Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Називін для немовлят

31-01-2016, 13:17
4232
0
Називін для немовлят
Як тільки погода починає псуватися, організм людини стикається з найрізноманітнішими простудними захворюваннями . Одним з найбільш поширених ознак застуди є риніт (нежить). З роками кожен доросла людина вибирає для себе найбільш підходящий спосіб лікування цієї недуги. А як же бути, коли нежить долає зовсім маленького чоловічка, що тільки що з'явився на світло? Називін є добре відомим засобом для лікування немовлят, призначуваним педіатрами. Тим не менш, яку матусю турбує питання – наскільки ефективний і безпечний Називін для новонароджених. Спробуємо коротко розповісти, чому ж лікарі виписують Називін немовлятам.
Називін – лікарський засіб, призначений для звуження судин і симптоматичного лікування нежиті.
Показаннями до лікування даним препаратом є: риніт (як гострий, так і алергічний), євстахіїт, запалення пазух носа.
Лікування нежиті за допомогою даних назальних крапель призводить до зменшення набряків стану слизової оболонки дихальних шляхів. Ефект проявляється через кілька хвилин і триває в межах 7 – 12 годин.

Краплі Називін - скільки можна капати дитині?


До початку застосування слід ретельно розібратися, яка саме дозування, форма випуску та навіть флакон необхідно купувати в аптеці, щоб не помилитися і не нашкодити немовляті.
Препарат випускається в різних дозуваннях – дитячий і дорослий. Для новонародженого призначають Називін в краплях з дозуванням 001%. Дана форма випуску може бути доцільна для лікування малюків віком до одного місяця. В одному мл лікарського засобу містить оксиметазоліну гідрохлорид 01 мг і випускається він у флаконах темного скла ємністю 5 мл з кришкою-піпеткою.
Існують краплі з великим вмістом діючої речовини, також випускаються спреї для розпилення на слизову, протипоказані дітям до 6 років. Немовлятам призначають тільки назальні краплі з мінімальною дозуванням - 01 мг.
Краплі Називін для новонароджених застосовують таким чином: новонародженим у віці до одного місяця: 1 крапля рідини 2-3 рази на день у кожну ніздрю. Дітям старше одного місяця і молодше одного року: 1-2 краплі 2-3 рази на день у кожну ніздрю. Дітям після одного року: 1-2 краплі 2-3 рази на день у кожну ніздрю. Всі краплі слід застосовувати суворо дозуванні, відповідної віку.
Важливо взяти до уваги, що ні в якому віці неприпустимо перевищення кількості закапувань в день – не більше чотирьох. Інакше можна привести до передозування. Також слід обмежити тривалість лікування – зазвичай лікарі призначають препарат на 5-6 днів. В індивідуальних випадках тривалість курсу лікування можна збільшити до 10 днів, але не більше.
Застереження до застосування
Називін не варто приймати разом з препаратами, що викликають підвищення артеріального тиску, або інгібіторів МАО.
Незважаючи на очевидну користь, Називин може викликати такі негативні реакції:

 • печіння слизової оболонки носа;

 • сухість слизової оболонки;

 • чхання;

 • реактивна гіперемія (відчуття закладеного носа);

 • занепокоєння;

 • безсоння;

 • втома;

 • головний біль;

 • нудота.


 • Неправильне довготривале застосування може викликати атрофію слизових оболонок.
  Називін для немовлят
  Відомі рідкісні випадки, коли багаторазове передозування при назальному використанні призводила до таких системних ефектів, як тахікардія (почастішання пульсу) і підвищення тиску.
  Таким чином, Називин можна вважати достатньо ефективним засобом при боротьбі з нежиттю у новонароджених. Обов'язково проконсультуйтеся з лікарем-педіатром, а не займайтеся самолікуванням. Дізнайтеся, як можна зміцнити імунітет новонародженого. Захистіть дитину від переохолодження та контактів з хворіють, а також курящими людьми. Більше гуляйте, давайте можливість дитині дихати свіжим повітрям щодня.
  Читайте також
  Краплі в ніс для новонародженого
  Краплі в ніс для новонародженого
  У більшості новонароджених малюків виникають різного роду проблеми з носиком. У цій статті спробуємо розібратися в причинах нежиті у дітей найменшого
  Називін для дітей
  Називін для дітей
  Одним з найбільш популярних препаратів для лікування нежиті у дітей є називін. Багато лікарі прописують його для зменшення набряклості носа і зняття
  Аква Маріс для новонароджених
  Аква Маріс для новонароджених
  Як відомо, ліки для новонароджених потрібно підбирати дуже обережно, віддаючи перевагу натуральним препаратам, що володіють м'якою дією...
  Краплі в ніс для новонароджених
  Краплі в ніс для новонароджених
  Для дорослої людини нежить - всього лише легке незручність. Але малюкам він завдає значно більше неприємностей, адже вони ще не вміють ...
  Альбуцид для новонароджених
  Альбуцид для новонароджених
  Навіть нещодавно народилися малюки можуть потребувати лікування досить серйозними препаратами. І в таких випадках батьків починають долати сумніви,
  Краплі в ніс для новонароджених: види, склад, властивості і безпека
  Краплі в ніс для новонароджених: види, склад, властивості і безпека
  Для дорослої людини нежить - всього лише легке незручність. Але малюкам він завдає значно більше неприємностей, адже вони ще не вміють ...