Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Нормальна температура у немовляти

7-03-2015, 15:25
1198
0
Нормальна температура у немовляти
Коли в будинку з'являється дитина, то батьки особливу увагу приділяють стану його здоров'я і ретельно стежить за його температурою тіла.

Яка нормальна температура у немовляти?


В період новонародженості і у дитини до досягнення нею віку одного року температура тіла може в нормі досягати позначки в 374 градусів при вимірі в області пахв. Це обумовлено недосконалістю терморегуляції дитячого організму, яка встановлюється на протязі першого року життя. Тому часто у грудної дитини температура трохи вище звичних нам 36 6.
Однак кожна дитина індивідуальна і норма температури у кожного немовляти може бути своя. Якщо дитина активна, здорова, добре їсть і не має якого-небудь дискомфорту, але при цьому батьки заміряють у нього температуру і бачать оцінку 37 градусів, то приводу для занепокоєння немає. Також як і незначне зниження температури (наприклад, до показника в 357 градусів) може свідчити про особливості розвитку конкретного малюка. Однак важливо не одноразово виміряти температуру тіла, а виробляти дані маніпуляції протягом декількох днів для визначення середнього значення температури для свого власного дитини.

Як виміряти температуру у немовляти?


В даний час існує величезне різноманіття градусників, однак найбільшу точність дають ртутні термометри. Але слід пам'ятати, що їхнє використання вимагає дотримання заходів безпеки, оскільки при його пошкодженні ртутні пари можуть негативно позначитися на дитячому організмі.
Найбільш безпечними є електронні термометри, які дозволяють визначити актуальний рівень температури тіла малюка за лічені секунди. Тому їх особливо просто використовувати для вимірювання температури тіла у дитини грудного віку. Ректальна температура у немовляти також може вимірюватися за допомогою електронного термометра. Оскільки він має м'який наконечник і час вимірювання становить кілька секунд, то такий спосіб отримання інформації про температуру дитини дозволяє звести до мінімуму неприємні відчуття під час проведення процедури.

У малюка висока температура


При наявності практично будь-якого захворювання у дитини найчастіше відзначається підвищення температури тіла. Також це може бути результатом перегріву, прорізування зубів, в якості реакції на щеплення, а також, якщо організм малюка зневоднений.
Якщо у дитини піднялася температура до позначки в 385 градусів. Але при цьому він добре себе почуває, їсть і активний, то можна полегшити його стан шляхом обгортання у вологу пелюшку, ніж вдаватися до застосування лікарських препаратів.
Якщо з часом відзначається зростання температури і загальне погіршення стану малюка, то можна дати йому яке-небудь дитяче жарознижуюче (наприклад, панадол, нурофен , свічки віферон ). Батькам слід пам'ятати, що ні в якому разі не можна давати маленькій дитині аспірин або анальгін, оскільки їх прийом може призвести до серйозних неврологічних ускладнень.

У немовляти знижена температура


Якщо у грудної дитини відзначається низька температура тіла (нижче 366 градусів),
Нормальна температура у немовляти
але дане зниження незначно (наприклад, 35 градусів), і дитина при цьому досить активний, відрізняється гарним апетитом і знаходиться в хорошому настрої, то приводу для занепокоєння немає. Можливо, це просто індивідуальна особливість малюка.
Маленька дитина тільки починає пристосовуватися до умов навколишнього середовища і температура може бути реакцією такої адаптації до зовнішніх умов. Не варто відразу ж бігти до лікаря або викликати невідкладну допомогу при незначному відхиленні температури малюка від стандартних 366. Необхідно спостерігати за його станом деякий час і в разі погіршення самопочуття малюка вже вдатися до медичної допомоги.
Читайте також
Температура у немовляти 37
Температура у немовляти 37
Недосконалий процес терморегуляції у новонароджених - причина занепокоєння багатьох молодих матерів. Завжди є крапля сумніви - а чи все в порядку з
Яка температура повинна бути у місячної дитини?
Яка температура повинна бути у місячної дитини?
При народженні крихти починають адаптуватися до нових умов життя, адже в лоні матері вони були зовсім в іншому середовищі. Зокрема, система
Як виміряти температуру у новонародженого?
Як виміряти температуру у новонародженого?
У перші тижні після народження батьки повинні стежити за показниками температури крихти, вимірювати її кілька разів в день. Але у багатьох виникає
Як збити температуру у немовляти?
Як збити температуру у немовляти?
Температура допомагає організму боротися з інфекцією, але у грудних дітей підвищення температури тіла може бути занадто сильним, і тоді її потрібно
У немовляти температура 37
У немовляти температура 37
Будь-яке підвищення температури у дитини викликає паніку у батьків. А якщо температура 37 - що це значить? Варто її збивати? Треба викликати лікаря?
Температура у немовляти
Температура у немовляти
В арсеналі кожної людини є запас засобів і способів, що знижують температуру. Але більшість з них не підходять дітям грудного віку. Як бути в разі