Чому у дитини болять очі?

Чому у дитини болять очі?
Іноді маленькі діти несподівано починають скаржитися на біль в очах. Подібні неприємні відчуття можуть з'явитися з-за потрапила в око вії або будь-якого дрібного стороннього предмета, а можуть свідчити про початок захворювання.
У даній статті ми розповімо вам, чому у дитини болять очі, і що робити в цій ситуації.
Чому виникає біль в очах у дитини?
Як правило, у дитини болять очі з наступних причин:

  • Кон'юнктивіт являє собою запалення слизової оболонки. У більшості випадків очі при цьому захворюванні червоніють, а дитині здається, що в них насипали пісок. Нерідко з'являються і різноманітні гнійні виділення. При виникненні подібних симптомів бажано звернутися до лікаря-офтальмолога, щоб кваліфікований лікар підтвердив діагноз і призначив необхідні лікарські препарати.

  • Іноді дитина скаржиться на біль в очах при наявності симптомів простудного захворювання. Якщо температура тіла дитини значно підвищена, можна сильно не турбуватися – як тільки вона прийде в норму, біль в очах вщухне.

  • У старших дітей біль в очах у більшості випадків викликає зорове перенапруження. Необхідно мінімізувати час, який дитина проводить перед телевізором чи монітором комп'ютера, оскільки в подальшому це може стати причиною зниження гостроти зору.

  • Чому у дитини болять очі?
    Ерозія рогівки ока звичайно виникає після потрапляння в нього чужорідного предмету. Для того щоб витягти скалку, спробуйте акуратно зрушити її до носа за допомогою чистого носовичка. Після вилучення предмета очей доведеться кілька днів промивати розчином ромашки або звичайною кип'яченою водою. Якщо витягнути скалку самостійно у вас не вийшло, як можна швидше зверніться до лікаря.

  • Спазм судин голови викликає відчуття важкості і давить біль в очах.

  • Нарешті, у малюка можуть боліти очі при запалення носових пазух, наприклад, якщо має місце уповільнений синусит.