Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Яких лікарів проходять в 3 місяці?

30-01-2016, 18:04
1754
0
Яких лікарів проходять в 3 місяці?
Новонароджена дитина повинна завжди знаходитися під пильною увагою медичних працівників. Як відомо, багато захворювання набагато легше запобігти, ніж лікувати, тому турбота про доктора малюка в деяких випадках може бути дуже важлива.
Щоб не пропустити розвиток серйозних недуг, дитина повинна регулярно проходити медичний огляд і необхідні обстеження. Особливо це актуально в перший рік життя малюка, коли всі його внутрішні органи і системи розвиваються і поступово починають виконувати покладені на них завдання.
Самий перший огляд медичними працівниками дитина пройде ще в пологовому будинку. Там кваліфікований лікар-неонатолог уважно огляне малюка, перевірить наявність рефлексів новонародженого, проведе спеціальні дослідження на визначення гостроти зору і слуху, а також виміряє необхідні параметри.
Після виписки з пологового будинку огляд новонародженої дитини до виконання йому одного місяця проводитиме патронажна медсестра прямо у вас вдома. Нарешті, з цього віку вам доведеться щомісяця приходити разом зі своїм чадом на прийом до лікаря-педіатра.
У критичні періоди життя дитини, наприклад, у 3 місяці, проводиться медогляд, в якому беруть участь відразу кілька фахівців. У даній статті ми розповімо вам, яких лікарів потрібно пройти під час медкомісії в 3 місяці, щоб не пропустити жодних змін з боку здоров'я вашого малюка.

Яких лікарів обходять у 3 місяці?


Відповідь на питання, яких лікарів необхідно проходити для медогляду в 3 місяці, може бути неоднаковим у різних поліклініках. Як правило, це визначається головним лікарем та закріплюється в правилах, встановлених в даному медичному закладі.
Також список того, яких лікарів проходять в 3 місяці, звичайно вказується в медкарті дитини. Як правило, в цей перелік входять такі фахівці:

 • педіатр;

 • невролог;
  Яких лікарів проходять в 3 місяці?

 • ортопед-травматолог.


 • Крім того, здорових дітей саме в цей період направляють на первинну вакциною АКДП. Оскільки ця щеплення може вкрай негативно позначитися на стані здоров'я зростаючого організму, перед тим як її зробити, необхідно пройти повне обстеження, включаючи аналіз крові, калу та сечі.
  Нарешті, якщо малюк з самого народження спостерігається у того чи іншого профільного спеціаліста, він повинен обов'язково його отримати консультацію і в цей період часу.
  Читайте також
  Кривошея у дитини 3 місяці – симптоми
  Кривошея у дитини 3 місяці – симптоми
  Відразу ж після народження лікар-неонатолог здійснює ретельний огляд малятка і оцінює здоров'я дитини. Але деякі захворювання досить важко виявити
  Медогляд дітей перед школою
  Медогляд дітей перед школою
  Перед початком школи мами першокласників крім збору дитини в школу стурбовані і проходженням медкомісії, що оцінює стан здоров'я дитини. Де і як
  Медкомісія в дитячий сад
  Медкомісія в дитячий сад
  Перед першим відвідуванням дитячого садка всім дітям без винятку необхідно пройти медкомісію, щоб отримати довідку і стан здоров'я і результати
  Дослідження подружньої пари перед ЕКО
  Дослідження подружньої пари перед ЕКО
  ЕКО передбачає проведення широкого обстеження як жінки, так і чоловіки. Воно включає в себе: Загальні дослідження стану організму
  Особливості медичного огляду дітей
  Особливості медичного огляду дітей
  Перший огляд дитини медичними працівниками відбувається в перші миті його життя. Неонатолог оцінює життєздатність малюка за спеціальною шкалою, а при
  Вагітність після 35
  Вагітність після 35
  Сучасний спосіб життя змусив жінок відстрочити народження дитини аж до 35 років. На це впливає багато факторів - кар'єра, фінансові можливості,