Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Нежить у немовляти в носоглотці

7-03-2015, 14:31
696
0
Нежить у немовляти в носоглотці
Деякі молоді мами стикаються з ситуацією, коли під час купання, годування або сну у дитини-немовляти в носоглотці починають накопичуватися соплі, з-за яких він видає булькаючі або хрипящие звуки. Звичайно, вони не на жарт лякають батьків. Найчастіше слиз носоглотки у дитини є наслідком прорізування зубів.

Причини скупчення слизу


Якщо з носових проходів слиз не виділяється, але ви чуєте ці характерні звуки, які народжуються в носоглотці у новонародженого, то соплі там дійсно накопичуються. Чи небезпечно це? Що необхідно в таких ситуаціях робити?
Для початку варто відзначити, що слиз виробляється і накопичується в носоглотці з кількох причин. По-перше, її поява може мати інфекційну природу. Так це чи ні, зможе сказати тільки педіатр після ознайомлення з результатами аналізів. По-друге, алергія . Знову ж таки, необхідно провести алергопроби, а вже після цього приступати до лікування. І, по-третє, дуже сухе і тепле повітря в приміщенні, де дитина проводить більшу частину часу.
Лікування і профілактика
Як вже було зазначено вище, до лікування носоглотки у дітей можна приступати тільки після того, як достовірно визначена причина появи і скупчення слизу. Якщо прорізуються зубки це не привід для занепокоєння, то інфекція куди більш небезпечна. Якщо в мазку будуть виявлені ознаки інфекції, то педіатр призначить антибактеріальний препарат.
Що слід робити мамі? По-перше, створити в дитячій кімнаті оптимальні умови. Повітря повинне бути прохолодним і зволоженим. Краще надіти на малюка ще одну кофтинку, ніж змушувати його дихати теплим і сухим повітрям, який робить слиз ще густішою, ускладнюючи її виведення. Якщо немає зволожувача, то розвісьте в кімнаті вологі рушники. Гуляти необхідно як можна частіше.
Читайте також
Як лікувати нежить у носоглотці у дитини?
Як лікувати нежить у носоглотці у дитини?
Яка дитина не ходив з легким нежитем? Головне - не відпускати все на самоплив і вчасно усунути його, інакше слиз може опуститися вниз по ковтку,
Дитина 1 місяць хрюкає носом
Дитина 1 місяць хрюкає носом
Більшість батьків новонародженого насторожено відносяться до різних нетиповим, в їх розумінні, звуків, що походить від дитини. Зокрема, це стосується
Зелені соплі у грудничка
Зелені соплі у грудничка
Якщо прозорі рідкі сопелькі у немовляти густішають і набувають зелений колір, це говорить про те, що у малюка бактеріальне захворювання, і існує
У дитини прозорі соплі
У дитини прозорі соплі
Поява нежитю і прозорих виділень з носа у дитини, як правило, - симптом простудних захворювань або алергічної реакції. У нашій статті ми розповімо,
Як правильно лікувати нежить у немовляти
Як правильно лікувати нежить у немовляти
Нежить - це запальне захворювання слизової оболонки носа, супутнє ГРЗ, ГРВІ або застуді. У цій ситуації найчастіше застосовується позначення риніт.
Як лікувати нежить у немовляти?
Як лікувати нежить у немовляти?
Нежить - одне з найпоширеніших захворювань, їм страждають як дорослі, так і малеча. Як лікувати нежить у немовляти? І чи можна використовувати ліки?