Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Як одягати новонародженого влітку на прогулянку?

30-01-2016, 13:52
1429
0
Як одягати новонародженого влітку на прогулянку?
Перехід весни в літо передбачає зміну гардероба не лише у батьків, але і у дітей. Непростий вибір стоїть перед мамами, які повинні знати, як одягати новонародженого влітку на прогулянку, в особливості, коли ще досвіду як такого не існує.
Які речі вибрати для літньої прогулянки?
Основний критерій, за яким слід підбирати все речі малюка – це їх натуральність. Штучні нитки в тканині можуть бути тільки у верхньому одязі, і в незначній кількості.
В залежності від регіону проживання, треба виходити і з вибору дрібничок для прогулянки. Якщо ви не знаєте, як одягнути новонародженого влітку на першу прогулянку, то виходьте з своїх відчуттів і інтуїції.
На малюка в теплу погоду (до 28°С) має бути одягу на один шар більше, ніж на мамі, наприклад боді і повзуни з кофтиною. Костюмчик-сліп, або як його називають «чоловічок», найоптимальніший варіант для нежарких днів.
Коли стовпчик термометра повзе вгору і настає спекотна спека, одягати на малюка костюми зовсім не до чого. Достатньо легкого боді та шкарпеток. До речі, шкарпетки, хоча б тоненькі, повинні бути присутніми в гардеробі малюка навіть влітку. Адже система терморегуляції у нього ще не зовсім і кінцівки можуть мерзнути навіть у жарку погоду.

Потрібно одягати шапочку новонародженому влітку?


Коли ви йдете на прогулянку з малюком і на вулиці вітряна погода, то легка шапочка не завадить. Те ж саме стосується дощу і всіх інших природних явищ.
А ось в звичайну сонячну і теплу погоду шапочка зовсім не до чого. Деякі матусі одягають новонародженим шапочку навіть у приміщенні, боячись, що їм надує вушка. Але цього статися не може ні на вулиці в нормальну погоду, ні тим більше в приміщенні. Вуха дитини функціонують так само, як і в дорослої людини, якому в голову не прийде надіти шапку в літню спеку, ну хіба що кепку від сонця.
Не всі знають, як правильно одягати новонародженого влітку на вулицю, коли стоїть задушлива спека і світить яскраве сонце. В таку погоду, а точніше, в денний час, коли сонце дуже активно і небезпечно, краще утриматися від прогулянок, адже навіть у легкому одязі у малюка може бути тепловий удар, але якщо йти треба, то краще всього буде малюкові в одному підгузку, а від сонця можна прикрити легкої пелюшкою.
Що необхідно взяти на прогулянку?
Як одягати новонародженого влітку на прогулянку?

Для того щоб примхи природи не застали зненацька, для малюка завжди в колясці повинен бути комплект необхідних речей на випадок негоди:

 • шапочка;

 • повзуни і кофточка;

 • теплий костюмчик;

 • легкий плед і пелюшка.


 • Якщо малюк гуляє не в колясці, а в слінгу, то достатньо буде одягнути на нього лише памперс і легкий боді. Щоб маленьку голівку не напекло сонечко, потрібно зручна бандана.
  Читайте також
  Як одягнути дитину навесні?
  Як одягнути дитину навесні?
  Весна - буває дуже мінлива, і тепла сонячна погода, не встигнувши виникнути, знову змінюється на зимову. При цьому змінюється вона навіть протягом
  Як одягати новонародженого влітку?
  Як одягати новонародженого влітку?
  Питання "у що одягати дитину на прогулянку" завжди викликає утруднення у батьків: з одного боку - вроджене бажання одягти тепліше, з іншого -
  Як одягати новонародженого взимку?
  Як одягати новонародженого взимку?
  З настанням зими у всіх мам новонароджених постає питання, як одягнути дитину, щоб той не замерз або, що ще гірше, не спітнів. У нашій статті ми
  Як гуляти з новонародженим?
  Як гуляти з новонародженим?
  Перша прогулянка з новонародженим - справжня подія для його батьків. Однак важливо правильно підготуватися: вибрати відповідний час, підібрати
  Одяг для новонародженого влітку
  Одяг для новонародженого влітку
  Новонароджена дитина легко переохлаждается, але так само швидко може та перегрітися. Тому одяг йому потрібно підбирати не просто по сезону, а точно
  Як одягнути дитину по погоді?
  Як одягнути дитину по погоді?
  Однією з частих проблем батьків стає питання вибору одягу для прогулянок дитини, щоб він і не змерз і не перегрівся. У нашій статті ми детально