Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Дюфалак для немовлят

7-03-2015, 13:53
4519
0
Дюфалак для немовлят
У дітей першого року життя, особливо при неправильному годуванні або порушеннях травлення можливі різні розлади стільця, одним з яких є запор. Постійне використання клізми, викликаючи зворотний перистальтику, ще більше порушує природний процес виділення калових мас, особливо при гіпотонії м'язів кишечника і черевної стінки. Крім нормалізації харчування і стимулюючого масажу передньої черевної стінки лікар може призначати для грудних дітей Дюфалак як засіб для боротьби з постійними запорами.

Дюфалак для немовлят - інструкція


Препарат виготовляють з коров'ячого молока, він містить лактулозу , яка підвищує кислотність у просвіті товстої кишки і стимулює перистальтичні скорочення її м'язів. Препарат сприяє розм'якшенню і збільшення в обсягах калових мас і їх швидкому виведенню.
Лікарський засіб не тільки не знищує нормальну мікрофлору в кишечнику, а навіть, навпаки, сприяє розмноженню в ньому лактобактерій, пригнічує розмноження патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів. Дюфалак безпечний для дітей грудного віку, тому що він не всмоктується в кишечнику, не впливає на електролітний баланс крові, а також, навіть при тривалому прийомі препарату, до нього не з'являється звикання.

Як приймати Дюфалак для немовлят?Препарат Дюфалак для немовлят випускають в сиропі, його дозування залежить від віку дитини. Але від народження до одного року є єдина рекомендація для того, як давати Дюфалак:

 • немовляті його дають у дозі 5 мл;

 • від року до шести років дитині дають 10 мл в перші дні прийому ліків, а при нормалізації стільця підтримуюча доза становить 5 мл;

 • від 7 до 14 років в перші дні прийому дитині дають 15 мл Дюфалака, а підтримуюча доза препарату становить 10 мл • Ліки дитині дають або вранці після пробудження, або відразу після першого годування, щоб кишечник випорожнився вдень, і дитина спокійно спала вночі. Препарат дають у одне і теж час, при його прийомі рекомендують випивати велику кількість рідини.
  Ліки дають з ложечки, сироп солодкий на смак і звичайно не викликає труднощів дати його дитині. Але якщо дитина не хоче пити, то можна змішати ліки з невеликою кількістю грудного молока чи суміші або ввести його в рот одноразовим шприцом без голки і дати запити.
  Вже з другого дня прийому стілець у дитини повинен стати нормальним, хоч препарат може подіяти і раніше - через 2-6 годин після прийому. Але якщо через два дні стілець не нормалізувався, потрібно звернутися до лікаря.
  При гарній переносимості препарату і нормалізації стільця у немовляти, його рекомендують приймати до 15-20 днів. Форма випуску Дюфалака - це флакони з пластику об'ємом 200500 мл або 1 літр, до нього додається спеціальний мірний стаканчик з поділками для спрощення дозування.

  Протипоказання і побічні дії застосування Дюфалака

  Протипоказаннями до прийому препарату є кишкова непрохідність будь-якої етіології, галактоземии, кровотечі з прямої кишки. Не можна приймати препарат і при алергічних реакціях на нього.
  Дюфалак для немовлят
  З побічних дій можливі нудота, здуття живота в перші дні прийому, яке самостійно проходить через 2-3 дні і лікування не потребує.
  Якщо передозування препарат, то у дітей бувають проноси, приступообразні сильні болі в животі, порушення водно-електролітного балансу. Для придбання препарату рецепт не потрібно, однак без призначення лікаря застосовувати його не рекомендується.
  Зберігають флакон у недоступному місці для дітей, не можна піддавати дії високих температур, термін зберігання при виконанні необхідних правил - 3 роки з дня виробництва.
  Читайте також
  Проспан для немовлят
  Проспан для немовлят
  У грудних дітей нерідко буває затяжний кашель і бронхіти. Одне з ефективних коштів від цих захворювань - Проспан. Правда у цього препарату є багато
  Ентерол для дітей - ефективна боротьба з діареєю
  Ентерол для дітей - ефективна боротьба з діареєю
  Діарея (у народі пронос) - знайоме всім мамам явище, коли дитина мучиться від болю в животі. Особливо вона загострюється в теплу пору року. З діареєю
  Еспумізан для новонароджених
  Еспумізан для новонароджених
  Що може бути гірше для батьків, ніж засмучений новонароджений малюк, якого не виходить заспокоїти ні іграшками-брязкальцями, ні носінням ...
  Дюфалак для новонароджених
  Дюфалак для новонароджених
  Коли в родині з'являється малюк - це не просто щастя і новий етап в житті, це також величезна відповідальність. Адже дитина потребує підвищеної
  Микролакс для новонароджених
  Микролакс для новонароджених
  Не секрет, що у новонароджених можуть виникати проблеми зі стільцем, і насамперед - запор. За статистикою, він буває у 25% дітей...
  Хепель для новонароджених: лікування
  Хепель для новонароджених: лікування "жовтяниці", інструкція, дозування
  У сучасній медицині використовуються найрізноманітніші гепатопротекторні засоби, що дозволяють підтримати нормальну роботу печінки. Деякі з цих