Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Хілак Форте для немовлят

Хілак Форте для немовлят

7-03-2015, 13:34
2232
0
Хілак Форте для немовлят
Напевно, кожна молода матуся давала своєму немовляті пробіотики з тієї чи іншої причини. Адже малюк з'являється на світло абсолютно стерильним, і його організму складно протистояти багатьом несприятливих факторів. Так, нормальне функціонування шлунково-кишкового тракту неможливо без лакто - і біфідобактерій, лікування харчових інфекцій також не проводять без пробіотиків. Далі, ми розглянемо особливості застосування препарату Хілак Форте для немовлят та показання до нього.

Хілак Форте для немовлят - інструкціяХілак Форте випускається у вигляді розчину у флаконах по 30 і 100 мл. Даний препарат призначений для нормалізації мікрофлори кишечника і містить у своєму складі продукти життєдіяльності деяких мікроорганізмів і додаткові речовини. З лікувальних властивостей виділяють: нормалізує мікрофлору кишечника, знімає запалення, стимулює регенерацію слизової оболонки кишкової стінки і призводить рН та водно-електролітне стан до норми.
Крім того, захисні властивості Хілак Форте полягають у його здатності обволікати слизову травного тракту у вигляді плівки, завдяки наявності в ньому біосинтетичною молочної кислоти.
Хілак Форте для немовлят призначають при проносі, від здуття і коліків, при запорах, в комплексному лікуванні коліту і для нормалізації кишкової мікрофлори. Педіатри рекомендують призначати його разом з антибіотиками, щоб уникнути руйнування слизової оболонки шлунково-кишкового тракту.
Протипоказанням до призначення препарату є індивідуальна нестерпність компонентів, яка проявляється свербежем та кропив'янкою , а також спадкова непереносимість глюкози. З особливою обережністю препарат застосовуються у дітей з частими зригуваннями.
З побічних дій зустрічаються: розлад і здуття кишечника, неприємні відчуття в животі, алергічна реакція.

Спосіб застосування і дозування крапель Хілак Форте

Препарат показаний для застосування з моменту народження. Новонародженій дитині препарат призначають у дозі 10-15 крапель 3 рази на добу під час їжі або перед нею. Перед тим, як дати ліки дитині, слід розвести його водою, тільки не використовувати молоко. Оскільки для своєї життєдіяльності мікробів використовують лактозу, то застосування молока в якості розчинника недоцільно.
Перед лікуванням препаратом Хілак Форте слід порадитися з педіатром, а при виникненні непередбачених реакцій слід повідомити про це лікаря. Можливо, що організм пристосовується до нього, і ці симптоми через день пройдуть, а може, доведеться відмінити препарат.
Препарат слід зберігати в темному посуді в недоступному для дітей місці. Якщо дитина вип'є нерозведене ліки, то тут же його зригне. При попаданні на препарат сонячних променів відбувається його інактивація і руйнування корисних мікроорганізмів. Перед прийомом препарату слід врахувати той факт, що він нейтралізується прийомом антацидів.
Хілак Форте для немовлят


Як діє препарат на організм грудної дитини?

У немовляти Хілак Форте здатний підвищувати імунітет і сприяє нормальному розвитку організму. Для того щоб нормальна кишкова мікрофлора добре себе почувала, їй необхідні спеціальні речовини, які дорослий отримує з прийомом їжі. А ось у дітей ці речовини можна отримати з прийомом препарату Хілак Форте.

Таким чином, розглянутий препарат Хілак Форте володіє високою ефективністю, разом з тим практично безпечний і не має протипоказань. Незважаючи на його безпеку, перед його використанням варто порадитися з лікарем.
Читайте також
Ентеросгель для немовлят
Ентеросгель для немовлят
Раніше універсальним препаратом від отруєнь і для очищення ШКТ був активоване вугілля, яке так важко розтовкти і дати дитині грудного віку. Сьогодні
Цитовир-3 - сироп для дітей
Цитовир-3 - сироп для дітей
На нашому ринку представлено багато засобів для профілактики і боротьби з простудними захворюваннями. Серед них хочеться виділити цитовир-3 препарат,
Хілак форте для дітей
Хілак форте для дітей
Хілак форте - препарат, що нормалізує мікрофлору кишечника і налагоджувати процеси травлення. Практично не маючи побічних ефектів і протипоказань,
Понос після антибіотиків у дитини
Понос після антибіотиків у дитини
На жаль майже всі сучасні антибіотики, що застосовуються для лікування бактеріальних інфекцій у дітей, що володіють дуже неприємним побічним ефектом
Гліцин для новонароджених
Гліцин для новонароджених
Зараз багато говорять про те, як корисний препарат Гліцин для новонароджених. Проте не кожна молода мама ризикне дати своєму малюкові те чи інше
Еспумізан для новонароджених
Еспумізан для новонароджених
Що може бути гірше для батьків, ніж засмучений новонароджений малюк, якого не виходить заспокоїти ні іграшками-брязкальцями, ні носінням ...