Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Віферон для новонароджених

7-03-2015, 14:20
1006
0
Віферон для новонароджених
Повернути хворому малюкові здоров'я без ліків і в найкоротші терміни - мрія будь-якого батька. Імуностимулюючі препарати - головне рішення цієї проблеми при простудних захворюваннях. Віферон для новонароджених сьогодні один з найбільш ефективних і безпечних препаратів.
Фармакологічні властивості препарату та форми випуску
Віферон - препарат, створений на основі ? - 2в інтерферону, вітамінів С і Е. Володіє активним противірусну і імуностимулюючим дією. Застосовується у складі комплексної терапії при лікуванні вірусних інфекцій. Побічні ефекти відсутня, крім того даний препарат дозволяє значно зменшити терапевтичну дозу антибіотиками та їх токсичний ефект.
Види Виферон:

 • мазь;

 • гель;

 • ректальні свічки.


 • Мазь Віферон для новонароджених


  У цій формі в дітей препарат застосовується у разі появи папілом, запалень або інших шкірних інфекцій. До того ж він дозволений до застосування навіть недоношеним і ослабленим дітям і жінкам в період вагітності для лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом.
  Гель Віферон
  Застосовується для лікування дітей з рецидивуючим стенозуючий ларинготрахеобронхитом. Наноситься на слизову за допомогою ватної палички.
  Відмінність між гелем і маззю полягає в тому, що гель підсушує слизову, а мазь зволожує її. Так що застосування тієї чи іншої форми препарату залежить від стану слизової дитини.

  Свічки Віферон для новонароджених


  Відмінно застосовуються в комплексі проти інфекційно-запальних захворювань у дітей (застосування можливе навіть недоношеним і слабких), у тому числі ГРВІ та вірусного гепатиту .

  Дозування Виферон для новонароджених


  Гель і мазь наноситься на шкіру і слизову місцево.
  Для профілактики Віферон для новонароджених (у тому числі недоношеним дітям, народженим на терміні понад 34 тижнів) у вигляді свічок призначають по 150000 МО 1 шт. через кожні 12 годин не менше 5 днів. Недоношені з віком менше 34 тижнів доза та курс ті ж, але кожні 8 годин.
  Рекомендована схема при лікуванні багатьох інфекційно-запальних захворювань - в основному, 1-2 курсу. Перерва між курсами не менше 5 днів.
  Але перш ніж приступати до лікування даним препаратом, краще всього проконсультуватися у педіатра і уважно вивчити інструкцію по застосуванню Виферон для новонароджених.
  Читайте також
  Віферон для дітей
  Віферон для дітей
  У сезони збільшення числа респіраторних і вірусних захворювань багато батьків замислюються про те, як убезпечити своїх дітей. Одним з препаратів, що
  Фенобарбітал для новонароджених
  Фенобарбітал для новонароджених
  Фенобарбітал - препарат, що володіє дещо сумнівною репутацією. Багато хто знає його виключно як протиепілептичний засіб. Тому застосування препарату
  Бепантен для новонароджених
  Бепантен для новонароджених
  Дуже часто в списку речей, які потрібно взяти з собою в пологовий будинок, можна зустріти мазь Бепантен. Навіщо вона потрібна? Адже ...
  Урсофальк для новонароджених
  Урсофальк для новонароджених
  Багато батьків новонароджених стикаються з так званої «желтушкой». Зовні ця проблема проявляється в жовтизни шкіри, при лабораторних дослідженнях - у
  Краплі в ніс для новонароджених: види, склад, властивості і безпека
  Краплі в ніс для новонароджених: види, склад, властивості і безпека
  Для дорослої людини нежить - всього лише легке незручність. Але малюкам він завдає значно більше неприємностей, адже вони ще не вміють ...
  Галстена для новонароджених: опис, властивості, дозування
  Галстена для новонароджених: опис, властивості, дозування
  Від захворювань печінки не застрахований ніхто. Вони можуть розвиватися навіть у маленьких дітей. Згадайте горезвісну «желтушку»...