Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Боботик для новонароджених - інструкція

7-03-2015, 14:28
2114
0
Боботик для новонароджених - інструкція
Лікарський засіб Боботик призначений для застосування у дітей, що страждають порушенням функції шлунково-кишкового тракту, метеоризмом. Являє собою непрозору рідину білого кольору, що має виражений фруктовий запах. При тривалому зберіганні допускається утворення невеликого осаду, який після ретельного струшування утворює емульсію.
Показання
Основними показаннями до застосування засоби Боботик, є:

 • посилене газоутворення в шлунково-кишковому тракті (коліки, метеоризм, запор);

 • підготовка до різним дослідженням органів, розташованих в черевній порожнині або ж малому тазу (гастроскопія, рентгенографія, дуоденоскопия та інші).


 • Як діє?
  Діючою речовиною, що входить до складу Боботика, є симетикон . Саме ця речовина, шляхом зниження поверхневого натягу, локалізовані на границі розділу фаз, перешкоджає швидкому утворенню і сприяє руйнуванню бульбашок газу в кишечнику. Звільнені при цьому гази можуть бути поглинені стінками кишечника або ж виводяться, завдяки перистальтиці кишечника.
  Оскільки діюча речовина крапель Боботик хімічно інертно, препарат ніяк не впливає на ферменти, а також мікроорганізми, які у великій кількості містяться в ШКТ.
  Застосування
  Згідно інструкції препарату Боботик, застосування його для новонароджених заборонено. Як відомо період новонародженості триває 28 днів, після закінчення яких можливе використання ліків.
  Застосовується внутрішньо, після їди. Перед тим як давати краплі дитині, добре струсіть флакон, до одержання однорідної емульсії. Для того щоб точно дозувати лікарський засіб, пляшечку рекомендується тримати строго вертикально.
  Як і будь-який препарат, Боботик необхідно давати тільки після ознайомлення з інструкцією:

 • ліки використовують у дітей, починаючи з 28 днів життя і старше;

 • до 2 років рекомендується всього 32 краплі препарату на добу, тобто по 8 крапель 4 рази на добу;

 • якщо дитині від 2 до 6 років призначають по 14 крапель 4 рази на день;

 • для тих дітей, вік яких вже більше 6 років - по 16 крапель 4 рази на день.


 • Для застосування препарату у новонароджених дітей дозволяється змішувати його з невеликою кількістю молока або кип'яченої води. Прийом засоби припиняють одразу ж після зникнення симптоми метеоризму .
  Побічна дія
  За довгий час використання препарату побічних ефектів не відзначалося, за винятком нечисленних алергічних реакцій.
  Також із-за того, що основна діюча речовина даного засобу не всмоктується в ШКТ, передозування неможливе. Однак не слід відступати від тих дозувань, які вказані в інструкції.
  Особливості застосування
  У складі засобу абсолютно відсутній цукор, тому можливе його застосування у людей з цукровим діабетом. При прийомі ліки не рекомендується вживати газовані напої.
  Дія ліків може спотворити результати проведених досліджень, діагностичних тестів.

  Застосування цього медпрепарату при вагітності і лактації можливо,
  Боботик для новонароджених - інструкція
  тільки якщо користь для майбутньої матері перевищує передбачуваний ризик для плода.
  Аналогічні препарати
  Нерідко жінки, зіткнувшись з проблемою метеоризму у своєї дитини, не знають який препарат краще вибрати: Боботик, Еспумізан або Саб симплекс.
  Всі перераховані препарати відмінно справляються зі своїм завданням і є синонімами. Тому мама може сама вибрати, яким препаратом скористатися, керуючись при цьому особистісними уподобаннями і ціною, яка може значно відрізнятися.
  Читайте також
  Симетикон для новонароджених
  Симетикон для новонароджених
  Для вирішення проблем з животиком в перші місяці у дитини існує чимало медичних препаратів. Одним з найбільш ефективних вважається симетикон. Про те,
  Куплатон для новонароджених
  Куплатон для новонароджених
  Засіб Куплатон - не так відомо, як його аналоги, проте воно вважається більш ефективним, ніж звичайний симетикон. Що це за ліки, як воно діє і
  Як давати Еспумізан новонародженому?
  Як давати Еспумізан новонародженому?
  Еспумізан - найпопулярніший засіб від здуття живота, яке дають і дітям, і дорослим. Але при застосуванні ліків у самих маленьких, потрібно не
  Бебынос для новонароджених: нюанси застосування
  Бебынос для новонароджених: нюанси застосування
  Якщо у дитини спостерігаються ті або інші розлади роботи травної системи, він страждає від підвищеного газоутворення і від кольок...
  Еспумізан для новонароджених
  Еспумізан для новонароджених
  Що може бути гірше для батьків, ніж засмучений новонароджений малюк, якого не виходить заспокоїти ні іграшками-брязкальцями, ні носінням ...
  Альбуцид для новонароджених: застосування, інструкція, склад
  Альбуцид для новонароджених: застосування, інструкція, склад
  Навіть нещодавно народилися малюки можуть потребувати лікування досить серйозними препаратами. І в таких випадках батьків починають долати сумніви,