Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Борсуковий жир для дітей

2-03-2015, 11:10
871
0
Борсуковий жир для дітей
Борсуковий жир отримують з підшкірного жирового шару дикого тваринного борсука. Тварина це відноситься до зимоспящим, які перед сплячкою накопичують великий запас поживних речовин. Тому в складі борсукового жиру багато вітамінів, наприклад вітаміну А, D і вітамінів групи В, а також життєво важливих незамінних поліненасичених кислот. На цьому і ґрунтується лікувальну дію. При застосуванні борсукового жиру, в тому числі у дітей, у організмі засвоюється значна кількість містяться в ньому корисних речовин.

Застосування борсукового жиру у дітей


Лікування борсучим жиром дітей відноситься до області народної медицини. В офіційній доказовій медицині такий метод лікування під питанням, оскільки значущих масових досліджень цього препарату не проводилось.
Борсуковий жир для дітей використовують в основному при гострих респіраторних інфекціях. Їм розтирають спинку або груди дитині. Таке розтирання дає зігріваючий ефект, внаслідок чого до хворої області надходить більше крові, активізуються обмінні процеси. Багато батьки підтверджують, що натирання борсучим жиром добре допомагає дітям при кашлі.
Ефективним також вважається застосування борсукового жиру у дітей з ослабленим імунітетом, які часто хворіють. В цьому випадку застосовують його всередину досить довго, до місяця.
Борсуковий жир випускається в капсулах і в рідкій формі. Оскільки сам жир має специфічний смак, то дітям краще давати його в капсулах, адже багато дітей відмовляються пити несмачні ліки.
В якій кількості і як приймати або пити борсуковий жир дітей залежить від віку дитини. Зазвичай призначають по 05 - 1 чайній ложці три рази в день. Але, в будь-якому випадку, прийом таких коштів потрібно починати з невеликої кількості, щоб відстежити реакцію дитини і перевірити переносимість.
Батькам, які збираються використовувати борсуковий жир, потрібно знати, що приймати його дітям до року протипоказано, а дітям до 12 років з обережністю, краще за рекомендацією лікаря. Організм дитини може не впоратися із засвоєнням цього препарату, в результаті чого можливо і поява алергії, і проблеми з травленням.

Як розтирати дитини борсучим жиром?


У дітей борсуковий жир зазвичай використовують для лікування кашлю, особливо затяжної. Розглянемо, як розтирати дитини борсучим жиром. Ось основні правила.

 • Розтирання не слід проводити в гострій стадії захворювання, оскільки зігріваючі процедури можуть підвищити і без того високу температуру. Крім того, на початку хвороби розтирання тільки посилить запальний процес. Наприклад, у дитини бронхіт, тобто запалення в бронхах. Ми розітремо йому спинку борсучим жиром, до бронхів почне надходити ще більше крові, судини розширяться ще більше і, як наслідок, запалення посилиться.

 • Розтирати можна тільки невелику ділянку шкіри, щоб не порушувати шкірне дихання.

 • Перед процедурою краще спробувати нанести борсуковий жир на невелику ділянку шкіри, трохи почекати і переконатися у відсутності алергії.
 • Борсуковий жир для дітей

 • Зігрівальні процедури, до яких відноситься розтирання борсучим жиром, доцільно проводити на етапі одужання, коли вже немає активного запального процесу і високої температури. У цьому випадку поліпшення кровопостачання в хворому органі піде тільки на користь.


 • Борсуковий жир не є ліками, він випускається у вигляді біологічно активної добавки. Такі добавки призначені, насамперед, для здорових дітей і дорослих як засіб профілактики захворювань, так і для відновлення після хвороби. А коли дитина дійсно хвора, варто розглядати борсуковий жир як доповнення до основного лікування, яке призначив лікар.
  Читайте також
  Каланхое дітям
  Каланхое дітям
  Захоплюючись лікуванням і профілактикою дитячих захворювань, ми накупаем все нові і нові препарати, забуваючи про дієвих народних засоби,
  Розтирання при кашлі
  Розтирання при кашлі
  Розтирання - один з найбільш старих, перевірених багатьма поколіннями, допоміжних методів боротьби з простудними захворюваннями. Однак, не всі батьки
  Гусячий жир від кашлю дитині
  Гусячий жир від кашлю дитині
  Як допомогти кашляющему малюкові? Знову давати йому розрекламовані ліки або спробувати довіритися народних засобів? Одне з них використовується з
  Козячий жир від кашлю дитині
  Козячий жир від кашлю дитині
  Незважаючи на величезну кількість медичних препаратів, лікування кашлю у дитини - не таке просте завдання, як може здатися на перший погляд. І
  Зігріваюча мазь для дітей
  Зігріваюча мазь для дітей
  Коли в сім'ї захворює дитина, батьки відразу починають бити тривогу. Дивно, що застосовувати без рецепта лікаря таблетки від тієї чи іншої хвороби
  Якщо дитина захворіла
  Якщо дитина захворіла
  Це завжди дуже велике випробування для всієї сім'ї, коли дитина хворіє. Але уникнути хвороб зовсім не виходить, та й не потрібно прагнути до цього.