Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Новонароджений смикається уві сні

30-01-2016, 18:04
574
0
Новонароджений смикається уві сні
Кожна молода мама уважно стежить за станом здоров'я своєї дитини, зовсім недавно з'явився на світ, і зазначає будь-які зміни, що відбуваються з ним. В тому числі, нерідко можна помітити, що новонароджена дитина сильно смикається уві сні. Чи це Нормально, і в яких випадках необхідно негайно звернутися до лікаря, ми розповімо в нашій статті.

Чому новонароджений смикається у сні?


Сон маленької дитини практично завжди є поверхневим і переривчастим. Пов'язано це, в першу чергу, з тим, що дитина щодня отримує величезну кількість нових емоцій і вражень, що і призводить до того, що він не може спокійно спати.
Крім того, всупереч широко поширеній думці, немовлята з самого народження бачать сни. Причому фаза бачення сновидінь змінюється у них фазою глибокого сну набагато частіше, ніж у дорослих. Нарешті, якщо новонароджена дитина часто смикається уві сні і прокидається, це може бути пов'язане з дискомфортними відчуттями, які викликають кишкові кольки, прорізування зубів та інші проблеми зі здоров'ям.
Новонароджений смикається уві сні
В більшості випадків в подібній ситуації немає нічого страшного. Тим не менш, якщо ваше чадо кожну ніч прокидається більше 10 разів і при цьому голосно кричить і виглядає наляканим, слід проконсультуватися з фахівцем.
Також необхідно обов'язково звернутися до лікаря, якщо у вашого малюка спостерігаються не звичайні посмикування, а судоми. Визначити, що саме являють собою рухи немовляти, в більшості випадків не представляє особливої праці. При судомах виникає відчуття, що все тіло дитини або якась його частина сильно тремтить. Таке порушення, особливо у нічний час, може бути симптомом епілепсії та інших захворювань, пов'язаних з патологією нервової системи малюка.
Читайте також
Яка температура повинна бути у місячної дитини?
Яка температура повинна бути у місячної дитини?
При народженні крихти починають адаптуватися до нових умов життя, адже в лоні матері вони були зовсім в іншому середовищі. Зокрема, система
Дитина не спить вночі - що робити?
Дитина не спить вночі - що робити?
Батьки малюка, зовсім недавно з'явився на світ, часом стикаються з проблемою, коли дитина не спить, або дуже погано спить вночі і не дає заснути мамі
Тремор підборіддя у немовляти
Тремор підборіддя у немовляти
Малюк плаче і при цьому у нього тремтить підборіддя? У новонароджених таке явище вважається нормою. А от коли потрібно звернутися до невропатолога -
Чому новонароджений здригається уві сні?
Чому новонароджений здригається уві сні?
Молоді батьки завжди прислухаються до найменших звуків, що доноситься з ліжечка немовляти. І іноді можуть помітити, що малюк здригається уві сні.
Дитина смикається уві сні
Дитина смикається уві сні
Багатьом з нас знайоме почуття, коли засинаючи або вже уві сні ми несподівано здригаємося всім тілом, іноді прокидаючись. Трапляється і у дітей.
Тремтить підборіддя у дитини: основні причини виникнення
Тремтить підборіддя у дитини: основні причини виникнення
Новонароджений малюк - це завжди величезна відповідальність і переживання. Тому молоді батьки вкрай педантично ставляться до будь-яких ...