Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Як давати Біфідумбактерин немовляті?

7-03-2015, 13:17
3904
0
Як давати Біфідумбактерин немовляті?
Всім відомо, що в кишечнику людини разом з корисними, присутні і шкідливі мікроорганізми, які в результаті своєї діяльності порушують нормальну роботу організму. Тому, щоб підвищити опірність організму до них, необхідно заселити кишечник корисними бактеріями, які містяться, наприклад, в Бифидумбактерине .
З якого віку можна застосовувати?
Перше питання, яке виникає у мам при виявленні у малюка дисбактеріозу, чи можна і як краще давати Бидумбактерин немовляті і чи варто це робити взагалі?
Необхідно відзначити, що Біфідумбактерин може застосовується в будь-якому віці, починаючи практично з народження дитини. Єдино, що дозування і частота прийому різні.
Коли застосовується препарат?
Застосовується даний засіб для формування нормальної мікрофлори у немовлят. Крім того, Біфідумбактерин може використовуватися при:

 • запорі у немовлят;

 • проносі;

 • кишкових інфекціях;

 • лактозною недостатності .


 • У старшому віці це засіб відмінно зарекомендувало себе при лікуванні такого стану, як дисбактеріоз, причин появи якого велике безліч. Крім того, воно може застосовуватися і для лікування кольпітів і вагинозов бактеріального походження.
  Як приготувати препарат?
  Згідно інструкції, для того щоб приготувати Біфідумбактерин для немовляти, необхідно в одну пляшку з порошком додати 2 чайні ложки кип'яченої води, температура якої повинна бути не вище 40 градусів. Після цього ретельно збовтують до утворення суспензії і потім дають малюкові разом з молоком.
  Якщо ж малюк знаходиться на грудному вигодовуванні, то Біфідумбактерин дають наступним чином. Чистим ватний тампон змочують в суспензії, а потім їм обробляють ареолу і мамин сосок. Також можна спробувати дати ліки немовляті з ложечки.
  В який час приймати?
  Біфідумбактерин необхідно давати малюкові до прийому їжі, краще всього за півгодини. Новонародженим ж малюкам даний лікарський засіб зазвичай дають разом з сумішшю, попередньо додавши до неї. Таким чином,
  Як давати Біфідумбактерин немовляті?
  малюк отримає всю дозу, не виплюнувши частина назад. Даний засіб практично не має смаку, тому немовля навіть і не помітить, що в суміш щось додане.
  Тривалість прийому
  Як у випадку з усіма лікарськими препаратами, дозування, кратність прийому вказує лікар. Тільки дотримуючись рекомендацій можна швидко подолати проблеми з кишечником. Тому перед тим, як приймати Біфідумбактерин, обов'язково проконсультуйтеся з педіатром.
  Читайте також
  Як давати Еспумізан новонародженому?
  Як давати Еспумізан новонародженому?
  Еспумізан - найпопулярніший засіб від здуття живота, яке дають і дітям, і дорослим. Але при застосуванні ліків у самих маленьких, потрібно не
  Рідкий стілець у немовляти
  Рідкий стілець у немовляти
  У немовляти дефекації бувають багато разів на день, і при цьому кал достатньо рідкий, і це не говорить про якесь захворювання. Однак, якщо змінився
  Біфідумбактерин для новонароджених
  Біфідумбактерин для новонароджених
  Процес налагодження травлення у новонароджених часто проходить болісно для них і батьків. Це пов'язано з заселенням мікроорганізмами стерильного
  Скільки можна давати біфідумбактерин новонародженим?
  Скільки можна давати біфідумбактерин новонародженим?
  Проблеми з животиками зустрічаються практично у кожного новонародженого малюка. Для чого дають Біфідумбактерин крихтам, в яких кількостях і як довго?
  Як розводити бифибумбактерин для новонароджених?
  Як розводити бифибумбактерин для новонароджених?
  Багато проблем з "животиком" у немовлят пов'язані з порушеннями мікрофлори, і лікарі нерідко призначають малюкам прийом біфідобактерій. Одне з них -
  Еспумізан для новонароджених
  Еспумізан для новонароджених
  Що може бути гірше для батьків, ніж засмучений новонароджений малюк, якого не виходить заспокоїти ні іграшками-брязкальцями, ні носінням ...