Як дізнатися, на що у дитини алергія?

Як дізнатися, на що у дитини алергія?
Більшість молодих мам хоча б одного разу помічають на тілі та обличчі своєї дитини різні шкірні висипання та інші прояви алергічних реакцій. Антигістамінні препарати допомагають позбутися від цих симптомів лише на нетривалий проміжок часу, а алергія, між тим, з'являється знову і знову.
Існує безліч причин, які можуть викликати алергію у дітей. Остаточно позбутися цієї проблеми можна лише виявивши алерген і виключивши всі контакти малюка з ним. Як показує практика, зробити це буває дуже не просто. У даній статті ми розповімо вам, як можна дізнатися, на що у дитини алергія, щоб швидше захистити дитину від неприємних симптомів захворювання.

Як визначити, що у дитини алергія?


Найбільш ефективний і швидкий спосіб визначити алерген - звернутися до кваліфікованого лікаря-алерголога. Лікар, оглянувши малюка і провівши бесіду з батьками, висловить свої припущення, що у дитини може бути алергія. Далі за допомогою сучасних лабораторних методів необхідно підтвердити або спростувати всі варіанти.
Звичайно для цього використовуються провокаційні тести. Цей метод діагностики являє собою введення в той орган, який найбільш сильно схильний до алергії, передбачуваного алергену.
Як дізнатися, на що у дитини алергія?
Через деякий час лаборант перевіряє реакцію пацієнта і підтверджує або відкидає алергію.
Крім того, визначити алерген можна і самостійно. Для цього необхідно придбати в аптеці спеціальні тест-смужки. Потім вам доведеться взяти кров у малюка і капнути нею на інструмент для аналізу. Приблизно через півгодини тест-смужка покаже, чи є алергія на ту чи іншу речовину, чи ні.
Нарешті, батьки дітей, які регулярно страждають від прояви алергії, повинні завести спеціальний щоденник, в якому потрібно щодня відзначати, що їв малюк, і в яких умовах він перебував, а також його реакцію. Так, крок за кроком, методом проб і помилок ви зможете виявити алерген і звести контакти дитини з ним до мінімуму.