У дитини 4-й день температура

У дитини 4-й день температура
За здоров'я дітей, у першу чергу, відповідальні їх батьки. Вони перші помічають симптоми захворювань і приймають рішення, як лікувати дитину, і чи потрібно звертатися до лікаря. Тому у батьків виникає багато питань щодо здоров'я. Серед них, наприклад, такий: що робити, якщо у дитини висока температура 4 день? Відповімо на нього.
Температура у дитини піднімається, коли організм починає боротися з інфекцією. Тому в таких випадках лікарі радять діяти у відповідності з ситуацією. Температуру не потрібно збивати до того, поки вона не піднялася вище 385 градусів. Так як в цьому випадку відбувається активна фаза боротьби організму з інфекцією. Важлива умова - дитина добре переносить високу температуру. Якщо ж його б'є озноб, він довгий час млявий і скаржиться на своє самопочуття, то потрібно проконсультуватися з фахівцем. Подібний стан, що супроводжується високою температурою, може спровокувати фебрильні судоми у дитини, а це дуже небезпечно. У таких випадках потрібно негайно викликати швидку допомогу.
Якщо температура у дітей піднімається вище 385 тоді фахівці радять давати жарознижуюче. Про те, яке для цього вибрати ліки, потрібно вирішити разом з лікуючим лікарем.
Причини підвищеної температури у дитини довше 4 днів:
Причини високої температури у дитини більше 4 днів

 • Інфекційна хвороба.

 • Прорізування зубів.

 • Алергія, гормональні розлади та інші неінфекційні захворювання.

 • Реакція організму на різні ліки, щеплення.

 • Реінфікування – повторне зараження тієї ж (або інший) інфекційною хворобою в процесі одужання.


 • Що робити, якщо у дитини температура більше 4 днів?


  По-перше, з самого початку будь-якої хвороби, батькам потрібно уважно відстежувати з'являються симптоми. Т. к. це буде важливо, щоб визначити точний діагноз. Якщо ви почали давати ліки, спираючись на минулий досвід захворювань, то про це теж треба пам'ятати і повідомити потім доктору.
  Якщо батьки лікують дітей вдома і ще не зверталися в лікарню, при цьому температура у дитини тримається більше 4 днів, то саме час викликати лікаря. Особливо, коли стовпчик термометра піднімається вище 385 градусів і погано збивається жарознижувальними засобами.
  У дитини 4-й день температура
  Потрібно враховувати, що нормально протікає хвороба може супроводжуватися температурою не більше трьох днів.
  У дітей часто буває ГРЗ, яке викликає жар. Це супроводжується відповідними ознаками: біль в горлі, нежить, кашель. Отруєння супроводжують нудота, блювання, дискомфорт у животі. Але буває, що у дитини температура 38-39 градусів тримається 4 дні без будь-яких супроводжуючих симптомів. У цьому випадку обов'язково потрібно звернутися в лікарню. Лікар огляне дитину, і вам запропонують здати аналізи, щоб зрозуміти, що відбувається в організмі дитини. Після цього буде призначено відповідне лікування.