Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Кагоцел для дітей

Кагоцел для дітей

2-03-2015, 10:58
1497
0
Кагоцел для дітей
Серед захворювань, якими діти хворіють дуже часто, можна відзначити грип і респіраторні інфекції. На сьогоднішній день існує чимала кількість препаратів, які не тільки прискорюють одужання хворої дитини, але і є відмінним способом профілактики захворювань даного типу. До таких відносять і препарат кагоцел, який був розроблений в 2003 році російськими вченими.
Про препараті
Кагоцел - це вітчизняний препарат, який, на відміну від багатьох противірусних ліків, ефективний на будь-якій стадії захворювання. Основний принцип дії активної речовини кагоцела полягає в стимуляції організму хворого за вироблення білка інтерферону. Таким чином, імунітет хворого дитини активується, і організм ефективніше бореться з хворобою.
При прийомі кагоцела значно знижується ризик виникнення ускладнень.
Чи можна давати дітям кагоцел?
Батьки, часто турбуються з приводу прийому дитиною того чи іншого препарату. Кагоцел в даному разі не є винятком.
За запевненням розробників, препарат дітьми переноситься легко, лише в дуже рідкісних випадках даючи реакцію у вигляді алергії або інших побічних дій. Категорично заборонено прийом кагоцела дітям у віці до 3 років. Дітям від трьох до шести років прийом препарату може призначити тільки фахівець, виходячи з картини хвороби. У цьому віці в якості профілактичного засобу кагоцел не рекомендується.
Для дітей 6 років і старше кагоцел прописується як противірусний препарат застосовується як заходи профілактики респіраторних захворювань, застуди і грипу.

Як приймати кагоцел дітям?


Кагоцел випускається у вигляді таблеток. В одній упаковці їх міститься 10 штук. Дозування препарату залежить від віку дитини.
Дітям від трьох до шести років дають по одній таблетці вранці і ввечері протягом двох днів, після чого дозу кагоцела зменшують до однієї таблетки. Загальний курс лікування становить чотири дні.
Дітям старше шести років у якості профілактичного засобу кагоцел слід давати по одній таблетці один раз на добу, протягом двох днів. Після цього робиться перерву на п'ять днів. Цей цикл можна повторювати неодноразово. Кількість тижневих прийомів визначає лікар. Загальна тривалість профілактики з кагоцелом не повинна перевищувати 5 місяців.
У період хвороби кагоцел приймається по одній таблетці тричі на день, через два дні доза зменшується до однієї таблетки вранці і ввечері. Прийом препарату триває чотири дні.
Коли потрібно починати прийом кагоцела?
Максимально ефективно препарат впливає на організм хворої дитини, якщо прийом кагоцела було розпочато не пізніше трьох днів з моменту гострого періоду хвороби. Якщо почати приймати препарат пізніше, він може не дати необхідного ефекту.
В якості профілактичного засобу кагоцел застосовується у випадках спалаху захворюваності або епідемії грипу, а також після контакту з хворими дітьми.
Протипоказання
Як і будь-який інший препарат кагоцел має ряд протипоказань:

 • вік до трьох років;

 • непереносимість головного речовини кагоцела;
 • Кагоцел для дітей

 • непереносимість галактози, глюкози і лактози.


 • Передозування
  Якщо препарат дається дітям в рекомендованих фахівцями дозах, то передозування виключена. Можлива вона лише тоді, коли дитина має вільний доступ до препарату. Якщо він самостійно випив більше таблеток, ніж це було необхідно, можуть з'явитися такі симптоми, як:

 • болі в животі;

 • нудота;

 • блювота.


 • У разі подібного, шлунок дитину слід терміново промити і звернутися за допомогою до лікаря.
  Читайте також
  Кортексин для дітей
  Кортексин для дітей
  Кортексин - поліпептидного засіб, що впливає безпосередньо на кору головного мозку. Це серйозний лікарський препарат, що поліпшує роботу центральної
  Зіртек для дітей
  Зіртек для дітей
  На жаль, все більше і більше дітей у наші дні страждають від різних форм алергії. На допомогу їм приходять численні медичні препарати, різної
  Еріус для дітей
  Еріус для дітей
  На жаль, все більше дітей в наші дні страждають від алергічних реакцій. Препаратів, покликаних допомогти, представлено на ринку достатню кількість.
  Як приймати анаферон дитячий?
  Як приймати анаферон дитячий?
  Батьки дітей, схильних до частих простудних захворювань, дуже занепокоєні зміцненням імунітету. В аптеках представлено чимало коштів, покликаним
  Арбідол для дітей
  Арбідол для дітей
  Одним з популярних імуномоделюючих препаратів, представлених на нашому ринку, є арбідол, що володіє яскраво вираженим противірусним ефектом.
  Лавомакс для дітей
  Лавомакс для дітей
  Одним з імуномоделюючих препаратів, використовуваних для боротьби та профілактики вірусних інфекцій, в тому числі і у дітей, є лавомакс. Про