Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Чому гикають новонароджені діти?

30-01-2016, 14:00
1174
0
Чому гикають новонароджені діти?
Як тільки в будинку оселився новонароджений, у батьків відразу виникає маса питань, пов'язаних з його здоров'ям. Часто батьки задаються питанням, чому новонароджена дитина часто гикає, і що робити в даній ситуації – поспішати до лікаря або постаратися справитися самостійно.

Чому новонароджений гикає після їжі?


Часто гикавка виникає після того, як малюк поїв. Помічено, що на грудному вигодовуванні новонароджені дітки чомусь гикають рідше, ніж їх однолітки на штучному і змішаному вигодовуванні.
Швидше за все, справа в тому, що з пляшки суміш надходить набагато швидше, ніж з грудей, і при цьому малюк встигає проковтнути багато повітря. Саме він, разом з їжею тисне на діафрагму, викликаючи її розтягнення, в результаті чого і починається гикавка.
Те ж саме відбувається і з кишковими коліками, тільки тут уже кишкові гази з іншого боку діафрагми напирають так, що вона розтягується, і малюк починає гикати.
Новонароджений гикає в незнайомій обстановці
Діти, народжені в гіпоксії або з ураженням головного мозку, часто страждають гикавкою. Сама вона не турбує малюка і ніяк не відбивається на його здоров'ї. В цьому випадку потрібно боротися з першопричиною і напади гикавки з часом пройдуть.
Також є група особливо збудливих дітей, які при зміні обстановки, в іншому місці, від гучних звуків або яскравого світла можуть почати гикати. Цих малюків по можливості слід оберігати від подібного, охороняючи їх нервову систему.

Чому гикають новонароджені діти?
Чому новонароджені діти гикають, і що з цим робити?


Гикавка не приносить дискомфорту малюкові, а тому боротися з цим не має сенсу. Просто потрібно дотримуватися правил годування, щоб дитина не заковтнув повітря і цим попереджати гикавку.
Багато малюки починають гикати від холоду, але не від навколишнього повітря, як, наприклад, на зимовій прогулянці, а від переохолодження. У таких випадках потрібно перенести малюка в тепле приміщення і зігріти, а також уважно вибирати одяг, що не буде вести до перегріву і переохолодження.
Читайте також
Чому новонароджений гикає після годування?
Чому новонароджений гикає після годування?
Дуже часто батьки новонародженого стикаються з незрозумілими, на перший погляд, явищами і поведінкою дитини. Наприклад, багато дитини після годування
Дитина часто гикає
Дитина часто гикає
Навіть таке, здавалося б, невинне явище, як гикавка у дітей, здатне насторожити батьків, особливо, якщо гикавка повторюється часто. На думку лізуть
Гикавка у новонароджених - що робити?
Гикавка у новонароджених - що робити?
Немовля з перших днів життя може досить довго і часто гикати, особливо після годування. Перелякані мами при цьому задаються питанням, що ж робити, як
Чому немовля часто гикає?
Чому немовля часто гикає?
У батьків маленьких дітей завжди знаходиться чимало причин для занепокоєння. Іноді їм починає здаватися, що дитина занадто часто гикає. Чому так
Чому дитина гикає?
Чому дитина гикає?
Що таке гикавка? Це не дуже приємний стан, але воно абсолютно безпечно. А чи знаєте ви про чоловіка з Айови, на ім'я Чарльз Осборн, який гикав 68
Чому новонароджена дитина гикає?
Чому новонароджена дитина гикає?
Довгоочікуваний малюк доставляє своїм щасливим батькам радість та нескінченні турботи. Серед них гикавка деколи стоїть не на останньому місці.