Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Круги під очима у дитини

1-02-2016, 13:34
1172
0
Круги під очима у дитини
Іноді у малюків з'являються кола, набряки на нижніх століттях під очима, і стурбована мама поспішає до лікаря за допомогою, адже причина їх появи незрозуміла, а все невідоме нас насторожує і лякає.
Давайте разом спробуємо розібратися в причинах, чому у дитини бувають червоні або сині кола під очима, і чи варто панікувати завчасно. Вони можуть бути різного забарвлення, але мають одну природу, а відрізняються за своєю колірної інтенсивності, частіше всього, в залежності від стадії захворювання.

Причини темних кіл під очима у дитини • В першу чергу синява на нижньому столітті – це фізіологічний стан малюка, адже шкіра в цьому місці дуже тонка і вся мережа капілярів просвічується крізь неї. Тому в деяких випадках причиною чорних (фіолетових) кіл під очима у дитини може бути індивідуальна особливість, а також важливий спадковий фактор.

 • На другому місці дуже поширене стан глистової інвазії. На жаль, виявити її іноді вдається лише на прийомі у лікаря, який і звертає увагу на синюшність під очима малюка. Продукти життєдіяльності паразитів розпадаються і вбираються в навколишні тканини, викликаючи інтоксикацію.

 • Ангіна або хронічний тонзиліт, який часто буває у дітей, може викликати темні кола під очима.

 • Те ж відноситься і до аденоидам – у діток з постійно закладеним носом темні кола є нормою.

 • Карієс і деякі інші захворювання порожнини рота, якщо їх не лікувати, провокують потемніння нижніх повік.

 • Анемія викликає блідість шкіри і сині кола під очима, і чим вона сильніша, тим темніше повіки.

 • Кон'юнктивіт викликає почервоніння нижніх і верхніх повік, сльозоточивість і гнійні виділення з очей.

 • ВСД, або вегетосудинна дистонія, коли малюк регулярно скаржиться, що у нього болить голова, відчуває запаморочення, сонливість, слабкість, теж проявляється у вигляді кіл фіолетового або синього кольору.

 • Потемніння області під очима супроводжує общуя втома організму у дітей шкільного віку,
  Круги під очима у дитини
  коли з-за різко збільшених навантажень, дитина не висипається.

 • Алергія є дуже частою причиною червоних кіл під очима у дитини будь-якого віку. Такий колір століття характерний для алергічної реакції на хімічні речовини, пил і пилок рослин та інші шкідливі речовини, а ось при харчової непереносимості такого не буває. Дитина тре оченята, і тим самим ще більше дратує і без того почервонілу шкіру повік.

 • Безбарвні кола під очима, виражені у вигляді набряклості, говорять про захворювання нирок або про те, що перед сном дитина п'є багато рідини.
 • Читайте також
  Червоні круги під очима у дитини
  Червоні круги під очима у дитини
  Дитина з червоними колами під очима виглядає нездоровим, і причин цьому явищу може бути кілька. Спробуємо розібратися, на що вказує цей симптом, які
  Темні кола під очима у дитини
  Темні кола під очима у дитини
  Темп життя сучасних людей залишає все менше місця спокійного, повноцінному відпочинку. Подекуди, дорослі «перегинають палицю», намагаючись дати все
  Синці під очима у немовляти
  Синці під очима у немовляти
  Є багато причин, які можуть викликати появу синців під очима у немовляти, деякі з них не є проблемою, для вирішення інших необхідна медична допомога.
  Дитина спить з відкритими очима
  Дитина спить з відкритими очима
  Деякі батьки, які спостерігають за малюком стикаються з явищем, коли у дитини не повністю закриваються повіки під час сну, і очі як би прочинені.
  Круги під очима у дитини: причина і методи лікування
  Круги під очима у дитини: причина і методи лікування
  Перевтома, фізичні та емоційні перевантаження - найчастіша причина кіл під очима у дитини . Ваш малюк любить дивитися телевізор і вже освоїв
  Синці під очима у дитини
  Синці під очима у дитини
  Синці під очима у дитини свідчать про хронічної інтоксикації організму або те, що відбувається в ньому патологічному процесі. Однак вони