Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Як давати Еспумізан новонародженому?

7-03-2015, 14:27
8111
0
Як давати Еспумізан новонародженому?
Препарат Еспумізан, згідно інструкції, застосовується як вітрогінний засіб для лікування у новонароджених кишкових кольок, метеоризму. Такий стан виникає через вживання малюками повітря під час годування сумішшю, а також при диспепсичних розладах.
Випускається препарат у флаконах у вигляді емульсії. Ємність пляшки дорівнює 30 мл
Дія препарату
Основною діючою речовиною препарату є симетикон . Саме він приводить до активного зниження утворення, а також швидкому розпаду вже утворених бульбашок газу. Вивільнені бульбашки всмоктуються стінками кишечника і поглинаються тканинами організму, а невелика частина виводиться з кишечника.
Коли застосовувати?
В інструкції Еспумізану чітко вказано, що препарат може застосовуватися у новонароджених при:

 • метеоризмі , причиною якого є надлишкове скупчення газів у кишечнику;

 • диспепсії;

 • аэрофагии;

 • при отруєннях побутовими засобами.


 • Дозування
  Молоді мами, нерідко зіткнувшись з необхідністю застосування даного лікарського препарату, не знають, скільки і як часто можна давати Еспумізан своєму немовляті.
  Препарат дають виключно після прийому їжі, попередньо додавши кілька крапель води. Але, як правило, мама додає кілька крапель ліків в суміш або ж розбавляє його невеликою кількістю грудного молока, і дає з ложечки.
  Найбільш поширеними запитаннями, які виникають у мам і пов'язані із застосуванням засобу, є: «Скільки разів на день і протягом якого часу можна давати новонародженому препарат Еспумізан?».

 • Так малюкам з 28 дня і до року можна давати не більше 25 крапель, до 3 разів за день. При цьому застосовувати препарат можна довгий час, так як його діюча речовина абсолютного не всмоктується в кишечнику, отже, ніякої шкоди організму не завдає.

 • У старшому віці - 1 рік і більше, призначають по 30-40 крапель. У разі діагностування отруєння доза препарату може збільшуватися до 50 крапель, а кратність прийому на добу зростає до 5 разів.


 • Перед застосуванням лікарського препарату, флакон необхідно ретельно збовтати, для того щоб утворилася однорідна емульсія. При дозуванні пляшечку потрібно тримати тільки в вертикальному положенні.
  Лікарський засіб можна давати і перед сном, що виключить занепокоєння у новонародженого.
  Особливості застосування
  Багато молоді мами дають Еспумізан не тільки дитині, а й п'ють його самі. Вважається, що це дозволяє знизити проблеми з животиком у малюка, оскільки він отримає ліки з молоком в адаптованому вигляді. Правда, ніякими дослідженнями це припущення не підтверджувалося, хоча і шкоди від такого лікування точно не буде.
  Побічна дія
  Як давати Еспумізан новонародженому?

  За довгий час використання препарату побічних ефектів не відзначалося, за винятком нечисленних алергічних реакцій.
  Також із-за того, що основна діюча речовина даного засобу не всмоктується в ШКТ, передозування неможливе. Однак не слід відступати від тих дозувань, які вказані в інструкції.
  Багато мам забувають, що Еспумізан є лікарським засобом і перед його застосуванням, обов'язково необхідно отримати консультацію педіатра. Якщо цим фактом знехтувати, існує ризик розвитку у дитини алергічної реакції на один з компонентів препарату, що може закінчитися летальним результатом для немовляти. Тому тільки при дотриманні всіх перерахованих вище рекомендацій можливе використання препарату для новонароджених.
  Читайте також
  Як часто можна давати Еспумізан новонародженому?
  Як часто можна давати Еспумізан новонародженому?
  У батьків з коліками у новонароджених крихіток пов'язано дуже багато переживань, адже ці неприємні відчуття доставляють крихіткам, часом нестерпний
  Симетикон для новонароджених
  Симетикон для новонароджених
  Для вирішення проблем з животиком в перші місяці у дитини існує чимало медичних препаратів. Одним з найбільш ефективних вважається симетикон. Про те,
  Боботик для новонароджених - інструкція
  Боботик для новонароджених - інструкція
  Перш ніж мама знайде ліки, яке допоможе малюкові від кольок, їй доведеться перепробувати не один препарат. Один з таких препаратів, широко відомих у
  Куплатон для новонароджених
  Куплатон для новонароджених
  Засіб Куплатон - не так відомо, як його аналоги, проте воно вважається більш ефективним, ніж звичайний симетикон. Що це за ліки, як воно діє і
  Еспумізан для новонароджених
  Еспумізан для новонароджених
  Що може бути гірше для батьків, ніж засмучений новонароджений малюк, якого не виходить заспокоїти ні іграшками-брязкальцями, ні носінням ...
  Інфакол для новонароджених
  Інфакол для новонароджених
  З кольок у немовлят стикаються багато молоді батьки. Буває, що в перші місяці життя дитина безперервно плаче. Якщо такий плач відрізняється