Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Скільки повинен важити дитина в 7 місяців?

30-01-2016, 17:27
3293
0
Скільки повинен важити дитина в 7 місяців?
Одними з основних показників нормального здоров'я новонародженого малюка є маса його тіла і щомісячна збільшення ваги. Молоді батьки разом зі своїм чадом до виповнення їй першого року приходять на прийом до лікаря-педіатра щомісячно, і кожен раз доктор обов'язково вимірює ці дві величини і записує їх у медичну карту дитини.
Будь-які відхилення маси тіла дитини від нормальних показників можуть свідчити про наявність проблем зі здоров'ям. Саме тому мами і тата повинні обов'язково знати, скільки повинен важити дитина в певному віці, наприклад, у 7 місяців, і від яких чинників, в першу чергу, залежить його маса тіла.

Скільки важить дитина в 7 місяців?


Оптимальними показниками маси тіла семимісячних малюків є наступні: хлопчик повинен важити приблизно 82-83 кг, а дівчинка, відповідно, 76-77 кг. Між тим, стать дитини – це далеко не єдиний фактор, який впливає на те, скільки важить малюк в 7 місяців, і зумовлює можливі відхилення маси тіла від оптимальних значень.
В першу чергу, це безпосередньо залежить від маси тіла, з якої малюк з'явився на світ. Також на вагу дитини може впливати гестаційний термін вагітності. Недоношені малюки народжуються з меншою масою тіла, ніж ті немовлята, які з'явилися на світ вчасно. До певного віку біометричні показники таких дітей, як правило, вирівнюються, але це може відбутися набагато пізніше, ніж в 7 місяців.
Крім того, маса тіла немовляти і інші його параметри можуть бути обумовлені генетичною схильністю. Так, якщо дівчинка в 7 місяців важить менше або більше, ніж повинна за загальноприйнятими нормами, потрібно дізнатися, скільки могла важити її мама в цьому ж віковому діапазоні. Відповідно, хлопчик повинен важити приблизно стільки ж, скільки і його тато в 7 місяців.
Якщо нестача або, навпаки, надлишок ваги обумовлений спадковістю, швидше за все, з цим буде неможливо що-небудь зробити. Подібну характеристику дитини слід сприймати виключно як індивідуальну особливість і не надавати їй великого значення.
Щоб зрозуміти, наскільки сильно відрізняється маса тіла вашої дитини в 7 місяців від норми, необхідно визначити, скільки важить малюк, і підставити вага в центильную таблицю, відповідну його статтю і віком:
Скільки повинен важити дитина в 7 місяців?

Скільки повинен важити дитина в 7 місяців?


Якщо показник попадає в діапазон від стовпця «25 центилей» до «75 центилей», турбуватися не про що. В іншому випадку слід звернутися до педіатра для проведення детального обстеження дитини.
Читайте також
Скільки повинен важити дитина в 3 місяці?
Скільки повинен важити дитина в 3 місяці?
Вага дитини до року - особливий показник здоров'я і благополучного розвитку дитини. Тому ці значення відстежують мами разом з педіатрами щомісяця.
Вага дитини 7 місяців
Вага дитини 7 місяців
Вага дитини стає чи не головним критерієм оцінки здоров'я дитини на першому році життя. Особливо цінна інформація про щомісячну надбавку. Докладніше
Скільки повинен важити дитина в 1 місяць?
Скільки повинен важити дитина в 1 місяць?
Перший місяць життя малюка є вельми показовим у плані оцінки його здоров'я. Тому педіатр обов'язково відстежить надбавку у вазі і зростанні від
Скільки повинен важити дитина 8 місяців?
Скільки повинен важити дитина 8 місяців?
Жінкам властиво переживати з багатьох випадках у процесі росту дитини. На першому році життя - це вага, ріст і освоєння дитиною нових навичок.
Скільки повинен важити дитина в 9 місяців?
Скільки повинен важити дитина в 9 місяців?
Щомісяця батьки спільно з педіатрами контролюють основні параметри росту дитини, в їх числі вагу. Але варто бути категоричним, якщо значення трохи не
Скільки дитина повинна набирати вагу по місяцях?
Скільки дитина повинна набирати вагу по місяцях?
Всі молоді мами переживають, щоб їх малюк добре їв. Але як перевірити, чи ситий малюк, чи вистачає йому їжі? Для цього необхідно робити контрольні