Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Червоні круги під очима у дитини

31-01-2016, 20:14
1681
0
Червоні круги під очима у дитини
Шкіра навколо очей - це яскравий індикатор загального стану здоров'я дитини в цілому. Про це знають усі батьки і педіатри, тому запримітивши найменші зміни в цій області, відразу починають панікувати і шукати причину того, що відбувається.
Чому у дитини з'явилися червоні круги під очима, так чи небезпечний цей симптом, давайте спробуємо з'ясувати.

Червоні круги під очима у дитини: причини


Почервоніння під очима може бути наслідком багатьох захворювань і почалися патологічних процесів. Оскільки шкіра в районі верхнього і нижнього століття сама тонка і ніжна, вона перша сигналізує про неполадки в організмі. Якщо точніше, то причинами появи червоних кіл під очима у дитини можуть бути:

 • Інфекція різного характеру. Віруси, бактерії, грибки і навіть паразити - після їх проникнення в дитячому організмі починається запалення. Особливо згубно впливають продукти життєдіяльності інфекційних агентів. При цьому, дуже часто червоні круги навколо очей у дитини є наслідком саме глистова зараження.

 • Хронічний тонзиліт. У цьому випадку відповідь на питання, чому у дитини червоні круги під очима, для батьків очевидна, оскільки не можна не помітити, що при загостренні недуги шкіра в районі очей червоніє раніше, ніж з'являються інші симптоми.

 • Хвороби ротової порожнини. Наприклад, карієс.

 • Аденоїди. Запалення глоткової мигдалини, як правило, супроводжується різними симптомами, це сопіння, хропіння, часті простудні захворювання, іноді погіршення слуху. Однак і червоні кола під очима, також часто укладаються в клінічну картину.

 • Алергія. Не залежно від алергену, будь то продукти харчування, пилок, шерсть, пил, засоби гігієни - реакція організму, як дитячого, так і дорослого, на подразник приблизно однакова. Це нежить, шкірні висипання, кашель і червоні кола під очима.
  Червоні круги під очима у дитини

 • Вегетосудинна дистонія. Якщо дитина стала млявою і апатичною, у нього з'явилася синява на губах, часто паморочиться і болить голова, при цьому червоні кола не зникають тривалий час, можна припустити, що у малюка вегетосудинна дистонія.

 • Фізіологічна особливість. Іноді, в увазі особливостей підшкірної клітковини, червоно-сині кола під очима у дитини вважаються явищем цілком нормальним.

 • Інші причини. Не варто забувати, що почервонілі нижні повіки можуть бути результатом перевтоми, незбалансованого харчування, потрапляння стороннього предмета або інфекції, які дратують слизову оболонку ока.
 • Читайте також
  Гаряча голова у дитини без температури
  Гаряча голова у дитини без температури
  Спробувавши одного разу голову дитини, ви виявляєте, що вона гаряча, і в жаху хапаєтеся за градусник, але, що дивно, він показує абсолютно нормальну
  Круги під очима у дитини
  Круги під очима у дитини
  Сучасних дітей нерідко можна зустріти з втомленим виглядом і характерними темними, аж чорними, колами під очима. На що може вказувати подібний стан -
  Який тиск має бути у дітей?
  Який тиск має бути у дітей?
  Тиск людини змінюється з його віком, поки він дорослішає. Щоб дізнатися, який тиск має бути в нормі у дитини, достатньо заглянути в таблицю і
  Темні кола під очима у дитини
  Темні кола під очима у дитини
  Темп життя сучасних людей залишає все менше місця спокійного, повноцінному відпочинку. Подекуди, дорослі «перегинають палицю», намагаючись дати все
  Синці під очима у немовляти
  Синці під очима у немовляти
  Є багато причин, які можуть викликати появу синців під очима у немовляти, деякі з них не є проблемою, для вирішення інших необхідна медична допомога.
  Круги під очима у дитини: причина і методи лікування
  Круги під очима у дитини: причина і методи лікування
  Перевтома, фізичні та емоційні перевантаження - найчастіша причина кіл під очима у дитини . Ваш малюк любить дивитися телевізор і вже освоїв