Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Як правильно годувати новонародженого з пляшки?

30-01-2016, 14:00
824
0
Як правильно годувати новонародженого з пляшки?
Немає нічого простіше, ніж годувати малюка з пляшечки. До цього доводиться вдаватися, якщо мама тимчасово не може годувати новонародженого з-за прийому деяких ліків, резус-конфлікту, або ж у неї немає молока.
Що необхідно для годування малюка?
Не всі молоді матусі знають, як правильно годувати новонародженого сумішшю з пляшечки. Щоб почати це робити, потрібно таке:

 • пластикова пляшка невеликого обсягу з градуюванням;

 • соска для пляшечки (бажано антиколікова );

 • вода і мило для обробки;

 • суміш для малюків.


 • Суміші найчастіше порошкоподібні і їх необхідно розводити теплою кип'яченою водою до потрібної консистенції, як зазначено на упаковці. Якщо додати більше рідини, то тим живильним цінності, яка необхідна малюкові, він не отримає. Температура суміші має відповідати температурі тіла, тобто бути не більше 37°С.
  Перед годуванням на мамі повинна бути одягнена чистий одяг, а волосся прибрані з межами досяжності дитини. Найзручніше сидіти на кріслі з високою спинкою і м'якими підлокітниками, а підкласти під поперек подушку , але також можна годувати і лежачи на боці в позі годувальниці.
  Зручно розташувавшись з малюком можна приступати до годівлі. Дитина при цьому розташований животиком до мами, але ні в якому разі не на спині, адже так він може захлинутися.

  Як годувати новонародженого сумішшю з пляшечки?


  Важливо постійно стежити, щоб у соску не потрапляло повітря, і вона завжди була заповнена сумішшю, адже заковтуючи його, у малюка починаються досить хворобливі коліки. Дитина повинна відчути материнське тепло і торкатися до маминої шкірі. Тоді таке годування буде приносити задоволення обом, а мама не стане почувати себе винуватою за те, що не може годувати дитину сама.
  Ні в якому разі не можна підкладати пляшечку з сумішшю малюкові, підпираючи її чимось, адже дитина може просто захлинутися – це дуже небезпечно. Допустимо не тримати немовля на руках, але утримувати
  Як правильно годувати новонародженого з пляшки?
  пляшечку повинна саме мама.
  Суміш їх пляшечки дитина випиває буквально за 5-10 хвилин – адже смоктати соску легко і суміш витікає рівномірно. Якщо чутні гучні звуки, наче дитина захлинається, то можливо, отвір у сосці на пляшці дуже велика і її варто змінити на меншу, відповідну віку.
  Після того, як малюк випив всю суміш, його слід поставити стовпчиком, притиснувши до свого плеча для того, щоб дитина змогла відригнути повітря, який він заковтнув під час годування.
  Читайте також
  Як часто годувати новонародженого?
  Як часто годувати новонародженого?
  Питання, як правильно годувати новонародженого, залишається відкритим протягом багатьох років. Досі є прихильники теорії годування по годинах і
  Нічне годування дитини
  Нічне годування дитини
  Організм новонародженого влаштований таким чином, що йому необхідно харчування навіть у нічний час. А щоб зробити цей процес якомога більш комфортним
  Як правильно догодовувати дитину сумішшю?
  Як правильно догодовувати дитину сумішшю?
  Харчування дитини - найважливіша частина його правильного розвитку і міцного здоров'я. Тому у всіх питаннях, що стосуються годування дитини, особливо
  Як годувати новонародженого?
  Як годувати новонародженого?
  Ось ваш довгоочікуваний малюк народився! І відразу виникає безліч питань у молодої мами, адже ви ще тільки познайомилися з вашим крихтою, і не знаєте
  Чому новонароджена дитина гикає?
  Чому новонароджена дитина гикає?
  Довгоочікуваний малюк доставляє своїм щасливим батькам радість та нескінченні турботи. Серед них гикавка деколи стоїть не на останньому місці.
  Пінистий стілець у новонародженого
  Пінистий стілець у новонародженого
  Травний процес у немовляти відбувається зовсім не так, як у дорослих. Не дивно, що вперше зіткнувшись з такою проблемою, як пінистий стілець у