які страждають від різних видів алергії, знають, наскільки неприємними можуть бути симптоми цих захворювань. Що вже говорити про дітей, яким
  Лавомакс для дітей
  Лавомакс для дітей
  Одним з імуномоделюючих препаратів, використовуваних для боротьби та профілактики вірусних інфекцій, в тому числі і у дітей, є лавомакс. Про
  Цетрин дітям
  Цетрин дітям
  Одним з препаратів, покликаних боротися з алергічними реакціями в дітей, є цетрин. Це антигістамінний засіб добре зарекомендувало себе і успішно
  Цинаризин для новонароджених
  Цинаризин для новонароджених
  Здавалося б, у новонароджених немає інших турбот - тільки їсти, спати і набиратися сил. Але іноді навіть у таких малюків бувають проблеми зі
  Фенобарбітал для новонароджених
  Фенобарбітал для новонароджених
  Фенобарбітал - препарат, що володіє дещо сумнівною репутацією. Багато хто знає його виключно як протиепілептичний засіб. Тому застосування препарату