Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Ентеросгель для немовлят

7-03-2015, 14:16
2929
0
Ентеросгель для немовлят
З самого народження організм немовляти потрапляє під вплив різних несприятливих факторів. Багато з цих патологічних станів вимагають призначення сорбентів. До таких станів відносяться важка форма жовтяниці, алергія, діатез, гострі харчові отруєння, а також інтоксикації іншої етіології. Існує спеціальна форма Ентеросгелю для немовлят, у якої набагато менше дозування, ніж у дорослому. Далі, ми розглянемо, як давати Ентеросгель немовлятам і при яких станах.


Ентеросгель для немовлят - інструкція
Ентеросгель є сорбентом для перорального застосування і являє собою гідрогель метилкремнієвої кислоти. Для дорослих цей препарат випускають у вигляді гелю або пасти зі специфічним смаком, а для діток роблять солодким. Головною властивістю Ентеросгелю є його здатність до абсорбції токсинів з шлунково-кишкового тракту і крові. Він покращує травлення біля стінки тонкої кишки, полегшує роботу нирок і печінки. Препарат не впливає на лакто - і біфідобактерії кишечника.
Очищення крові відбувається через мембрани капілярів ворсинок тонкого кишечника. Подібно іншим сорбентів Ентеросгель сприяє ерадикації імунних комплексів з плазми крові при алергії і підвищує захисні сили організму. Розглянутий сорбент не всмоктується в кров, а щільно огортає стінку слизової шлунково-кишкового тракту.


Як приймати Ентеросгель немовлятам?
Багато матусі, яким призначають цей препарат при тяжкій желтушке, сумніваються, чи можна давати Ентеросгель немовлятам. Так, цей сорбент можна давати малюкові з самого народження, адже він не викликає алергічних реакцій і інших побічних дій. Дозування для дитини з моменту народження і до 5-річного віку - 5 мл разова, а добова до 15 мл Зазвичай цей препарат призначають протягом 7-14 діб, за 1 годину до їди або через 2 години після неї. Призначення Ентеросгелю не суперечить призначенням інших ліків, так як не відзначено несумісності з іншими ліками. Єдиною неприємністю, яку цей сорбент може доставити дитині, - це запор.


При яких хворобах призначають Ентеросгель немовляті?


Багато лікарів призначають Ентеросгель немовляті при алергії і алергічному (атопічному) діатезі. Щоб досягти високої ефективності від його застосування, що годує мама теж повинна приймати по 1 столовій ложці 3 рази в день.

 • Дітям віком до 1 року дають по чайній ложечці не солодкої пасти Ентеросгелю 3 рази в день перед годуванням. При цьому до 6 місячного віку 1/3 ложки пасти змішують з 2/3 ложки грудного молока.

 • Дитині старше 6 місяців пів чайної ложки пасти розмішують з такою ж кількістю води.

 • А малюкові старше 1 року Ентеросгель можна змішувати з гіпоалергенним фруктовим пюре або молочною кашею. При тяжких шкірних проявах діатезу, які вимагають застосування місцевих процедур пасту можна змішати з базікою Ціндол в пропорції 3:1.


 • Після вищеописаного лікування Энтеросгелем, показаний його профілактичний
  Ентеросгель для немовлят
  прийом в тій же дозі, тільки 2 рази на добу. Місцево можна проводити обробку проблемних місць один раз в день в тій же дозі, яка описана вище. Якщо за місяць захворювання не загострюється, то прийом препарату можна скасовувати.
  При харчових отруєннях доцільно лікувати малюка Энтеросгелем, якщо у нього немає блювоти. Можна використовувати таку ж дозування, як і при діатезі, даючи його 4 рази на добу.


  Таким чином, препарат Ентеросгель є високоефективним і безпечним ентеросорбентом. Однак, щоб визначити причину проблеми і підібрати дозування, слід порадитися з лікарем.
  Читайте також
  Хілак Форте для немовлят
  Хілак Форте для немовлят
  Хілак Форте знають всі дорослі і діти, насамперед, з телевізійної реклами. А чи ефективний цей препарат, і чи можна його давати самим маленьким, про
  Полісорб для дітей
  Полісорб для дітей
  Для надання допомоги дитині при отруєннях або інших розладах травної системи перше, що необхідно зробити, дати ліки-сорбент. Одним з найбільш
  Ентеросгель для дітей
  Ентеросгель для дітей
  Одним з энтеросорбирующих препаратів широкого спектру дії, які призначаються дітям є ентеросгель. Він добре зарекомендував себе в боротьбі з
  Плантекс для новонароджених
  Плантекс для новонароджених
  Якщо ваш малюк неспокійно спить, часто вередує, то цілком ймовірно, що у нього почалися шлункові коліки. Таким чином, відбувається налаштування
  Хепель для новонароджених
  Хепель для новонароджених
  У сучасній медицині використовуються найрізноманітніші гепатопротекторні засоби, що дозволяють підтримати нормальну роботу печінки. Деякі з цих
  Хепель для новонароджених: лікування
  Хепель для новонароджених: лікування "жовтяниці", інструкція, дозування
  У сучасній медицині використовуються найрізноманітніші гепатопротекторні засоби, що дозволяють підтримати нормальну роботу печінки. Деякі з цих