Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Мірамістин для немовлят

7-03-2015, 13:33
1874
0
Мірамістин для немовлят
Мірамістин - унікальний препарат, який широко застосовується в педіатрії. Він володіє достатньо ефективними властивостями антисептика, відносною дешевизною і безпекою. Мірамістин для немовлят повинен бути у кожної мами в дитячій аптечці невідкладної. Дуже важливо, що цей лікарський засіб може замінити кілька препаратів: краплі в ніс, спрей в горло і очні краплі. Далі ми розглянемо, показання, механізм дії, особливості застосування препарату Мірамістин у дітей грудного віку.


Показання для застосування препарату Мірамістин у немовлят
Даний препарат випускається у двох формах: у вигляді мазі і розчину (розчин у флаконі або спреї). Мірамістин є антибактеріальним препаратом, ефективним проти цілого ряду мікроорганізмів. Крім застосування антисептичного, він використовується для загоєння ран (сонячні опіки). Найчастіше цей препарат рекомендується з профілактичною метою, коли існує ризик інфікування.
Фахівці рекомендують комбінувати призначення Мірамістину з іншими препаратами, які підсилюють його ефект. Дуже важливою перевагою використання існуючих форм Мірамістину є його місцевий вплив на хвору зону, а не системне на весь організм.


Мірамістин при лікуванні різних захворювань


Даний препарат можна використовувати при перших симптомах застуди (нежить, почервоніння горла і кашель). Так, спрей Мірамістин можна застосовувати для немовлят обприскуваннями в горло чи ніс від нежитю. Якщо таке лікування розпочато вчасно, то може попередити його подальший прогрес.
Мірамістин для немовлят від молочниці застосовують у вигляді змазувань розчином ротової порожнини та інших уражених поверхонь, адже цей препарат ефективний навіть щодо грибкових уражень.
Кон'юнктивіт з успіхом піддається лікуванню Мірамістином, який призначається для немовлят у вигляді закапування очей.


Особливості застосування Мірамістину для немовлят - інструкція
Згідно інструкції даний препарат можна використовувати у дітей не молодше 3 років, але лікарі-педіатри сміливо його рекомендують маленьким пацієнтам з самого народження. Слід бути обережними при обробці ним ранових поверхонь, адже він робить неприємне пощипывающее дію. Однак воно не таке сильне, як від йоду й зеленки.
Препарат протипоказаний у дітей з індивідуальною непереносимістю компонентів ліки. Незважаючи на відносну безпеку Мірамістину, у чутливих дітей він може викликати алергійну реакцію.

 • Якщо мова йде про обробку ран, то слід стерильну серветку просочити розчином Мірамістину і прикласти до рани.

 • Обробку ротової порожнини при кандидозному ураженні слизової проводять 4 рази на добу, при цьому на шпатель слід намотати стерильну марлю, просочену лікарським розчином і обробити рот.
 • Мірамістин для немовлят

 • При ларингіті, фарингіті, ангіні та аденоїдних розростаннях використовують спрей Мірамістину, яким зрошують гортань 3-4 рази на добу. Чудовим методом лікування хвороб горла є інгаляції за допомогою небулайзера, в який слід залити розчин Мірамістину.

 • Закапування носа при нежиті можна проводити 2-3 рази на добу після попереднього промивання фізіологічним розчином або сольовим розчином.
 • Таким чином, препарат Мірамістин є необхідним компонентом аптечки вашого малюка. Адже це ліки допомагає в лікуванні і профілактиці багатьох захворювань, а головне, практично безпечно. Однак консультація лікаря-педіатра з приводу застосування Мірамістину буде зовсім не зайвою.
  Читайте також
  Інтерферон для немовлят
  Інтерферон для немовлят
  В лікуванні і профілактиці простудних захворювань незамінний засіб - Інтерферон. Це - не ліки, а препарат, що стимулює імунну систему малюка.
  Мірамістин для дітей
  Мірамістин для дітей
  Мірамістин - антисептичний засіб широкого спектра дії, що володіє противирусным і бактерецидным дією, при цьому мінімально впливає на організм
  Мірамістин в ніс дитині
  Мірамістин в ніс дитині
  Такий препарат, як Мірамістин застосовують при багатьох простудних захворюваннях і в якості дезинфікуючого засобу. Діткам Мірамістином закапують ніс
  Молочниця у дітей - лікування
  Молочниця у дітей - лікування
  Молочниця у дітей, особливо вчасно певна, лікується досить просто. Є низка препаратів, які можна використовувати в залежності від тяжкості хвороби та
  Альбуцид для новонароджених
  Альбуцид для новонароджених
  Навіть нещодавно народилися малюки можуть потребувати лікування досить серйозними препаратами. І в таких випадках батьків починають долати сумніви,
  Альбуцид для новонароджених: застосування, інструкція, склад
  Альбуцид для новонароджених: застосування, інструкція, склад
  Навіть нещодавно народилися малюки можуть потребувати лікування досить серйозними препаратами. І в таких випадках батьків починають долати сумніви,