Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Дитина крекче

31-01-2016, 13:15
623
0
Дитина крекче
Досить часто мами скаржаться на те, що їх дитина крекче і вигинається, але не розуміють, чому це відбувається. У більшості випадків дане явище не відноситься до симптомів хвороби, і не є якимось порушенням.
Чому дітки крекчуть і пнуться?
Кожна мама не раз помічала, що її дитина починає кряхтеть уві сні, і при цьому тужиться. Розвитку даного явища сприяють:

 • скупчення газів у кишечнику;

 • виникнення необхідності спорожнення кишечника, а також сечового міхура.


 • Крім перерахованого вище, іноді малюк може таким способом висловлювати своє невдоволення, або ж навпаки - бажання до спілкування.
  У більшості випадків, поясненням того, чому крекчуть новонароджені діти, є наступні особливості анатомії і фізіології немовлят. В силу того, що м'язи черевної стінки маленьких ще слабкі, вони відчувають хворобливі відчуття при переповненні кишечника газами, а також у тих випадках, коли їм необхідно спорожнити сечовий міхур.
  Як необхідно діяти в такій ситуації?
  Перед тим, як що-небудь робити, необхідно точно визначити причину розвитку цього явища.
  Так, якщо дитина починає кряхтеть через нетривалий час після годування, а часом і під час даного процесу, швидше за все його турбує, що потрапила разом із молоком повітря. У такій ситуації досить потримати немовля кілька хвилин у вертикальному положенні, до того моменту, поки відрижка не вийде.
  Коли немовля крекче, а його живіт при пальпації схожий на барабан, причиною занепокоєння є надлишок газів у кишечнику. У такій ситуації необхідно дати малюкові антиколікові краплі, які допоможуть ліквідувати бульбашки газу з кишечника. Давати їх можна і в профілактичних цілях.
  У тих випадках, коли маленька дитина постійно крекче горлом, тобто видає при цьому незрозумілі звуки, мама повинна обов'язково звернути на це увагу.
  Дитина крекче
  Однак у більшості випадків, ці звуки виходять у малюка через особливості голосового апарату, на увазі того, що зв'язки ще повністю не розвинені.
  Таким чином, кожна мама при виникненні такої ситуації, коли її малюк починає кряхтеть, не повинна залишати це без уваги. Необхідно якомога швидше визначити причину її виникнення і вжити заходів. Якщо самостійно зрозуміти, чому малюк крекче, мамі не вдалося, потрібно звернутися за консультацією до педіатра, який дасть рекомендації або призначить лікування, якщо це буде необхідно.
  Читайте також
  Чому дитина крекче?
  Чому дитина крекче?
  Молодим мамам і татам властиво переживати через дрібниці. Іноді їх занепокоєння бувають абсолютно безпідставні, що пояснюється браком досвіду в
  Коліки у новонародженого
  Коліки у новонародженого
  Нагальна проблема кожного батька і новонародженого малюка - це коліки. 80% маляток проходять через ці болісні випробування. Але полегшити біль і
  Чому новонароджений крекче і тужиться у сні?
  Чому новонароджений крекче і тужиться у сні?
  З'явившись на світ, крихітку оточують турботою і теплом його батьки. Але дуже скоро у новоспечених мами і тата виникають і інші відчуття -
  Новонароджена дитина крекче
  Новонароджена дитина крекче
  Новонароджена дитина видає масу звуків. Він плаче, агукает, сопіт, бурчить і крекче. Але іноді постійне кректання викликає занепокоєння батьків. Може
  Чому новонароджена дитина гикає?
  Чому новонароджена дитина гикає?
  Довгоочікуваний малюк доставляє своїм щасливим батькам радість та нескінченні турботи. Серед них гикавка деколи стоїть не на останньому місці.
  Плантекс для новонароджених
  Плантекс для новонароджених
  Якщо ваш малюк неспокійно спить, часто вередує, то цілком ймовірно, що у нього почалися шлункові коліки. Таким чином, відбувається налаштування