Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Краплі в ніс для немовлят

Краплі в ніс для немовлят

7-03-2015, 14:20
1548
0
Краплі в ніс для немовлят
Дитинство жодного малюка не обходиться без соплів. Адже нежить - це природна реакція організму на переохолодження, віруси та інфекції. Тому перш ніж купувати краплі в ніс для грудних дітей, необхідна консультація лікаря. Особливо це стосується тих випадків, коли нежить супроводжується кашлем і підвищенням температури.

Перша допомога при нежиті

Чекаючи приходу лікаря, мама не повинна втрачати час, і прийняти відповідні заходи.
Отже, в першу чергу необхідно запастися терпінням. Застуджені дітки дуже примхливі і тривожні, вони погано сплять і їдять. Будьте готові, що пара безсонних ночей вам забезпечена. Але мова не про це.
Поліпшити самопочуття дитини допоможе вологе свіже повітря в дитячій кімнаті. Контролюйте, щоб його температура не перевищувала 22 градуси.
Малюки набагато гірше переносять нежить, ніж дорослі: маленькі носові проходи швидко забиваються, в результаті дитина не може нормально дихати і їсти. Тому бажано перед кожним годуванням промивати носик, щоб прибрати накопичилася слиз. Для цього можна використовувати, мабуть, найбільш безпечні краплі в ніс для немовлят - Аквамаріс . Прийом цього препарату допускається з самих перших днів після народження, так як в його склад входить звичайна стерилізована морська вода. Крім того Аквамаріс застосовується навіть для щоденної гігієни носа. Також для промивання носика можна використати звичайний фізіологічний розчин або будь-який інший розчин з морськими солями.
Подальші дії і застосування будь-яких інших крапель в ніс для грудних дітей повинні узгоджуватися з лікарем.

Найпоширеніші препарати

Справжнім порятунком у тих випадках, коли дитина часто хворіє, перебуває у процесі одужання, контактує з хворими, стануть краплі в ніс для немовлят Деринат.
Деринат сприяє активізації природних сил імунної системи, покращує обмін речовин в клітинах і сприяє їх відновленню. Краплі в ніс для немовлят Деринат можна з перших місяців життя дитини. В якості профілактики в період епідемії Деринат капають в кожний носовий прохід по 2-3 рази в день. При лікуванні вірусних і гостро респіраторних захворювань доза становить 3-5 крапель у кожну ніздрю з інтервалом у півтори години.
Коли нежить здобуває затяжний характер, не обійтися без судинозвужувальних препаратів. До таких належать краплі в ніс для немовлят Виброцил.
Виброцил вважається безпечним для немовлят, його призначають при простудному та алергічному нежиті. Варто відзначити, що краплі не володіють лікувальною дією, а лише усувають симптоматику. Основні компоненти препарату знімають набряк слизової оболонки, в результаті нормалізується дихання і поліпшується самопочуття.
Однак зловживати Виброцилом не можна, так як тривалий прийом може викликати звикання. Діткам до року необхідно закапувати в кожний носовий прохід по одній краплі не частіше чотирьох разів на день. Перед застосуванням носик краще промити.
Ще одні не менш затребувані краплі в ніс для немовлят
Краплі в ніс для немовлят
- Отривин. Отривин також належить до судинозвужувальних препаратів, характеризується оптимальним співвідношенням ціни і якості. Не варто плутати краплі від нежитю Отривин з розчином морської солі для очищення та зволоження порожнини носа з однойменною назвою.
Судинозвужувальні краплі Отривин призначаються діткам виключно лікарем, починаючи з тримісячного віку. Препарат має безліч протипоказань і побічних ефектів, при появі яких Отривин необхідно скасувати. Дія цих крапель від нежиті спрямоване на зменшення секреції рідини і усунення набряклості слизової у немовляти.
Читайте також
Як швидко вилікувати нежить у дитини?
Як швидко вилікувати нежить у дитини?
Проблема нежиті у дітей актуальна і, звичайно ж, потребує негайного вирішення, щоб не погіршити ситуацію. Особливо це проблематично в грудному віці.
Як правильно лікувати нежить у немовляти
Як правильно лікувати нежить у немовляти
Нежить - це запальне захворювання слизової оболонки носа, супутнє ГРЗ, ГРВІ або застуді. У цій ситуації найчастіше застосовується позначення риніт.
Аква Маріс для новонароджених
Аква Маріс для новонароджених
Як відомо, ліки для новонароджених потрібно підбирати дуже обережно, віддаючи перевагу натуральним препаратам, що володіють м'якою дією...
Як лікувати нежить у немовляти?
Як лікувати нежить у немовляти?
Нежить - одне з найпоширеніших захворювань, їм страждають як дорослі, так і малеча. Як лікувати нежить у немовляти? І чи можна використовувати ліки?
Краплі в ніс для новонароджених
Краплі в ніс для новонароджених
Для дорослої людини нежить - всього лише легке незручність. Але малюкам він завдає значно більше неприємностей, адже вони ще не вміють ...
Краплі в ніс для новонароджених: види, склад, властивості і безпека
Краплі в ніс для новонароджених: види, склад, властивості і безпека
Для дорослої людини нежить - всього лише легке незручність. Але малюкам він завдає значно більше неприємностей, адже вони ще не вміють ...