Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Діти наркоманів

7-03-2015, 16:41
1135
0
Діти наркоманів
Всі знають, що алкоголь, нікотин, наркотики - головні вороги людства, і що всі ці речовини надають згубну дію на організм людини. У цій статті ми розглянемо вплив наркотиків на майбутню дитину. І спробуємо відповісти на питання: «Якими діти народжуються у наркоманів?»
Сьогодні дедалі частіше на вулицях міста можна помітити жінок з цигаркою чи пляшкою пива. Це стало нормою життя. Нерідко зустрічаються і жінки з величезним животом і цигаркою в зубах. У багатьох пологових будинках з'явилися місця для куріння пацієнтів (так, так саме пацієнтів - майбутніх мам, з дитиною під серцем). Жінки просто не в силах протистояти звичкою, а деколи просто не хочуть цього робити. Не бажаючи кидати палити, пити або вживати наркотики, майбутні мами піддають своє дитя колосального негативного впливу. Мало кому прийде в голову налити у пляшечку немовляти вино і пиво, а вживаючи алкоголь, наркотик чи нікотин під час вагітності ви робите практично теж саме.

Проблеми зі здоров'ям у дітей наркоманів


Діти, народжені від наркоманів, які залежні вже з народження. Вони довго плачуть, їх організм вимагає дози, він переживає, так звану «ломку». Ще в утробі плід отримував наркотичну речовину через кров матері. Його організм вже не може жити без наркотику. І це лише мала частина впливу наркотику на малюка. Діти батьків наркоманів практично завжди з'являються на світ з серйозними невиліковними патологіями.
Вживання різних курильних наркотиків (марихуани, гашишу і т. п.) веде до того, що діти народжуються дистрофиками і рідко набирають належної ваги. Коло їх голови завжди менше, ніж у здорових дітей. Дуже часто вони страждають від порушень зору і слуху.
Вживання амфетаміну під час виношування дитини веде до того, що діти з'являються на світло неповноцінними і розумово відсталими. Це обумовлено тим, що у матері порушено кровообіг.
Кокаинозависимые матусі в більшості випадків народжують мертвих дітей. Якщо плід виживає, то у нього буде сильно уражена сечовидільна система.
Лізергінова кислота, або скорочено ЛСД провокує виникнення генетичних мутацій у плода. А також її вживання може призвести до відшарування плаценти і передчасних пологів.
Батьки наркомани, що вживають героїн, ризикують життям дитини. Найчастіше немовлята схильні до синдрому швидкої смерті. А ті, що вижили разюче відрізняються від однолітків, у них погано розвивається мова і моторика, вони практично не здатні до навчання.
А якщо наркотики в минулому?
Навіть бурхлива молодість може накласти свій відбиток на здоров'ї дитини. Діти колишніх наркоманів можуть народитися з вродженими черепно-лицьовими дефектами (вовча паща, заяча губа, зрощені повіки), важкими вадами серця і різними захворюваннями, наприклад, дитячий церебральний параліч, епілепсія і т. д.
Крім всіх перерахованих проблем зі здоров'ям діти батьків і матерів наркоманів вже після появи на світ приречені на брак уваги з боку батьків. Дуже часто в таки сім'ях неналежні умови існування. Навколо сміття, бруд, розруха. Горе-батьки захоплені пошуком нової дози і не звертають уваги на свою дитину. Такі діти, навіть за умови, що народилися
Діти наркоманів
відносно здоровими, сильно відстають у розвитку. Пізніше починають повзати, ходити, говорити. Вони частіше хворіють, але на це звертають увагу лише соціальні служби. І малюкові дуже пощастить, якщо його встигнуть забрати з такої родини раніше, ніж трапитися якась біда.
З усього сказаного вище можна зробити логічний висновок: наркотики - зло. Вони не привносять в наше життя нічого хорошого. Їх негативний вплив на наших майбутніх дітей науково доведено. Так чи варто піддавати майбутнє покоління таких страшних хвороб, якщо можна сьогодні і зараз сказати наркотикам «ні!».
Читайте також
Дитяча наркоманія
Дитяча наркоманія
Шкідливі і небезпечні звички приходять до людини не тільки з віком. Більшість з них загрожує зіпсувати життя ще в дитинстві. Саме тому таке явище, як
Причини передчасних пологів
Причини передчасних пологів
Чим краще догляд за жінкою під час вагітності, тим менше ризик передчасних пологів . Існує безліч різних чинників, що провокують передчасні
Вплив куріння під час вагітності
Вплив куріння під час вагітності
На думку фахівців, жінки швидше чоловіків впадають у нікотинову залежність, рідше здатні кинути палити. При цьому нікотин завдає жінкам більшої
Алкогольний синдром плоду (ФАС)
Алкогольний синдром плоду (ФАС)
Фетальний алкогольний синдром (ФАС - фетальний алкогольний синдром) являє собою набір психічних і фізичних розладів, які відбуваються в дитинстві в
Вплив алкоголю на організм вагітної жінки і її плоду
Вплив алкоголю на організм вагітної жінки і її плоду
Багато жінок мріють стати мамами. Вагітність, як правило, не завжди буває запланованої і може настати несподівано. Тому, коли дізнаються, що вагітні,
Куріння під час годування груддю
Куріння під час годування груддю
На будь-яке питання завжди існує дві точки зору. Але є й такі теми, де відповідь один. Наприклад, можна курити під час грудного вигодовування?