Чому дитина спить з відкритими очима?

Чому дитина спить з відкритими очима?
Сон – важлива частина режиму для малюка. Це час, коли діти ростуть, відновлюють сили, готуються до нових досягнень дня. Тому не даремно батьки стежать за тим, як сплять їхні улюблені чада. Важливо, щоб сон дітей був спокійним, міцним, достатнім по тривалості. Але одного разу батьки можуть помітити, що дитина почала спати з відкритими очима. Мама і тато іноді не знають, як поставитися до цієї новини. Давайте розглянемо це питання докладніше.
Фізіологія сну дитини
Більшість людей знають, що є швидка і повільна фази сну. Кожній з них відповідають свої особливості. Якщо ви помітили, що ваша дитина, якому 6 місяців або, скажімо, 2 роки, спить з відкритими очима, це означає, що він більша частина його сну протікає в активній фазі. У цей час деякі діти смикають руками і ногами, говорять у сні, очні яблука можуть рухатися, а повіки залишатися відкритими. У цьому немає нічого небезпечного. Педіатри говорять про те, що це нормальне явище, яке не є порушенням сну і проходить з віком.
Щоб допомогти дітям міцніше спати, батьки повинні подбати про це до того, як настане час «відбою». Увечері не повинно бути ніяких надмірно яскравих емоцій, рухливих ігор. Замість телевізора і комп'ютера нехай буде вечірня прогулянка, провітрювання кімнати і читання книги. Спокійна, доброзичлива обстановка в сім'ї – кращий засіб для гарного сну і повноцінного відпочинку.
Причиною того, що очі дитини під час сну не закриваються повністю, буває фізіологічна особливість будови століття. У цьому випадку потрібно звернутися до окуліста за консультацією. Він проведе необхідний огляд і дасть вам рекомендації.
Якщо дитині вже виповнилося 6 років, а він все ще спить з відкритими очима,
Чому дитина спить з відкритими очима?
то треба придивитися до цього явища уважніше. Справа в тому, що в цьому віці може почати виявлятися сомнамбулізм. Якщо у батьків є побоювання з цього приводу, то потрібно звернутися до фахівця.
Сомнамбулізм - не спадкове захворювання. Воно виникає тільки на тлі якихось емоційних подій. Так що, якщо ви помітили ознаки сомнамбулізму у вашої дитини, то це привід переглянути режим дня, навчальне навантаження, фон емоційних відносин в сім'ї.
Тепер батьки знають, як пояснити собі, чому дитина спить з відкритими очима. Тому можна не турбуватися, а прийняти потрібне вам рішення.