Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Супрастин для новонароджених

Супрастин для новонароджених

7-03-2015, 13:26
1780
0
Супрастин для новонароджених
Супрастин являє собою антигістамінний лікарський препарат, який вже тривалий час використовується для купірування станів організму, прямим або непрямим чином пов'язаних з неконтрольованим синтезом гістаміну. Застосовується у складі комплексної терапії алергії у дорослих і дітей.
У випадках екстреної допомоги новонародженим Супрастин використовується у вигляді ін'єкцій для внутрішньом'язового введення.
Як діє?
На лікарський засіб входять речовини, які вже на рівні клітинної організації скорочують викид гістаміну, продукованого в опасистих клітинах імунної системи при виникненні алергічної реакції будь-якого характеру. Ці клітини разом з лімфою переносяться в різні частини організму, а в місці, де відбувається вторгнення алергену, відбувається виділення величезної кількості гістаміну.
Дана речовина має деструктивну дію на чужорідний для людського організму білок. Одночасно в місці входу алергену утворюється набряк, з'являється шкірний свербіж, пухирі. Окремі форми алергічних реакцій можуть супроводжуватися спонтанними нападами ядухи, які є результатом, що наступив набряку гортані.
Вже через 30 хвилин після прийому можна спостерігати ефект. Саме ж фармакологічна дія препарату може тривати до 12 годин.
Показання і дозування
В окремих випадках мами, зіткнувшись з алергією у своїх крох, просто не знають, чи можна давати Супрастин новонародженим. Відповідь однозначна: можна. Згідно інструкції, Супрастин може застосовуватися для купірування будь-якого роду алергічної реакції, як у великих дітей, так і у новонароджених, але при цьому повинна бути дотримана відповідна дозування лікарського препарату.
Так, для малюків від 1 до 12 місяців - по 1/4 частини таблетки на більше 2 разів за добу, від 1 до 6 років - по 1/3 2 рази в день. Однак ще до того як давати Супрастин своєму новонародженому маляті, обов'язково необхідно проконсультуватися з лікарем.
Протипоказання
Основними протипоказаннями до застосування даного препарату є індивідуальна непереносимість компонентів. За тривалий час застосування Супрастину побічних ефектів зафіксовано не було. Однак у разі передозування препарату необхідно терміново звернутися за медичною допомогою.
Прийом даного лікарського препарату в будь-якій його формі категорично заборонено під час поточної вагітності. Однак у разі виключення, коли алергічна реакція загрожує життю матері, можливе застосування даного ліки у складі комплексної терапії і в дозі, призначеній лікарем.
При годуванні малюка груддю препарат зазвичай не призначають, так як можливе надходження в організм дитини ліки разом з молоком. У результаті відбувається формування так званої иммунопатии, яка у разі виникнення вимагає тривалої терапії.
Аналоги
Супрастин для новонароджених

В якості аналога для лікування алергічних реакцій також використовується Фенистил . Складу цього лікарського засобу схожий з Супрастин, тому немає великої різниці, що давати новонародженим - Фенистил або Супрастин. У таких випадках необхідно суворо дотримуватися лікарських призначень та рекомендацій.
Таким чином, антигістамінний препарат Супрастин може з успіхом застосовуватися для лікування алергічних реакцій у новонароджених дітей. Однак перед використанням препарату необхідно обов'язково проконсультуватися у лікаря-педіатра, який вкаже кратність прийому та дозування.
Читайте також
Як давати Еспумізан новонародженому?
Як давати Еспумізан новонародженому?
Еспумізан - найпопулярніший засіб від здуття живота, яке дають і дітям, і дорослим. Але при застосуванні ліків у самих маленьких, потрібно не
Супрастин для дітей
Супрастин для дітей
Для дітей, схильним до алергічних реакцій, батьки шукають безпечне і надійне лікарський засіб. Одним з таких є супрастин, що довів свою ефективність
Тантум верде для дітей
Тантум верде для дітей
Серед численних протизапальних препаратів призначаються дітям вибір більшості фахівців зупиняється на Тантум Верде. Активна речовина даного
Елькар для новонароджених
Елькар для новонароджених
На жаль, навіть у новонароджених діток в наш час можуть спостерігатися проблеми зі здоров'ям. Нерідко лікарі діагностують у малюків ...
Еспумізан для новонароджених
Еспумізан для новонароджених
Що може бути гірше для батьків, ніж засмучений новонароджений малюк, якого не виходить заспокоїти ні іграшками-брязкальцями, ні носінням ...
Фенобарбітал для новонароджених
Фенобарбітал для новонароджених
Фенобарбітал - препарат, що володіє дещо сумнівною репутацією. Багато хто знає його виключно як протиепілептичний засіб. Тому застосування препарату