Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Зелені соплі у грудничка

7-03-2015, 13:54
1342
0
Зелені соплі у грудничка
Зелені соплі у немовляти - досить часте явище. З'являються вони з-за того, що в прозорій носовій слизу при хворобі з часом накопичуються загиблі бактерії і лейкоцити, які і призводять до фарбування в зелений колір. Причому, чим більше цих самих мікроорганізмів, тим більш насичений колір мають соплі. Таким чином, вони свідчать про розвиток бактеріального або змішаного риніту.
Причини появи зелених соплів у дітей
Причиною появи зелених соплів у немовляти є інфекція вірусного або бактеріального походження. Після того як відбувається активація умовно-патогенних бактерій в носоглотці малюка, звичайна прозора носова слиз стає зеленою. Для того щоб запобігти розвитку гаймориту, необхідно невідкладно приступати до лікування.
Лікування захворювання
Багато батьків при вигляді зелених соплів у свого немовляти, задаються питанням: «Чим і як їх лікувати?». Для цього краще всього звернутися за допомогою до лікаря, який дасть певні рекомендації і випише ліки.
Як правило, лікар-отоларинголог ставить діагноз бактеріальний гострий риніт тільки після урахування ступеня і характеру хвороби. Досить часто для лікування такого захворювання призначаються антибактеріальні препарати. В якості допоміжної терапії використовуються назальні спреї для промивання носової порожнини. Також при необхідності призначаються судинозвужувальні препарати, які не варто застосовувати самостійно. Основною метою всього процесу лікування є очищення носової порожнини.
Багатьом відомо, що більшість препаратів, які існують сьогодні, викликають звикання. Саме тому їх необхідно міняти після 7-10 днів застосування, що досить незручно.
Альтернативою для лікування зелених соплів у немовляти, якому 3 місяці, можуть бути народні засоби, перевірені часом і не одним поколінням. Так, при даному захворюванні можна застосовувати краплі, які приготовані з трав'яних відварів: деревію, календули. Для їх приготування досить взяти 1 чайну ложку цілющої трави на склянку (200 мл) окропу, настояти відвар на водяній бані. Закапувати по 2-3 краплі в кожен носовий хід.
Таким чином, зелені соплі у немовлят досить легко піддаються лікуванню. Однак, для попередження розвитку ускладнень і переходу їх в хронічну форму, необхідно своєчасно почати лікування, звернувшись за допомогою до лікаря.
Читайте також
Чим лікувати густі соплі у дитини?
Чим лікувати густі соплі у дитини?
Батьки протягом усього дитинства малюків, особливо до школи, часто стикаються з проблемою сопливости дітей. І якщо їх не лікувати, то проблема може
Зелені соплі у дитини - лікування
Зелені соплі у дитини - лікування
Нежить у дітей трапляється досить часто. Однак коли прозорі соплі раптом густішають і стають зеленими, то це вже ознака приєднання бактеріальної
Зелені соплі у дитини
Зелені соплі у дитини
Закладеність носа і поява густої зеленої слизу в носі у дитини - тривожний сигнал того, що в організмі оселилася бактеріальна або
У дитини соплі густі
У дитини соплі густі
Поява густого слизу в носі у дитини завжди додають клопоту батькам. Від густих соплів не так просто позбутися, до того ж вони служать симптомом
Як правильно лікувати нежить у немовляти
Як правильно лікувати нежить у немовляти
Нежить - це запальне захворювання слизової оболонки носа, супутнє ГРЗ, ГРВІ або застуді. У цій ситуації найчастіше застосовується позначення риніт.
Жовті соплі у дитини, як з ними боротися?
Жовті соплі у дитини, як з ними боротися?
Поява нежитю у дитини явище настільки часте і звичне, що часом здається, ніби це в порядку речей. Частково це так, адже організм маленького чоловічка